Nesli İrem Yılmaz
Nesli İrem Yılmaz
Tohum
Tohum
18 Damla
2018 yılında türetici oldu.
Nesli İrem Yılmaz
Arkadaşlar
İyilikler
Geçen hafta Eskişehir de Greenpeace gönüllüsü arkadaşlarımla Bez Çanta Atölyesi düzenledik poşet kullanımının kaldırılması üzerine kendi çantalarımızı kendimiz tasarladık :)
Sarıl
Yorum yap
Doğukan Doğan ve 5 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Merhaba bu güzelliğin adı Lokum 2 haftadır benimle sokaktaydı onu sahiplendim. Kendisi benim yeni ev arkadaşım.
Sarıl
Yorum yap
fatma zehra turan coşkun ve 10 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Eskişehir Alpu ovasında kurulmak istenilen Termik Santrale Hayır dedim ve kurulduğunda yok olmakla yüzleşecek porsuk çayını ve lüle taşının bizlerde ki ehemmiyetini yaklaşık 100 insana anlattım bunun daha fazla bir kitleye ulaşabilmesi için Kara Atlas isimli bir belgeselin izlenilmesinde öncülük ettim bu vesile ile mücadelemiz sonucunda santral kurum sürecini erteleyebildik.
Sarıl
Yorum yap
Good 4 Trust ve 17 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Vahşete çağrı !
Bu güzel bebeğin bugün canice acımasızca bacakları ve kuyruğu kesildi operasyon sırasında küçük bedeni kaldıramadı, acıya dayanamadı. Saatlerdir bu kareye bakıyorum hayatı sorguluyorum bir kez daha varlığımı her bir şeyi neden ya neden diyorum sonra elimi kalbime koyuyorum orada bana insan olduğumu hatırlatan bir şeyler buluyorum kendimde o halde varım diyorum ne vakit köreldi merhametler yureklerinizde insan olmayı ne vakit unuttunuz ya da hiç olmuş muydunuz ?
Düşünün bir kere çok değil bir kere doğa bize karşı savunmasız bu yavrular savunmasiz neyin savaşı bu onlarla vermiş olduğumuz her şey bizler için varken var olanı yok etmek niye yüreğimi söküp atmak geliyor içimden bu kareyi gördükçe lütfen ben daha ne denebilir bilemiyorum aslında çok şey söylenir hem de çok şey sessiz kalmiyorum sizler de kalmayın hayvana şiddet son bulsun sesiniz cigliginiz olsun kulak verin. buna dur diyecek gücümüz var inanın
Sarıl
Yorum yap
Çiğdem Özesmi bu iyiliğe sarıldı.
Uygar Özesmi
16-06-2018 11:56
Sanıyorum vahşete değil insanlığa çağrı demek istedin... umuyoruz Good4Trust’da insanlar çoğaldıkça bu tip olaylar gitgide azalacak, onun için birlikte iyiliğe ve iyi olana asılmaya ve çoğaltmaya devam :)
Uygar Özesmi
16-06-2018 19:00
Olumsuzlukları olumluya çevirmenin bir yolu bu kampanyayı imzalamak olabilir... https://www.change.org/p/hayvana-şiddet-suç-sayılmalıdır-hayvanaşiddetsuçtur?recruiter=2000957
Nesli İrem Yılmaz
17-06-2018 05:41
Evet evet katılıyorum lakin vahşete çağrı, vahşetin en önde bayrak sallayanlarina belki bir gönderme olabilir içlerinde hala bir şeyler kaldı ise eğer bu ve bunun gibi haberler ibretlik olacağı yer de örnek teşkil edermiş gibi dahada cogalmasin bizler Good4trust ile engel olalim buna inanarak(her şey böyle başlamaz mı zaten inanarak :) utancin timsali olmasını istedim ana başlığı ile bu vahşetin. İmzaladım gereken ne ise yapmaya da devam edeceğim sizlerle birlikte iyiliğe el ele :)
Tüm yorumları göster
Dün bir köpeği Antalya'da kamyonete bağlamışlar bu vahşetin fotoğrafını paylaşmak istemiyorum çünkü bakmaya dayanamıyorum çevrenizde ya da her nerede görür iseniz buna dur demek için sesinizi var gücüyle çıkartın burada insanlık cagirisinda bulunuyorum hayvan haklarının savunucusu olalım lütfen kayıtsız kalmayalım...
Sarıl
Yorum yap
Good 4 Trust ve 6 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Kömürü Es Geç' in Break free gününden bu kare ile dünyaya, medyaya sesimizi duyurduk.
Eskişehir de değil yalnız dünyanın hiçbir yerinde doğamızı kirleten bizlerin, doğanın ve hayvaların yaşama şansını elinden alan hiçbir gücü desteklemiyor ve reddediyoruz ! Bu harekete hep birlikte karşı durabiliriz inanın biraz bilinçlenirsek kolları sivayip bir yerden başlarsak neresi olduğu önemli değil bir yer küçük bir yerden bile yeter ki başlayalım Dünya güzelleşsin yaşanılir hale gelebilsin 2050 ye kadar küresel isinmayla korkunç seyler bizi bekliyor bunları ben söylemiyorum biraz okuyalım biraz. Dünya için savaşımız yaşama alanımızı zarar unsurlarından kurtarmakla başlasın bu mucadeleye ben de varım demek için çok geç değil inanın her şey inanmakla başlar buna da inanın !
Sarıl
Yorum yap
Good 4 Trust ve 5 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Bugün 5 Mayıs Dünya Çevre Günü
Haydi Sen de bir güzel hareketini seç, plastikten vazgeç ! (WWF)
https://www.youtube.com/watch?v=qeFiaFzwTRA
Sarıl
Yorum yap
Good 4 Trust ve 5 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Greenpeace Akdeniz'in Eskişehir gönüllüsüyüm.
Alpu ovasında yapılmak istenilen Termik Santrale birlik olup hayır diyoruz ve şuanda ertelenme sürecine girdi hedefimiz yaşanılası bir dünya bir nesil için Termik Santrale HAYİR.
Teşekkürler Good4Trust :)
Sarıl
Yorum yap
Good 4 Trust ve 5 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
daha fazla
Gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmak için desteğini bekliyoruz.