Çarşı / Üreticiler / GekoO
GekoO
İSTANBUL / Türkiye
Adil Üretici
Adil Üretici
Kadın Üretici
Kadın Üretici
Tüm Ürünler (56 ürün)
Gekoo Sütlü Organik Çocuk Bisküvisi 150gr
120,00 TL
 
160,00 TL
Gekoo Sütlü Keçiboynuzlu Organik Bisküvi 150gr
120,00 TL
 
160,00 TL
Gekoo Yulaflı Organik Bebek Bisküvisi 150gr Vegan
120,00 TL
 
160,00 TL
Gekoo Yulaflı Keçiboynuzlu Org. Vegan Bebek Bisküvisi 150g
120,00 TL
 
160,00 TL
Gekoo Sebzeli Organik Cips -havuç & Soğan- 115gr
112,50 TL
 
150,00 TL
Gekoo Baharatlı Organik Cips (keten Tohumu-çörekotu) 115 Gr
101,25 TL
 
135,00 TL
Gekoo Organik Sade Vegan Cips -tam Buğday & Zeytinyağı-115g
112,50 TL
 
150,00 TL
Gekoo Baharatlı Organik Cips (kapya Biberli-çörekotu) 115 Gr
112,50 TL
 
150,00 TL
Gekoo Organik Sebzeli Fırınlanmış Cips (pancar-soğan) 115gr
112,50 TL
 
150,00 TL
Gekoo Organik Sebzeli Fırınlanmış Cips (pancar-soğan) 115gr
255,00 TL
 
340,00 TL
Gekoo Sebzeli Organik Cips -havuç & Soğan- 115gr (2'li)
255,00 TL
 
340,00 TL
Gekoo Baharatlı Organik Cips (kapya Biberli-çörekotu)115g2li
255,00 TL
 
340,00 TL
Gekoo Baharatlı Organik Cips (keten Tohumu-çörekotu) 115g2li
232,50 TL
 
310,00 TL
Gekoo Yulaflı Organik Bebek Bisküvisi 80g Vegan
82,50 TL
 
110,00 TL
Gekoo Yulaflı Keçiboynuzlu Organik Vegan Bebek Bisküvisi 80g
82,50 TL
 
110,00 TL
Gekoo Sütlü Keçiboynuzlu Organik Bisküvi 80gr
82,50 TL
 
110,00 TL
Gekoo Sütlü Organik Çocuk Bisküvisi 80gr
82,50 TL
 
110,00 TL
6 Adet Gekoo Organik Sütlü Keçiboynuzlu Bisküvi 80g
525,00 TL
 
700,00 TL
6 Adet Gekoo Organik Sütlü Çocuk Bisküvisi 80 Gr
525,00 TL
 
700,00 TL
6 Adet Gekoo Organik Bisküvi 80g Karışık Bisküvi
525,00 TL
 
700,00 TL
Gekoo Yulaflı Keçiboynuzlu Organik Bebek Bisküvisi 300g
255,00 TL
 
340,00 TL
Gekoo Yulaflı Organik Bebek Bisküvisi 300g
270,00 TL
 
360,00 TL
Gekoo Organik Sütlü Çocuk Bisküvisi 300g
195,00 TL
 
260,00 TL
Organik Keçiboynuzlu Sütlü Bisküvi 300g
270,00 TL
 
360,00 TL
Hakkında

GekoO’nun Hikayesi:

Şehir yaşamında tam anlamıyla sağlıklı yaşamak ve doğayı koruyabilmek kimse için kolay değil.

Hayalini kurduğumuz güzel ve adil dünya ise tüketim alışkanlıklarımız nedeniyle gittikçe bizden uzaklaşıyor. Toprak, hava, su kirlendi ve kaynaklarımız tükeniyor.

İçerisinde yaşadığımız bu keyifsiz düzen ve gerçekler bizi bir seçim yapmaya itti. Ya sistemin parçası olmaya devam edecek, ya da hayallerimizdeki temiz dünya için çaba gösterecektik.

Hayallerimizin peşinden gitmeyi ve hayatımızın en anlamlı işini yapmayı tercih ettik. Üretici olduk. Güzel ve doğru bildiğimiz değerlerimizle GekoO’yu kurduk.

Ekolojik, adil, paylaşımcı ve etik.

İsmimiz nereden geliyor?

Gekogiller, yeryüzünde yaklaşık 1.500 türe sahip bir kertenkele ailesidir.

Gekoların; görme, tutunma yetenekleri ve çıkardıkları sesler eşsizdir. Uzakdoğu’da kutsal kabul edilirler ve korunurlar. Bilgeliği, şansı temsil ederler.

Neler yapıyoruz?

‘GekoO, ekolojik ve sağlıklı üretime; adil ve dürüst ticarete dayanan, ayrıca kadının güçlenmesi hedefleyen bir sosyal ve eko-girişimdir.’

Üretime ilk önce gıda alanında başladık. Kendi öz kaynaklarımızla bir imalathane kurduk. Küçük işletme mantığıyla, hijyen, izlenebilirlik, makine ekipman, güvenlik ve çevreci üretim alanlarında kusursuz olmayı hedefledik. 

Mesleki deneyim, kendi evimizde uymaya çalıştığımız ekolojik ve sağlıklı beslenme prensiplerimizi GekoO'ya taşıdık.

Yıllardır tüketmekten kaçındığımız endüstriyel gıdalara alternatif, kendi yaptığımız şekersiz, katkısız, kurabiye, bisküvi, kek reçetelerini besin değeri yüksek ve en sağlıklı haliyle formülleştirdik.

Üretimi hiç kolay olmayan bu reçeteleri, yüzlerce deneme sonrası kusursuz hale getirdik.

İzlenebilir, kurallı, şeffaf ve güvenilir olması nedeniyle organik sertifikalı üretim modelini tercih ettik.

Ürünlerimizi, koruyucu, pestisit, GDO, trans yağ, rafine beyaz/invert şeker, katkı maddesi içermeyen organik sertifikalı ham maddelerle ve Tarım Bakanlığı Organik Yönetmeliğine uygun olarak üretiyoruz.

Kendi ürettiğimiz lezzetli ürünlerimizde kullanmış olduğumuz sağlıklı ve kaliteli ham maddelerimizi de ekonomik fiyatlarla temel gıda maddeleri olarak satıyoruz.

Neleri seviyoruz?

Çocuklar ve hayvanlar Doğa Dostluk Üretmek Çevreyi korumak Etiklik Şeffaflık Sağlıklı ve lezzetli beslenme

Motivasyon kaynaklarımız?

İşimiz hiç kolay değil. Maliyetler çok yüksek, ham madde bulması ve işlemesi çok zor. Bizi en çok zorlayan ise gerçekten ülkemizde organik ve temiz üretim yapılabileceğini insanlara inandırmak.

Bir de adil ticaret yapan satış noktalarının sayısının fazla olmayışı ürünlerimizi almak isteyenlerin bize ulaşmasını güçleştiriyor.

Zaman zaman fiziksel ve zihinsel yorgunluk, sürekli haksızlıklara karşı durmak da enerjimizi düşürüyor. Nasıl yenileniyoruz peki?

Çocuklar bizi, biz çocukları çok seviyoruz. O yumuk ellerde GekoO bisküvileri görmek en büyük mutluluk.

Yaptığımız işe çok inanıyoruz, bizi anlayan, inanan ve güvenen çok dostumuz var.

Ürünlerimiz ve kalitemiz çok beğeniliyor. Bundan çok gurur duyuyoruz.

Ekolojik yaşam ve sağlıklı beslenmeyle ilgili bilgi ve deneyim paylaşmak, gönül birliği etmek çok güzel.

Bilinçli, doğaya saygılı, sağlıklı beslenen ve temiz bir gelecek umut eden insan sayısı hızla artıyor, yalnız değiliz.

 ‘Organik gıda üretimi, tohumdan-üretime; ambalajdan-nakliyeye zincirin tüm aşamasında kontrollü yapılır ve sertifikalıdır.’

ÖZLEM ATABAŞ
GekoO
Değerlendirme
Doğa Dostu
İnsan Dostu
Hizmet Kalitesi
Ürün Kalitesi
Hesaplılık
Güvenilirlik
Genel Değerlendirme
iletişim
Kurum Ünvanı
Gekoo Gıda Ve Ekolojik Ürünler Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Yetkili Kişi
ÖZLEM ATABAŞ
Beyan
Kullandığınız enerji nereden geliyor?
Gekoo\'da elektrik ve kışın doğalgaz kullanıyoruz. Şehir şebekelerine bağlıyız. Ancak, üretim için -en fazla elektrik tüketimi yapan- makine ekipmanlarımızı alırken, AB standartlarında olmalarına ve verimli enerji tüketimi (A+) yapmalarına dikkat ettik. İmalathanenin bütün enerji dağıtım ve kablo sistemlerini yeniledik. Bina yalıtımlarını yaptık.
Üretiminizi yaparken kullandığınız enerji dışında girdiler nedir? Bu girdileri nereden temin ediyorsunuz? Seçerken ve alırken dikkat ettiğiniz hususlar nelerdir?
Temizlikte şebeke suyu, gıda üretiminde içme suyu kullanıyoruz. İçme suyunun (Buzdağı) kimyasal tüm analizlerini inceledik. Türkiye\'deki en temiz 2. su. İstanbul\'a (Adapazarı) yakın olması nedeni ile karbon ayak izi de düşük. Diğer tüm girdilerde yerli ürün ve üreticileri tercih ediyoruz. İthal ham madde veya yardımcı madde kullanmıyoruz. EMTİA girdileri: Ekolojik üretim yapan üreticilerin, organik ürün testlerinde temiz değerlere sahip ürün ve ham maddeleri kullanılır. Organik tarım, ülkemizde Tarım Bakanlığı akredite sertifika kuruluşları tarafından denetlenir ve sertifikalandırılır. Organik tarım resmi yönetmelikler ve kurallara tabiidir. Kısaca, üretim ve içeriğinde GDO, pestisit, hormon, antibiyotik, katkı maddesi, koruyucu kimyasallar gibi canlı sağlığına zararlı olabilecek ürünler kesinlikle kullanılamaz. Organik sertifikalı üretimde; üretim alanlarının detaylı araştırması ve analizleri yapılır. Şehir merkezi, ana/transit yollara, havalimanı, fabrika, sanayi işletmeleri vs. gibi havadan gelebilecek kirleticilere olan uzaklık, sulama suyu; komşu topraklarla taşınabilecek zararlı, kimyasal atıkların varlığı, çok kirli statüsündeki nehirlerden yapılan sulamalar, maden ocakları, rakım gibi faktörler dikkatle incelenir. Toplama, kurutma, yarı mamül haline getirme işlemlerinde kullanılan yöntemler ve temizlik koşulları araştırılır. Tüm aşamaları geçen ve izlenebilirliği ispatlanan üreticiler anacak sertifikalı üretim yapabilir. GekoO olarak biz organik sertifikalı ham maddeler ile çalışıyoruz. Tedarikte küçük üretici, kadın üretici, çiftçi kooperatifleri, işleme ve dağıtım merkezlerine yakın olanlar üreticilere öncelik veriyoruz. Ambalaj-Paketleme: Gıda yönetmeliğine uygun ve sertifikaları olan firmalardan ambalaj malzemelerini tedarik ediyoruz. Ambalajların bir bölümü kraft malzeme.
Seçtiğinizden daha iyisi olduğunu düşünüyorsanız imkanınız olsa nereden temin ederdiniz? Neye göre seçerdiniz?
Ambalajların tamamını mısır kökenli, doğada kısa sürede çözünebilir malzemelere geçirmek istiyoruz. Ancak, ülkemizde henüz bu tür bir üretim yok. İtalya ve İran\'da üreticiler bulduk. Yüksek boyutta ithalat yapabilmemiz için kapitale sahip değiliz.
Ürün ve hizmetlerimizi üretirken temin ettiğimiz tüm malzeme ve hizmetlerin yer aldığı tedarik zincirinizin tüm halkalarında ne gibi toplumsal ve doğal bedeller var?
Enerjide şebekeye bağımlı olmak bizi bir miktar rahatsız ediyor. Atık yönetiminde -ileride üretimimizçok fazla artarsa- kompost üretebileceğimiz alanımız yok. Yumurta kabuklarını değerlendiremiyoruz.
Bu toplumsal ve doğal bedelleri en aza indirmek için ne yapıyorsunuz?
Enerjiyi verimli kullanmak için üretim planlamada geliştirmeler yaptık. Uygun olan organik atıklarımızı tavukları olan bir çalışanımıza veriyoruz.
Bu konuda planlarınız varsa nelerdir?
En büyük hedefimiz Gekoo\'yu kırsala taşımak. Kendi enerjimizi mini rüzgar tribünü veya güneş enerjisi ile kendimiz üreteceğiz. Bu yolla yaratacağımız iş gücü ile de tersine göçü destekleyeceğiz. Atıklarımızı daha iyi değerlendireceğiz. Bazı ham maddelerimizi kendimiz üreteceğiz.
Ürettiğiniz ürün ve hizmetleri sıralayınız.
GekoO’nun 88 çeşit organik sertifikalı ürünü bulunmaktadır. Bu ürünlerin 44 adedi bisküvi, kurabiye, kek, atıştırmalık kategorisinde işlenmiş ürünlerdir. GekoO, Türkiye’de ilk kez organik çocuk bisküvisi, organik granola, organik muffin, organik biscottinin yerli üretimini gerçekleştirdik. Ürünlerin tamamı el yapımıdır. Diğer kategori de ise paketlenmiş ürünler var. İşlenmiş ürünlerde kullanılan ham maddeleri paketleyerek uygun fiyatla pazarlıyoruz. Bu yolla çok ekektif bir ham madde alımı sağlıyoruz. Nakliye masrafları ve karbon ayak izi de düşüyor. Bu kategoride tamamı organik olmak üzere; unlar, tahıl ezmeleri, kuru meyve ve yemişler, baharatlar, soğuk pres keçiboynuzu şurubu yer almaktadır.
Bu ürün ve hizmetleri için kullandığınız üretim yöntemleri nelerdir?
Ürünlerin tamamı el yapımıdır. Organik sertifikalı ham maddeler reçetelere uygun olarak işlenir. Paketlenir ve satışa sunulur. Ham madde girdi, çıkan ürün ve fire miktarları her ay sertifika kuruluşuna bildirilir.
Üretim yönteminizin adımlarını ve sürecini tarif ediniz.
Üretim iş akış şeması için tablo olarak ek 1\'e bakınız. Üretim/Hizmet Sunum Sürecinin Aşamaları Satınalma:  Organik Tedarikçi tekliflerinin alınması  Ham madde ürün siparişlerinin verilmesi  Ham madde ürünlerin ve sertifikaların mal kabul’de kontrolü  Ham madde ürünlerin stoklanması  Haftalık üretim planına göre stok kontrolü yapılması Üretim:  Satış tahminlerine ve siparişlere göre haftalık üretim planlama  Günlük üretim listesinin üretim şefine iletilmesi  Ürünlerin hazırlanması  Ürünlerin soğutulması  Ürünlerin paketlenmesi  Ürünlerin depolanması
Bu üretim yöntemi haricinde kullanabileceğiniz daha az düzeyde enerji ve doğal varlık kullanan, çalışanlara daha iyi çalışma koşulları sağlayan yöntemler var mı?
Şu an bulunduğumuz konumda maksimum enerji verimi ve en uygun çalışma koşullarıyla çalışıyoruz. Verimi artıracak makine ekipman desteği olabilir. Çalışanlarımız da kırsala gitmek için çok hevesli. Kırsalda daha mutlu çalışacağımıza inanıyoruz.
Ürün ve hizmetlerimizi ürettiğiniz yeri nasıl seçtiniz?
İş gücüne yakın. Çalışanlarımız yürüyerek gelip gidiyorlar. Dağıtım noktalarına yakın. Şehir içi trafikte fazla zaman ve enerji harcamıyoruz. Ham madde temini kolay ve ağır tonajlı girdilere yakın mesafede. Bu yolla karbon ayak izini düşürüyoruz.
Üretim yeri olarak toplumsal açıdan daha uygun, doğal çevre ile daha uyumlu bir ortam mümkün mü?
Evet, üretimi kırsala taşımak mümkün.
Bu konuda planlarınız varsa nelerdir?
Ürünlerimize olan talep artarsa eğer ve uygun ortaklar bulursak, 3 yıl içerisinde üretimi kırsala taşıyacağız.
Kaç çalışanınız var?
4 çalışan var.
Çalışanlarınızı nasıl seçiyorsunuz?
GekoO, kadınların ekonomik olarak güçlenmesi ve kadın istihdamı artırmayı hedefler. Bu nedenle üretimde çalışanlarımızın tamamı kadındır. İmalathaneye yakın çevrede oturan, organik üretim felsefesini kavrayabilecek, temiz ve bilinçli kadınlar seçilir.
Çalışanlarınıza yönelik ücret politikanız ve çalışma saatleriniz nelerdir?
Çalışanlar ilk günden SGK\'lı olur. Asgari ücret, yemek ve satış primi verilir. Hafta sonları (cmt-paz) tatildir. 8:30-17:30 çalışılır. 1 saat yemek molası ve iki kez çay ve dinlenme molası verilir.
Çalışanlarınıza ne gibi sosyal haklar sağlıyorsunuz?
Maaş, prim, SGK harici bazı işletmeye ait uygulamalarımız var. Eğitim alarak kendini geliştirmek isteyenler desteklenir. Şirket içi mesleki gelişime yönelik eğitimler verilir. Dünya Emekçi Kadınlar gününde tatiliz. Ham madde olarak kullandığımız gıda maddelerinden almak isteyenler geliş fiyatından alım yapabilirler. Fazla mesai yapılmaz.
Çalışanlarınızın performanslarını nasıl değerlendiriyorsunuz?
Çalışanlarımız çok keyifli ve mutlu çalışır. Kendi içlerinde uyumludurlar. Üretim kalitesi ve hijyene çok dikkat ederler. Günlük iş planı ve ortam düzenine uygun, yüksek performansta çalışırlar.
Sağladığınız çalışma ortamını nasıl tarif edersiniz?
Gün içerisinde müzik dinleyerek çalışırız. Dinlenme için uygun alanlar vardır. Molalarda keyifli sohbetler yapılır. İş yerimiz havadar, bakımlı ve temizdir.
İşletmenizin vizyonu nedir?
Türkiye’de işlenmiş organik ürün pazarında ekolojik prensiplere bağlı üretim yapmak ve sosyal girişimcilikte öncü işletmeler arasında yer almak.
İşletmenizin misyonu nedir?
Çocuklar ve hamileler başta, her yaştan insanın sağlıklı beslenmesine yönelik; lezzetli, doğa dostu ve ekolojik ürünler sunmak.
İşletmenizin değerleri nelerdir?
• GekoO, çocuk ve hamileler başta, her yaştan insanın sağlıklı beslenmesine ve ekolojik yaşam tarzına yönelik; doğa dostu, adil ve dürüst ticarete dayalı ürünler sunar. • GekoO, sağlıklı, lezzetli ve kaliteli gıda ürünlerini ekonomik fiyatlarla pazara verir. • GekoO, organik ve sağlıklı hammaddelerini temiz ve hijyenik ortamlarda işleyerek son ürün haline getirir. • GekoO, ürünlerinde laboratuvar analizleri yapılmış, sertifikalı organik hammaddeler kullanır. • GekoO, hammadde temini, işleme ve pazarlamanın tüm aşamalarında, karbon ayak izi, geri dönüşüm ve doğa dostu tüketim ilkelerine dikkat eder. • GekoO, kadınların ekonomik olarak güçlenmesi ve kadın istihdamı artırmayı hedefler.
İşletmenizin etik değerlerini nasıl tarif edersiniz?
GekoO Gıda Prensipler: Ürün tedarik, nakliye, işleme ve satış aşamalarının her adımında çevre ve insan sağlığına duyarlı ve saygılı olmak esastır. Ürün kalitesinden asla taviz verilmez. Temiz, etik, kaliteli üretim ve saygınlık değerleri, ürün ve firma imajı, piyasa koşullarında rekabet, müşteri memnuniyeti ve süreklilik için önemlidir. Pazarlama Standartları: GekoO sağlıklı ve kaliteli ürünlerini, doğru ve bilimsel bilgilere dayalı, reklam ve tanıtım etik kurallarına bağlı olarak tanıtır. Ürün ve firma prestiji için dürüst, ilgili, saygın bir imaj oluşturmayı ve müşteri memnuniyeti sağlamayı amaçlar. Halkla ilişkiler, sosyal sorumluluk projeleri ile tanıtım ve reklam etki gücü yüksek kampanyaları destekler. Üretim: Besin değeri yüksek, lezzetli, kimyasal-katkı maddesi içermeyen, yüksek kalitede ham madde kullanılır. Tazelik ve raf ömrüne dikkat edilmesi gereklidir. Karıştırma-pişirme aşamalarında besin değerini korumaya dikkat edilir. Üretimde temizlik ve hijyen çok önemlidir. Tedarik: Ekolojik üretim yapan üreticilerin, Tarım Bakanlığı organik sertifikalı ham maddeleri kullanılır. Tedarik ve üretim sistemi izlenebilirdir. Tedarikte fiyat ve kalite farkı olmadığı sürece; küçük üretici, kadın üretici, çiftçi kooperatifleri, işleme ve dağıtım merkezlerine yakın olan birimler önceliklidir. Tedarikçi sözleşmelerinde ürünün safsızlığının analizlerle kanıtlanması için dönemsel laboratuvar testleri yapılacağı bildirilir. Olası olumsuz sonuçlar çıkması durumunda sözleşme feshi ve yaptırımlar hüküme bağlanır. Temizlik: Organik temizleyiciler, arap sabunu, çamaşır suyu gibi Tarım Bakanlığı Organik Tarım Mevzuatında yer alan maddeler ile temizlik sağlanır. Kaynar su, basınç-ısı gibi sterilizasyon yöntemleri kullanılır. Üretim alanına önlük, bone, maske ve galoşla girilir. Paketleme dahil eldiven kullanımı gereklidir. Enerji Tüketimi: Üretimin her aşamasında ekonomik enerji kullanımına dikkat edilir. Üretimde kullanılan cihazların verimli çalışmasına özen gösterilir. Büyüme ve yatırım dönemlerinde güneş enerjisi gibi yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımı ve kurulumu için öncelik tanınacaktır. Nakliye araçlarının ekonomik yakıt tüketen, düşük beygir gücü ve mümkünse hybrid modelleri tercih edilecektir. Ambalaj ve Etiketleme: Gıda yönetmeliğine uygun ambalajlar kullanılır. Sağlıklı ambalaj ve hijyenik paketleme esastır. Türk Gıda Kodeksi etiketleme yönetmeliğine göre etiketleme yapılır. İş güvenliği: İş güvenliği için yasal tedbirler alınmıştır. Güvenlik için personele kurallar bildirilir ve eğitimler düzenli olarak verilir. Personel 6 aylık sağlık kontrolünden geçer. Atıklar: Atık ayrıştırma ve geri dönüşüme dikkat edilir. GekoO ürün satış politikası: Adil ve dürüst ticaret ilkeleri benimsenir. Müşteri şikayet bildirim, değerlendirme ve telafi prosedürleri belirlenmiştir.
Ürün ve hizmet üretiminizde ortaya çıkan atıklar var mı?
Kağıt atık ve organik atıklarımız var.
Bu atıkların geri kazanımı ve değerlendirilmesi ne şekilde yapılıyor?
Kağıt atıklar kağıt toplayıcılara verilir. Organik atıkların bir bölümü hayvan yemi olarak ayrılır.
Ürettiğim ürün ve hizmetler türeticiler tarafından kullanıldıktan sonra ne gibi atıklar ve etkiler ortaya çıkıyor?
Organik Gıda ürünleri ürettiğimiz için doğaya zararlı bir ürünümüz yok. Sadece ambalajlarımız inorganik. Ürünlerin bir bölümü PP poşetlerdedir. Bu malzeme geri dönüştürelebilir bir malzemedir. Unlar ve tahıllar kağıt ambalajlarla paketlenir. Karton koliler tekrar tekrar kullanılır.
Bu atık ve etkileri ne şekilde yönetiyorsunuz?
Kraft doypack poşetlerde olan ürünleri alan müşterilerimiz bu ambalajları tekrar tekrar kullanıyorlar. Kraft torbaları bize geri getiren müşterilerimiz var.
Bu konuda planlarınız varsa nelerdir?
Organik satış noktalarına organik ürünlerin ambalajlarını geri toplamak ve buradan geri dönüşümünü yapan kuruluşun gelip alması için proje yapılabilir. bazı yabancı ülkelerde bu tarz projeler var.
İşletmenizin ve ürünlerinizin tanıtımını hangi kanallarla yapıyorsunuz?
Organik pazarlarda tanıtım ve tadım aktiviteleri yapıyoruz. Sosyal Medya: FB, Tw, İnstagram hesaplarımız var. Mini broşür dağıtıyoruz. Fuar, konferans, etkinliklere katılıyoruz.
Tanıtırken ön plana çıkardığınız ögeler nelerdir?
GekoO, sağlıklı beslenen ve doğaya saygılı ürünleri tercih edenler için; lezzetli ve eğlenceli yepyeni organik gıda ürünleri üreten sosyal ve ekolojik bir girişimdir. GekoO ürünleri çalışan anneler, hamileler, çocuklar, ofis çalışanları ve sporcular başta olmak üzere her yaşa hitap eder ve günlük yaşamın temposunda hayatı kolaylaştırır. GekoO ürünlerinde, analizleri yapılmış, yüksek kalite ham maddeler kullanılır. Tazelik, hijyen, izlenebilirlik ve titiz çalışma prensipleriyle, üretimin her aşaması kontrollü ilerler. GekoO ürünlerinin kalori ve besin değerleri hesaplanmıştır. Besin değeri yüksek gıdalar, doğru bir şekilde bir araya getirildiği için vitamin ve mineral değerleri de yüksektir. Tahıl ezmeleri ve yüksek lif içeren ürünleri ise form tutmak isteyenler için hem çok besleyicidir, hem de az miktarlarda tüketilseler dahi tokluk hissi verirler. GekoO ham madde tedarik, üretim, paketleme ve nakliye aşamalarında doğaya saygılıdır; ürünlerin karbon ayakizinin düşük olmasına dikkat eder. GekoO kurumsal sosyal sorumluluk projeleriyle çevrenin korunmasına ve kadınlara destek olmayı hedefler.
Sertifikalar
Kategoriler
Sırala
Varsayılan
Çok satanlar
Fiyata göre azalan
Fiyata göre artan
Gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmak için desteğini bekliyoruz.