Gözde Şekercioğlu
Gözde Şekercioğlu
Yetişkin Ağaç
Yetişkin Ağaç
255 Damla
2016 yılında türetici oldu.
Gözde Şekercioğlu
Arkadaşlar
İyilikler
Farge Organik üreticisinden alışveriş yaparak doğaya, topluma duyarlı bir üreticiyi ve Türetim Ekonomisi'ni 72.51 Trust kullanarak destekledim.
Sarıl
Yorum yap
Çiğdem Özesmi ve 8 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Yeni İnsan Yayınevi üreticisinden alışveriş yaparak doğaya ve topluma duyarlı bir üreticiyi daha destekledim.
Sarıl
Yorum yap
Ahmet Müfit Korğalı ve 8 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Uygar Özesmi
20-03-2024 19:20
Teşekkürler :) Yorumlarını bekliyorum :)
Gözde Şekercioğlu
21-03-2024 09:39
ilk fırsatta :)
Gözde Şekercioğlu
05-04-2024 20:39
Selamlar,
Okudum ve çok da keyif aldım. Verimli, özet iki yayın olduklarını düşünüyorum; İyi Şirket ve Çıkış Yolu Türetim Ekonomisi kitaplarının. İnsanı ve gezegeni tehdit etmeyecek, kamu yararının araçsallaştırılmadığı bir yaklaşım ile ilerlemeye niyet eden sosyal girişimlere iyi bir örnek olarak iyi ki 'Good4Trust' var. Altın Kurallarının sıralandığı yerde, 'oh be' diyebildim ve daha fazla yakınlık hissettim.

Büyümeye gerek olmadan devam edebilmek şirketleri korkutmak yerine değer bazlı yaklaşıma yönelik bir yol haritası sunabilir mi? Kamu yararı için çalışan dernek, vakıfların yanında sosyal girişimlerin marka değeri kadar, ekip liderlerinin zihin yapısı ve o zihin yapısını aktarışının, ekibe yeni birini dahil etme yöntemlerinin önemi çok.

Başkalarına bana davranılmasını istediğim şekilde davranıyor muyum? muyuz? musun? sorusunun yanında, türetim ekonomisinin önündeki engellerin üstesinden gelmek üzere ısrarla burada emek vermeye devam.

Teşekkürler.
Tüm yorumları göster
Farge Organik :)
Sarıl
Yorum yap
Çiğdem Özesmi ve 6 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
BBOM Yayınları benim yeni yilhediyelerim bu tur :)
Sarıl
Yorum yap
Uygar Özesmi ve 5 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Farge Organik :)
Sarıl
Yorum yap
Fatma nur Sinkay özler ve 7 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Farge Organik operiz
Sarıl
Yorum yap
Büşra Yar ve 8 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Farge Organik :)
Sarıl
Yorum yap
Çiğdem Özesmi ve 11 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Uygar Özesmi
18-09-2023 20:17
Gözde <3
akliniza saglik, yerelde kaynakların doğru mobilize edilmesi bu bence, kaç kişi göçmüş denizli'ye ya da izmit'e? genel olarak durumlar nasıl bilgi almayı çok isterim.
Sarıl
Yorum yap
Melis Gürkale ve 8 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Farge Organik şifa olur dilerim :)
Sarıl
Yorum yap
Melis Gürkale ve 9 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Herkesin bir yerinden tuttuğunu biliyorum!

Ancak bir like yaygınlaşmaya imkan veriyor, twitter sınırlı ve insan kaynağının yanında maddi kaynağın mümkünse lokal stklara gitmesi kritik. Bu derneğin gönüllüsüyüm, ulusal uluslararası görüşmeler yapıyorum, bölgede aş evi kuruldu, tüm ailem seferber. En azından instagramda derneği takip edebilir, bir post beğenebilirsiniz.

Gaziantep'teki ailem, arkadaşlarım ve dostlarım, herkes bir yerde rol alıyor!

Ablamın kurucu ve bu dönem başkanı olduğu dernek 'Empati Sosyal Sorumluluk ve Eğitim Derneği' bağışladığı okullardan birinde bir koordinasyon merkezi oluşturdu, her gün binlerce gıda, mama, ısıtıcı ve kurdukları aş evi ile sıcak çorba dağıtıyor.

İki kız kardeşim de sahada, yakın arkadaşlarım sahada, insanlar göçük altından çıkarılmayı bekliyor, çıkarılanlar ayaklarını, sırtını ısıtacak çorap, battaniye, bot arıyor! Sosyal medyada diğer kız kardeşim ve arkadaşım destek oluyor, dernek bilgileri teyit etmeden paylaşmıyor, kendi becerisi olan alanlarda bölgesine destek olacak şekilde bağışları dağıtarak emek veriyor.

Sizden ricam en azından bu postları stroylerinizde paylaşın, beğenin, bulunduğunuz yerde imkanınız var ise doğrudan bağış yapın. Güncel yardımlara dair haberler, sosyal medyalarında yayınlanıyor.

Hiçbir şekilde kişisel hesap ile bağış toplanmıyor, bir şey satılmıyor!
Bir aş evi kuruldu ve ücretsiz sıcak çorba dağıtılıyor. Dün neler başarıldı, hepsi sosyal medyada! https://lnkd.in/dNAqaznU
Sarıl
Yorum yap
Gamze Nokay ve 8 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Uygar Özesmi
09-02-2023 15:34
Sağdaki facebook ve twitter ikonu ile doğrudan paylaşabilirsiniz, ben öyle yaptım...
Gamze Nokay
17-02-2023 16:15
Gözde, Empati'ye sosyal medyada denk geliyordum. Ancak seninle bağlantısını da şimdi okumuş oldum. Sen ve ailendeki tüm mücadele eden kadınlara sımsıkı sarılıyorum. İyilikle iyileşeceğimiz günlere...
Gözde Şekercioğlu
17-02-2023 20:01
Gamzecim çok güzelsin, teşekkür ederim.
Sevgili herkes,
Güncelleme yapayım size, önce bir aşevi kuruldu ve günlük öğün miktarı 18,000'i aştı. şimdi aşevi bölgede 1988'den beri geleneksel hayırseverlik kültürü ile çalışan Gaziantep Yardım Vakfı'nın binasında ücretsiz olarak yeni bir alana kavuştu. World Central Kitchen ile günlük öğün 100,000i aşsın diye emek veriliyor.
Ayrıca rehabilitasyon ve bu süreçte mental sağlık için sahada çalışmalar yapmaya hazırlanılıyor, Pazar sabahı psikiyatr ekip ile Gaziantep'e sahaya gidiyorum. Benim gücüm sadece kendi doğduğum şehre yetecek gibi gözüküyor. Önceliğimiz 'zarar vermemek' ve bunun için doğru zamanda adım atılmasının kritik önemi var. Psikiyatrlar liderliğinde Önemsiyoruz bir rolü üstlenecek diye öngörüyoruz.
İyi haberlerle alanda fayda sağlamak ve sürdürmek ümidiyle...
Tüm yorumları göster
daha fazla
Gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmak için desteğini bekliyoruz.