Selamlar,
Okudum ve çok da keyif aldım. Verimli, özet iki yayın olduklarını düşünüyorum; İyi Şirket ve Çıkış Yolu Türetim Ekonomisi kitaplarının. İnsanı ve gezegeni tehdit etmeyecek, kamu yararının araçsallaştırılmadığı bir yaklaşım ile ilerlemeye niyet eden sosyal girişimlere iyi bir örnek olarak iyi ki 'Good4Trust' var. Altın Kurallarının sıralandığı yerde, 'oh be' diyebildim ve daha fazla yakınlık hissettim.
Büyümeye gerek olmadan devam edebilmek şirketleri korkutmak yerine değer bazlı yaklaşıma yönelik bir yol haritası sunabilir mi? Kamu yararı için çalışan dernek, vakıfların yanında sosyal girişimlerin marka değeri kadar, ekip liderlerinin zihin yapısı ve o zihin yapısını aktarışının, ekibe yeni birini dahil etme yöntemlerinin önemi çok.
Başkalarına bana davranılmasını istediğim şekilde davranıyor muyum? muyuz? musun? sorusunun yanında, türetim ekonomisinin önündeki engellerin üstesinden gelmek üzere ısrarla burada emek vermeye devam.
akliniza saglik, yerelde kaynakların doğru mobilize edilmesi bu bence, kaç kişi göçmüş denizli'ye ya da izmit'e? genel olarak durumlar nasıl bilgi almayı çok isterim.