yükleniyor
İyiliklerin çoğaldığı, doğaya dost, insana dost bir dünyaya katıl
Good4Trust.org'a destek ol, daha güzel bir dünyada tuzun olsun...
MADDİ DESTEKÇİ OL

Good4Trust.org destekçisi olunca, her ay e-bülten e-posta adresine ulaştırılacak


Bir sonraki destek bedeli gelecek ayın ilk haftasında tahsil edilecektir.
* Bu telefon numarası sadece desteğiniz ile ilgili sizinle iletişim kurmamız için kullanılacak ve başkaları ile paylaşılmayacaktır.

İyiliğin her geçen gün değerini yitirdiği, birbirine güvenin azaldığı, adaletin hiçe sayıldığı bir zamanda yaşıyoruz. Bunun karşısında Good4Trust.org binlerce türetici* üyesiyle Türkiye’de ve dünyada adil bir ekonomi yaratmak için harekete geçti. Binlerce türetici iyilikleri çoğaltıyor. Onlarca üretici bu platformda hayat buluyor, doğaya ve insana dost üretim yapmaya çalışıyor. Yeni ve adil bir ekonomik düzen kuruyor... Her gün Good4Trust.org sayesinde türeticiler ve üreticiler buluşuyor...

Ancak çıkar için oluk oluk akıtılan paralar karşısında biz Good4Trust.org platformunu sürdürmek ve güçlendirmek için damla damla, dişimizden tırnağımızdan artırarak, gönül destekleri sayesinde ancak küçük adımlarla ilerliyoruz. Fakat vaktimiz daralıyor… Hızlanmamız ve bu platformu yüzbinlerce kişiye ve binlerce üreticiye ulaştırmamız gerekiyor. Bunun için desteğine ihtiyacımız var. Bunu ancak hep birlikte, omuz omuza başarabiliriz.

  • Her ay vereceğin küçük bir destek bu hareketin kartopu gibi hızla büyümesini sağlayacak.
  • Sana her ay bir e-bülten yollayacağız, gelişmeleri ve desteğinle olanları anlatacağız, sana hesap vereceğiz.
  • Böylece sen de daha iyi bir dünya için çalışan bu hareketin parçası, onu var edenlerden olacaksın.

Yarınki nesiller bize daha iyi bir dünya bırakmak için ne yaptın diye sorduklarında, alnımız açık, yüzümüz ak yanıt verebilmenin huzurunu bugünden yaşayabilmek umuduyla desteğini bekliyoruz.

Good4Trust.org üreticileri ne diyor?

Yavuz BAŞTÜRK
Külsuyu Üreticisi
Mevcut ekonomik sistem acımasız bir sistem ve adil değil, biz yeni bir ekonominin temellerini atıyoruz, bu yeni ekonominin inşaasında sizin desteğiniz yoksa bir eksiğiz.
Özlem ATABAŞ
GekoO Organik Gıda Üreticisi
Çocuğumun başını okşarken, onun geleceği için duyduğum endişelerle mücadele etmemin yolu kendimi ve tüketim alışkanlıklarımı değiştirmek dedim. Sonra bu tek başına yeterli gelmedi bana. Ekolojik üretim, adil paylaşım ve türetim ekonomisi gezegeni kurtarmak için tek çözüm yolu ise, bunun için mücadele etmeliydim. Beyaz yakamı çıkarıp, yeşil yaka önlüğümü giydim. Bu amaç için gece gündüz çalışan birçok insan olduğunu biliyor musunuz? Şimdi onları destekleme zamanı...
Cenk AKCAN
UNIVERSAL STONE Çok Amaçlı Doğal Temizleyici
Good4trust.org benim gibi küçük bir üreticinin geçimini sağlarken doğaya ve insana zarar vermeden üretim yapmasına olanak veriyor, lütfen siz de destekleyin başka üreticiler de platformda hayat bulsun.
Çiğdem Güvercin DAĞDELEN
Kuzo Bebekucağı Üreticisi
Güven ve cesarete ihtiyaç duyuyoruz. Good4trust güven için referans, cesaret için iyi örnekler sunuyor. Lütfen hem kendiniz hem de tüm gezegen için, gelişimini destekleyin!
Gürsoy SABİTOĞULLARI
Humble Brush Gülümseme Üreticisi
Biz, doğaya ve çevreye bencilce zarar veren, karmaşıklaşan hayatlardan sıyrılmak istiyoruz… Bunu sağlamak çok basit. Üretilirken, kullanılırken doğaya ve insana zarar vermeyen ürünleri tercih edin, türetin, mutlu bir gelecek için bir taş da siz koyun... İyiliği destekleyen bu platforma destek olun, mutlu olun.
Gözde UYSAL
YogaZero ile Mutluluk Üreticisi
İyilik önce kendinde başlar. Beslendiğin gıdalar, giydiğin giysiler, kullandığın eşyalar, yaşadığın çevre, iletişim kurduğun kişiler iyi olunca bedenin, ruhun, kalbin, zihnin iyi hisseder. Sen iyi olunca çevren de iyileşir. Good4Trust.org'u destekle iyiliğe ve yogi severliğe ışık ol. Namaste
* Türetici kimdir?

Türetici başkalarına kendisine davranılmasını istediği gibi davranan (altın kural) böylece eylemleriyle toplum ve gezegen için değer yaratan kişidir. Sosyal ve ekolojik açıdan adil üretimleri doğrudan destekler.

-->