Begüm Hayta
Begüm Hayta
Tohum
Tohum
3 Damla
2018 yılında türetici oldu.
Begüm Hayta
Arkadaşlar
İyilikler
Türkiye'nin ilk ve tek sosyal farkındalık festivali SociAll Up 20 Nisan'da İstanbul Üniversitesi Beyazıt Kampüsü Rektörlük ön bahçesinde. Sosyal fakındalık duygumuzu öne çıkacağımız o gün de katılım göstermek isteyen veya stand açmak isteyen herkes bana ulaşabilir. Daha iyi ve güzel bir dünyanın hayallerini kuranlar olarak 20 Nisan'da buluşmak dileğiyle. http://iugirisim.com/sociallup/
Sarıl
Yorum yap
Doğukan Doğan ve 7 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Merhaba, 5 Aralık Dünya Gönüllüler Günü’nde sosyal girişimciler ve üniversite öğrencilerini bir araya getirmek amacıyla İstanbul Üniversitesi Beyazıt Kampüsü’nde SociAll Talks etkinliği düzenliyoruz. Hep birlikte “Farklılığımız Farkındalığımız Olsun” diyerek dünyayı daha güzel bir hale getirmek için tüm değerli sosyal girişimcilileri ve değerli gönüllüleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.
Sarıl
Yorum yap
Elif Kevser Seçkin ve 3 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Arkadaşlarım ile birlikte üniversite öğrencileri ile vakıf, dernek ve sosyal girişimleri bir araya getiren SociAll Up festivali yaparak öğrencilerin sosyal farkındalığın bir iş değil bir tutku olduğunu görmelerini sağladık.
Sarıl
Yorum yap
Good 4 Trust ve 16 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
daha fazla
Gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmak için desteğini bekliyoruz.