Güvenlik

Good4Trust.org iyiliğe ve güvene dayalı bir dünya yaratmak için bir araya gelen insanlardan oluşuyor. Güven bu topluluğun dayandığı temel ilkelerden biri. Bu karşılıklı güven halini internet sitemizi kullanırken de dikkate alıyor, hepimizin ortak güvenliği için gerekli tüm önlemleri almaya çalışıyoruz.

Elbette üreticiler ve türeticiler olarak Good4Trust.org’a üye olurken, siteyi kullanırken ve adil bir gelecek için alışveriş yaparken bazı kişisel bilgilerimizi ve verilerimizi paylaşıyoruz.

Good4Trust.org olarak aldığımız tüm bilgi ve verileri, sınırları yasal düzenlemelerle belirlenmiş biçimde kullanıyor ve saklıyoruz. Bununla da kalmayarak hepimizin ortak güvenliği için yeni gelişmeleri takip ediyor, teknik altyapımızı daha güvenli hale getirmek için durmadan çabalıyoruz.

Çarşı’mızda ödemelerin ve kullandığımız kartların güvenliği için de gerekli önlemleri alıyor, BDDK tarafından 6493 sayılı kanun kapsamında ödeme almaya yetkilendirilmiş kurum olarak tanımlanan İyzico ile çalışıyoruz. Bu sayede kart bilgileriniz Good4Trust ekibi ya da üreticilerle dahi paylaşılmıyor.

Kişisel verilerin korunması için neler yaptığımızı okumak için: Kişisel Veri Politikası

Çerez ve veri yönetimi ile ilgili neler yaptığımızı okumak için: Gizlilik Sözleşmesi

Sayfalarını ziyaret edebilir, aklınıza takılan her türlü soru için danisma@good4trust.org adresine yazabilir ya da buradan yardım talebi oluşturabilirsiniz.

Good4Trust.org topluğunu daha güvenli hale getirmek için lütfen önerilerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.


Daha fazla desteğe mi ihtiyacın var?

Gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmak için desteğini bekliyoruz.