![Niyetli Üretici](https://good4trust.org/images/icons/producer-level/1/badge.png)
Zeytinyağı, insan vücudunun hemen hemen her bölümünde farklı faydalar sağlamaktadır. En çok fayda sağladığı bölgelerden biri de kuşkusuz cilttir. Güneşin zararlı etkileriyle birlikte meydana gelen lekelerin ortadan kalkmasına yardımcı olur.
Cildi yumuşatır. Sivilce tedavisine doğal çözümdür. Makyaj kalıntılarını temizler. Tüm cilt tipleri için uygundur. Ancak kuru ciltlerin nemlendirilmesinde daha etkilidir.
Gözaltı şişliklerini azaltır. Gözeneklerin tıkanma sorununu ortadan kaldırır. Nemlendirme özelliği vardır. Dudak kuruluğuna doğal çözümdür. Üretimimizi gerçekleştirdiğimiz Ayvalık ise bu konuda bulunmaz nimetler sağlıyor. Biz de kremlerimizde yalnızca soğuk sıkım Ayvalık Zeytinyağını kullanıyoruz.
İçindekiler: Aqua, Olea europaea fruit oil, Glycerin(vegetable glycerin), Cetearyl Olivate & Sorbitan Olivate(Olivem 1000),Cera Alba,Butyrospermum parkii (shea) butter, Stearic acid (Vegetable),Essential oil,Phenoxyethanol (and) Benzoic Acid (and) Dehydroacetic Acid(CD blend),Cocos Nucffera Oil, Theobroma Cacao Oil, Tocopherol acetate, Xanthan Gum, Chondrus crispus gum
Kullanımı: Günlük kullanıma uygundur. Günde en az iki kez temiz cilde uygulayınız. Güneşe çıkmadan en az yarım saat önce sürünüz. El, yüz ve vücut kullanımına uygundur. İlk kullanımdan önce yama testi yapınız.
Uyarı: Göz ile temastan kaçınınız, temas hâlinde bol su ile yıkayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz.
Vejetaryen yaşam tarzına uygundur.
Ambalaj: 50 ml cam kavanoz.
Sitemizde sunulan özellikler ve işleyiş amaçlı olarak çerezler kullanıyoruz. Çerez politikamızı görüntülemek için buraya tıklayabilirsiniz.