Zuhal Tuzcu Çiftçi
Zuhal Tuzcu Çiftçi
Filiz
Filiz
55 Damla
2018 yılında türetici oldu.
Zuhal Tuzcu Çiftçi
Arkadaşlar
İyilikler
Atölye Gökyüzüm, Aysha'shandycrafts, Tubi Tasarım üreticilerinden alışveriş yaparak doğaya, topluma duyarlı üreticileri ve Türetim Ekonomisi'ni 5.9 Trust kullanarak destekledim.

Canım annemin doğum günü için minik hediye arayışındaydım ve ne mutlu burada çok güzel ürünler üreten üreticiler var. :) Hepsini çok beğenerek alıyorum. Annemin de seveceğini düşünüyorum.
Sarıl
Yorum yap
Ahmet Müfit Korğalı ve 4 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Dün Good4trust üreticileri olarak online bir buluşmaya katıldık. Güçlerimizi birleştirebileceğimizi görmek, herkesin emeklerinin ne kadar kıymetli olduğunu bir kez daha anlamak iyi geldi. :) Beyin fırtınası yapmak da zihnimizi açtı. Good4trust topluluğu iyi ki varız. :)
Sarıl
Yorum yap
Büşra Yar ve 5 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Uygar Özesmi
19-11-2023 11:37
💜💜💜💜💜💜💜
Rcoona Sabun üreticisinden alışveriş yaparak doğaya ve topluma duyarlı bir üreticiyi daha destekledim.

O kadar çok seçenek var ki hangisinden sipariş vereceğimi şaşırdım. Sırayla denemeye karar verdim. :)
Sarıl
Yorum yap
Uygar Özesmi ve 7 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
H. Hanne Uysal
16-10-2023 14:52
Yorumlarını bizimle paylaş lütfen :)
Zuhal Tuzcu Çiftçi
16-10-2023 16:03
Tabii, paylaşırım. :)
Bugün Good4Trust üreticilerinden Organic Siters Toys'un atölyesine ziyarete gittim.

İki kadın girişimci olarak beyin fırtınası yaptık ve güzel bir iş birliği içerisine girdik.

Yol yöntemlerimizi, bilgilerimizi, networkümüzü, güler yüzlerimizi şeffaf bir şekilde paylaştık. Yüz yüze gelmek çok iyi geldi. Bir kez daha iyilikleri paylaşarak çoğaltmayı başardık. Çünkü birlikte daha güçlüyüz.

Aynı alanda çalışanların daha çok birbirleriyle paylaşımda bulunmasının kıymetli olduğunu düşünüyorum. Bizler uyguluyoruz, herkese tavsiye ediyorum. Emin olun bu sizi bir ileri adıma taşıyacak. :)

Herkese sevgiler.
Sarıl
Yorum yap
Uygar Özesmi ve 4 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Bugün Instagramda bir arkadaşım ihtiyacı için üretici önerisi istemişti. Bende kadın üretici arkadaşıma yönlendirdim ve çok mutlu oldu. Şimdi ikisi iletişimde ve birbirlerine fayda sağlayacaklar. Vesile olduğum için mutluyum. :) Birbirimizi görmenin, duymanın, cevap vermek için zaman ayırmanın, özenle dinlemenin çok kıymetli olduğunu biliyorum ve bu şekilde yaşamanın gerçekten "YAŞAMAK" olduğuna inanıyorum. Herkese bol huzurlu, mutlu hafta sonları olsun.
Sarıl
Yorum yap
Uygar Özesmi ve 6 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
NESİM İBRAHIMHAKKIOĞLU
20-03-2023 09:26
Harika
Zuhal Tuzcu Çiftçi
20-03-2023 21:53
Nesim Bey sizinde faydacı yaklaşımda olduğunuzu görüyorum yazdıklarınızdan. Ne mutlu ki yalnız olmadığımızı biliyoruz ve bir insana iyilik yapmaktan daha güzel ne olabilir diyorum. :)
Herkese merhaba, umarım hepiniz iyi veya iyi kalma yolundasınızdır.

Ben kendimi iyi tutmak için bu aralar bedenen ve zihnen bazı çalışmalar yapıyorum. Kendime ne kadar çok iyi bakarsam o kadar zinde, düşünebilen, aklını kullanan biri olabilirim ve çevreme de fayda sağlayabilecek güce ulaşabilirim düşüncesindeyim. Bunlar mutluluğa açılan kapılar da olur benim için.

Bedenimdeki ve zihnimdeki kaliteyi arttırmak kendime en büyük yatırım.

Bunun için 9 günlük karaciğer ve bağırsak temizliği yaptığım bir arınma programındayım. Bunu kendime hediye ettim. Çünkü ne yediğimizi, içtiğimizi bilmez olduk. Şükür Good4Trust var, bizleri yerel ve güvenilir üreticilerle tanıştırıyor.

Yine de her zaman sağlıklı kalmakta zorlanıyorum ve bedenime iyi gelen şeyi yaptığımda zihnime de faydası olacağını biliyorum.

Yiyeceklerden kaliteli besini alamadığımı fark ettiğim için de sağlığımı destekleyecek takviyeler kullanmaya başladım. Gerçekten ileriye dönük bir yatırım yaptığımı görüyorum faydaları, sonuçları gördükçe.

İyi ki sağlıklı ve bilinçli olmayı seçtim.

Umarım sizler de kendinizdeki herhangi problemlerin (varsa tabi :) ) farkına varıp harekete geçebilirsiniz. Harekete geçme sandığımızdan zor bir adımdır ama hepimiz başarabiliriz.

Sağlıkla ilgili herhangi bir bilgi almak isterseniz bana mail adresimden
( zuhal.tuzc89@gmail.com ) veya Instagram hesabımdan ( @zuutuu ) ulaşabilirsiniz. Sizlerle de paylaşmayı ve iyiliği çoğaltmayı çok isterim. Seve seve zamanımı da veririm.

Hepimizin iyi olması dileğiyle.

Sevgiler.
Sarıl
Yorum yap
Joy joy ve 6 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Zuhal Tuzcu Çiftçi
03-03-2023 20:49
Mail adresimi eksik yazmışım kusura bakmayın. :)

zuhal.tuzcu89@gmail.com olacak.

Sevgiler. :)
Herkese merhaba,

Bir kadın girişimci olarak organik iplerle el örgüsü ürünler üretiyoruz. Kadın istihdamı için imkanlarım dahilinde örgü ürün üretimi yaptırıyorum. Ve örgü ören becerikli ellerin arayışındayım.

Bu yüzden bugün depremzede bir hanımefendiyle görüştüm. Konuşurken çok zorlandım. Kendisi bir tanıdığımın arkadaşı ve Hatay'dan Kaş'a gitmek zorunda kalmışlar. Onların acısı bizim acımız. Haftalardır onlarla yatıp kalkıyoruz fakat yasımızı yaşarken kendimizi iyi tutmalıyız, günlük rutinlerimize, işlerimize devam etmek zorundayız ki biz iyi olursak daha çok yardım edebiliriz düşüncesindeyim.

Arkadaşım sayesinde birçok şeyini kaybetmiş ama tatlı dilliğinden, pozitifliğinden bir şey kaybetmemiş bu güzel kadınla bir araya gelip iş yapma yolunda ilk adımımı atmış oldum. Mutluyum. Umarım daha çok güzel kadınla güzel işler yapabiliriz ve kocaman bir çember oluruz. Yaralarımızı da birlikte sararız ve faydam dokunacaksa ne mutlu bana.

Sevgiler.
Sarıl
Yorum yap
Uygar Özesmi ve 4 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Uygar Özesmi
26-02-2023 15:07
Zuhal ❤️🌍💜💚🌍
Zuhal Tuzcu Çiftçi
26-02-2023 18:14
Benden de kocaman sevgi dolu kalpler hepimize. <3
Sevgili Uygar Özesmi ve Ece Satıcı'nın çok merak ettiğim kitabı. :) Emeğinize sağlık.

Yeni İnsan Yayınevi üreticisinden alışveriş yaparak doğaya ve topluma duyarlı bir üreticiyi daha destekledim.
Sarıl
Yorum yap
Uygar Özesmi ve 7 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Uygar Özesmi
29-01-2023 14:57
Çok sevindim :) - beğendin mi kitabı?
Türetim Ekonomisi Derneği'nin gerçekleştirdiği "Kadınların Adil Üretimlerini Destekleme Projesi'ne" katıldım. Çünkü kendim, doğa ve insanlık için nasıl daha faydalı olabilirim sorusunu her zaman sorarım kendime. Karşıma çıkan bu harika fırsatı değerlendirdiğim, zamanımı, enerjimi doğru bir noktaya yönelttiğim için mutluyum ve pratikte yapacağım güzel işler için heyecanlıyım. Bu fayda hepimize. :)
Sarıl
Yorum yap
Uygar Özesmi ve 4 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Yeni keşfettiğim markaları denemeyi seviyorum. Gren'in zeytinyağı nasıl merakla bekliyorum. :)

gren üreticisinden alışveriş yaparak doğaya ve topluma duyarlı bir üreticiyi daha destekledim.
Sarıl
Yorum yap
Uygar Özesmi ve 4 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Uygar Özesmi
29-01-2023 14:56
Çok lezzetli ben denedim - nasıl beğendin mi?
daha fazla
Gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmak için desteğini bekliyoruz.