ŞULE GÖNÜLSÜZ GÜVENÇ
ŞULE GÖNÜLSÜZ GÜVENÇ
Tohum
Tohum
14 Damla
2015 yılında türetici oldu.
ŞULE GÖNÜLSÜZ GÜVENÇ
Arkadaşlar
İyilikler
Zaten kıyafete para harcayan biri değilim, yıllar içerisinde giderek de azalttım. Mevcut kıyafetleri dönüştürüyorum. Spor ayakkabımın yanı yırtılmıştı, çok da rahat bir ayakkabı. Kunduracı da ne kadar iyi tamir eder emin olamadım, annem ile işbirliği yaptık, yırtık yerin arkasına küçük bir bez koyup ayakkabıya nakışla çiçekler ekledik. Daha yıllarca giyerim.
Sarıl
Yorum yap
Zuhal Tuzcu Çiftçi ve 8 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Uygar Özesmi
04-07-2023 00:59
Çok güzel olmuş ve çok da şık
ŞULE GÖNÜLSÜZ GÜVENÇ
04-07-2023 20:37
Çok teşekkürler
Zuhal Tuzcu Çiftçi
11-07-2023 20:46
Şule hanım çok güzel olmuş, bayıldım. :) Emeğinize sağlık. İleri dönüşüme karşı duyarlılığınız çok hoşuma gitti. Güzel günlerde giymeye devam edin. Mutlu günler olsun. :)
14-15-16 Nisan'da Seferihisar'da gerçekleşen 1. Ege Ekoloji Buluşması sonuç kitapçığının gönüllü olarak
son okumasını yaptım. Dünya Çevre Gününde bu buluşmadaki konuşmaları tekrar hatırlamak iyi oldu. Dijital ortama aktarılırsa buradan linkini de paylaşacağım.
Sarıl
Yorum yap
Uygar Özesmi ve 7 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Heybez, Buğday Ekolojik Yaşamı Destekleme Derneği üreticilerinden alışveriş yaparak doğaya ve topluma duyarlı üreticileri destekledim.
Sarıl
Yorum yap
Uygar Özesmi ve 3 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Şimdi farkettim ki 2018'den beri buraya gelmeyişim, nasıl bir kopukluk olduysa hayatımda. Yeniden aranızda olmaktan mutluluk duydum, bu iyilik de kendime :)
Sarıl
Yorum yap
Melis Gürkale ve 5 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Uygar Özesmi
13-05-2023 17:29
İyi ki döndün Şule :) sen yoksan bir ekisiğiz :) ama artık varsın bir fazlayız :)
ŞULE GÖNÜLSÜZ GÜVENÇ
13-05-2023 18:04
Sağolun, varolun, iyi ki varsınız...
2 ay kadar yoğun iletişimde olduğum deprem bölgesinden gelen ve yaşadığım ilçeye yerleşen ailelerden birinin kızına iş buldum. İçlerinde çadıra dönenler dahil olmak üzre bu ailelerle dayanışmaya devam ediyorum.
Sarıl
Yorum yap
Melis Gürkale ve 7 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Geçen hafta Turizm Haftasıydı ve bulunduğumuz ilçede sahilde çocuklarla sahilde çöp toplama etkinliğine katıldım. Çocuklar çabuk yorulunca biz 8-10 yetişkin sahilin diğer tarafını da temizledik. Bu çöp toplama etkinliklerine devam edeceğiz...
Sarıl
Yorum yap
Gülay Benli ve 5 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Uygar Özesmi
28-04-2018 19:17
Harika bir etkinlik
Gönüllü olarak çalıştığım, yerel tohumla ilgili bir merkezden 25 zeytin fidanı aldım (bize bağışladılar) ve fidanları oğlumun ilkokulunda okul bahçesine arkadaşlarıyla birlikte diktik, büyüdüklerinde okuldaki zeytinler de büyüyecek ve meyve verecek.
Sarıl
Yorum yap
Uygar Özesmi ve 4 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Bugün çeşitli STK'lardaki üyelik aidatlarımı ödedim, üye olmadığım ulusal ve uluslararası birkaç yardım kuruluşuna bağış yaptım. Biraz rahatladım, ne zamandır aklımdaydı. Bir de üyesi olduğum Yeryüzü Derneği'nin ekoköyü için arkadaşların ricası var, siz de küçücük de olsa bağış yaparsanız sevinirim. Orada da bir eviniz var, gidip görün derim :) https://yilbasidilegi.wordpress.com/
Sarıl
Yorum yap
Melike Şahin ve 6 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Yumurta viyollerini atmayıp pazara giderken yanımda götürürüm, fazlasını yumurtacıya veririm, her zaman 15'lik yumurta viyolüm olur yanımda, ona yumurtalarımı koyarken müşterilerine benzer şeyi yapmasını söylemesini rica ederim. Geçende babam Mudanya'dan bizi ziyarete geldi, meğer o da aynısını yaparmış, aklın yolu bir :)
Sarıl
Yorum yap
Mizgin S. ve 7 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
İstanbul'dan Türkiye'nin ilk sakin şehri (cittaslow) Seferihisar'a taşınıyorum. Metropollerle, avm'lerle, para temelli hayat tarzıyla ilişkiyi en aza indirmek, doğayla ve üretimle hayata devam etmek hem kendime hem de 6 yaşındaki oğluma iyi geleceğini düşünüyorum.
Sarıl
Yorum yap
ÖzümDeniz AKKUAS ve 19 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
daha fazla
Gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmak için desteğini bekliyoruz.