Doğaya ve insana dost üretim ve türetim pratiklerini geliştirmek için yola çıkan herkesi kucaklamak ve birlikte hareket etmek zorundayız. Artık ekolojik ve sosyal açıdan adil üretim yapmaya niyet eden ve bu niyetini beyan eden tüm üreticilere kapılarımızı açıyoruz, tecrübelerimizi paylaşıyor ve onlarla topluluk olarak dayanışıyoruz. Niyetli olarak girdikleri Good4Trust’ta önce azimli sonra adil olmalarına destek oluyoruz.
Trust Good4Trust’a özgü bir yerel değişim aracıdır. Sistemde alışveriş yapıldıkça üretilir, türeticiden üreticiye, üreticiden türeticiye geçtikçe tekrar tekrar kullanılabilir. Trust kullandıkça ekonomi içerde döner, doğaya ve insana dost üretimi destekler, Good4Trust topluluğunun refahına katkı verir. Böylece Türetim Ekonomisi ortaya çıkmaya başlar.
ORGANİK KEÇİBOYNUZLU SÜTLÜ BİSKÜVİ 300G İçindekiler: Organik Buğday Unu, Organik Keçiboynuzu Özü, Organik Sızma Zeytinyağı, Organik Süt (%8), Organik İrmik, Organik Keçiboynuzu unu, Organik Yumurta, Organik Tam Buğday Unu, Organik Buğday Kepeği, Sodyum Bikarbonat, Mineral Tuz.
Keçiboynuzlu, sütlü, şekersiz, çok lezzetli ve besleyici bir bisküvidir.
D-3 ve E vitamini, çinko, potasyum değerleri yüksektir.
Hem sizin hem de çocuklarınızın güvenle tüketebileceği ana/ara öğünler ve seyahatlerde nefis bir atıştırmalıktır.
Pasta ve tatlılarınızda dolgu malzemesi olarak da kullanabilirsiniz.
Koruyucu, katkı, rafine şeker, trans yağ ve GDO içermez.