Uygar Özesmi
Uygar Özesmi
Fidan
Fidan
680 Damla
Good4Trust.org Kurucusu ve Kışkırtıcısı
2014 yılında türetici oldu.
Uygar Özesmi
Arkadaşlar
İyilikler
Uygar Özesmi
11 gün önce
Bana https://butterfly-monitoring.net/tr isimli kelebek kayıt sistemini tanıttığı için.

Siz de Kelebekleri saymaya gönüllü olun! Böylelikle kelebekler hakkındaki bilgimizi arttırarak onları daha iyi koruyabiliriz. Avrupa genelinde kelebeklerin korunmasına yardımcı olan binlerce gönüllü var. eBMS'ye katılmak ve Kelebek İzleme Programında yardımcı olmak istiyorsanız, kayıt olmanız yeterli.

Siz de benim gibi - En büyük vatandaş bilimci ağlarından birine katılın - Bölgenizdeki kelebekleri izleyerek bilime katkıda bulunun... Ben indirdim İOS ve Andoid için ButterflyCount diye bir app'i var onu da kullanabilirsiniz!!!
Sarıl
Yorum yap
Duru Uslu ve 4 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Kaptan‘ın Ceviz Çiftliği, YD Yaşam Dostu Ürünler, Atolye Patika, OTAMA KIRKPINAR, Diolivos El Yapımı Sabun Atölyesi üreticilerinden alışveriş yaparak doğaya ve topluma duyarlı üreticileri destekledim.
Sarıl
Yorum yap
Şehnaz Başaran Karabulut ve 8 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Dünya mutluluk raporu çıkmış https://worldhappiness.report/ed/2022/ Olay basit sosyal dayanışma gösteren, birbirine karşı cömert ve yardımcı olan, hükümeti dürüst olan ülkeler mutlu.
Sarıl
Yorum yap
Duru Uslu ve 6 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Çok severek takip ettiğim bir dergi - pandemiden çıkarken seyahat etmek isteyecekler için de çok değerli adil seyahat önerileri var https://www.yesmagazine.org/issue/travel/2019/07/02/tips-vacation-social-justice
Sarıl
Yorum yap
Büşra Yar ve 6 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Farge Organik, Nuh'un Ambarı, THE ELITE HOME üreticilerinden alışveriş yaparak doğaya ve topluma duyarlı üreticileri destekledim.
Sarıl
Yorum yap
Neşet Kutluğ ve 7 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Nuh'un Ambarı, YD Yaşam Dostu Ürünler üreticilerinden alışveriş yaparak doğaya ve topluma duyarlı üreticileri destekledim.
Sarıl
Yorum yap
Tulpar Ata Tık ve 10 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Evrim'den esinlenip ben de Nan Fırın üreticisinden alışveriş yaparak doğaya ve topluma duyarlı bir üreticiyi daha destekledim. Bakalım mayayı kullanarak aynı tadı alacak mıyız diye siyezli ve tam buğday unlu ekmek de aldım :)
Sarıl
Yorum yap
Tulpar Ata Tık ve 7 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Zeynep Bilgi Buluş
09-02-2022 19:49
Geldi paketim, hediye kraker de koymuşlar ve hemen hediyemi yemeğe başladım. Bayıldım.
Uygar Özesmi
10-02-2022 10:22
Yaşasın - benim ki de yolda
Uygar Özesmi
Uygar Özesmi : "Teşekkürler Sinem Kumdere"
06-02-2022 16:33
Sevgili Sinem, sen olmasan ne yaparız bilmiyorum. Arkamızdaki sakin ve sağduyulu, yaratıcı katkılarınla bu günlere geldik. Toptan alışveriş kutlu olsun... emeklerin için çok çok çok teşekkürler <3
Sarıl
Yorum yap
Murat Ulu ve 4 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Uygar Özesmi
Uygar Özesmi : "Teşekkürler Ahmet Helvacı"
06-02-2022 16:31
Sevgili Ahmet, Attila'ya katılmanla ve agile yönetim sistemi talebinle büyük bir aşama kaydettik. Bugün ekipçe bir büyük eşikten daha geçtik... Toptan alışverişle artık türetim ekonomisini modeller halle geliyoruz... orman olma yolunda büyük bir ilerleme
Sarıl
Yorum yap
Zeynep Bilgi Buluş ve 7 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Uygar Özesmi
Uygar Özesmi : "Teşekkürler Attila Erbilir"
06-02-2022 16:29
Sevgili Attila, ekibinle birlikte büyük bir adımı daha gerçekleştirdin. Tebrikler! Toptan alışveriş türetim ekonomisini kurmamız için çok önemli bir adımdı. Bugün mutlu bir gün :) Profilde türeticilere işletme aidiyet ayarlarını da getirdik mi, maaş akışlarını da modelleyebilir hale geleceğiz. Müthiş...
Sarıl
Yorum yap
Murat Ulu ve 3 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
daha fazla
Gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmak için desteğini bekliyoruz.