Doğukan Doğan
Doğukan Doğan
Genç Ağaç
Genç Ağaç
197 Damla
2014 yılında türetici oldu.
Doğukan Doğan
Arkadaşlar
İyilikler
Good4Trust'un daha fazla ekolojik ve sosyal açıdan adil üreticiyi destekleyebilmesi ve iyiliklerin çoğalmasına katkı sağlayabilmesi için her yıl olduğu gibi bu yıl da Good4Trust destekçisi oldum. Ayrıca destekçi olan ekip arkadaşlarımın da devam etmesi için teşvikte bulundum. Eğer siz de ufak da olsa bir katkı sağlamak isterseniz; https://good4trust.org/destek adresinden destek olabilirsiniz :)
Sarıl
Yorum yap
Evrim Karacetin ve 3 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Bir arkadaşıma iş bulma konusunda yardımcı oldum. İyi bir yönlendirme ile gelecekte yapmak istediği işe bir adım daha yaklaşmış oldu.
Sarıl
Yorum yap
FATIMA AYBULUT ve 9 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Önemsiyoruz'dan Dörtlü Kartpostal Seti alarak, arkadaşlarıma yeni yılda iyi dileklerimi kartpostallar ile gönderdim. Siz de hem arkadaşlarınızı sevindirmek hem de Önemsiyoruz'a destek olmak için kartpostal seti alabilirsiniz. :)
https://good4trust.org/carsi/urunler/2019_kartpostal_seti-9401968543
Sarıl
Yorum yap
Gözde İnal ve 6 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Uygar Özesmi
03-01-2019 01:25
Yaşa sen!!! Ben de bütün hediyelerin kartlarını “önemsiyoruz” kartları ile yazdım... çok şirin ve tatlılar ama adalet sistemi içine hapsolmuş çocuklara sevinç götürmesi işte o herşeye değer... önemsiyoruz bizi önemsetiyor
Doğukan Doğan
03-01-2019 13:58
"Önemsiyoruz bizi önemsetiyor" mükemmel :)
Bugün ofiste girişimcilik hızlandırma programları hakkında bilgi almak isteyen iki sosyal girişimci adayını bilgilendirdim. Tüm sorularına cevap verdim. Gerçekleştirecekleri girişim belki de dünyamızı daha yaşanılabilir bir hale getirecek :)
Sarıl
Yorum yap
Levent AYDAŞ ve 12 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Küresel Çevre Derneği olarak; yeşil bir ekonomiye geçişi teşvik ederek bu alanda gençler için yeni ve alternatif istihdam olanaklarının ortaya çıkmasına ve sürdürülebilir kalkınmaya katkı koyma amacıyla “International Green Employment Summit - Uluslararası Yeşil Kariyer Zirvesi”ni gerçekleştiriyoruz. Siz de zirvemize katılabilir aynı amacı taşıyan bir çok güzel insanla tanışabilirsiniz.

http://www.geo.org.tr/uluslararasi-yesil-kariyer-zirvesi-katilimci-cagrisi.html
Sarıl
Yorum yap
Özden Koç ve 11 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
27-01-2018 03:54
Ben bunu kaçırdığıma inanmak istemiyorum! Eğer ki Türkiye'den katılım sağlayanlar arasından iptal eden olursa, hani bir ihtimal, nasıl haberdar olabiliriz?
Good4Trust'a maddi destekçi olarak iyiliklerin çoğaldığı, doğaya dost, insana dost bir dünyaya katkıda bulunuyorum. Haydi sen de destek ol! https://good4trust.org/destek
Sarıl
Yorum yap
Mizgin S. ve 6 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Ben destek oldum sen de destek olmak ister misin?

Good4Trust'a maddi destekçi olarak iyiliklerin çoğaldığı, doğaya dost, insana dost bir dünyaya katkıda bulunuyorum. Haydi sen de destek ol! https://good4trust.org/destek
Sarıl
Yorum yap
Orkun Aşa ve 5 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Dünya’da bir ilk olan ve patenti Türk Kanser Derneği’ne ait olan kemoterapi kutuları sayesinde, kasvetli kemoterapi üniteleri şenleniyor. Hastaların da refakatçilerinin de yüzleri gülüyor, moralleri düzeliyor. Psikolojisi düzelen hasta, ilaç tedavisine de daha hızlı cevap veriyor.

Kemoterapi kutularının basımına başlanılmış ama bu sürekli bir ihtiyaç olduğu için derneğin de desteğe ihtiyacı var.

Hasta çocuklarımıza 1 gülücük 1 TL (İstediğiniz miktarda bağış yapabilirsiniz)

Ben online olarak bağışımı yaptım. Eğer siz de online bağış yapmak isterseniz:

https://www.turkkanserdernegi.org/online/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

:)
Sarıl
Yorum yap
Levent AYDAŞ ve 7 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Cenk AKCAN
14-06-2016 22:52
Sosyal medya hesaplarımdan Good4Trust'ı takip ediyorum. Twitter üzerinden gönderilen paylaşımları retweetleyerek daha çok arkadaşımın Good4Trust'ı görmesini ve yaşanılabilir bir dünya için neler yapılabileceğinin farkında olmalarını sağlıyorum. Eminim buradaki tüm dostlar takip ediyordur lakin yine de ben en çok kullanılan sosyal ağları vereyim lazım olur belki :)

https://www.facebook.com/good4trust
https://twitter.com/Good4Trust
https://www.instagram.com/good4trust/
Sarıl
Yorum yap
Berk Butan ve 4 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Arkadaşlarımın, bir proje kapsamında çektikleri kısa tanıtım filminde ücretsiz olarak seslendirme yaptım. Hem ben çok eğlenerek tecrübe edindim hem de onlar binlerce lira vermekten kurtuldu :)
Sarıl
Yorum yap
Evrim Karacetin ve 5 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
daha fazla
Gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmak için desteğini bekliyoruz.