Çarşı / Üreticiler / KUDRA
KUDRA
BURSA / Türkiye
Adil Üretici
Adil Üretici
kategoriler
Tüm Ürünler (0)
Tüm Ürünler (0 ürün)
Hakkında

Kişisel bakım ritüelleri yaratmanız için aşkla hazırlanan fitokozmetikler...

 

Misyonumuz

Kişisel bakımın gündelik ritüellerle başladığına inanıyoruz. Modern yaşam çılgınlığının istenmeyen etkilerinden korunabilmek adına kendimize zaman ayırmak duygusal, fiziksel ve ruhsal iyiliğimiz için hayati öneme sahiptir.

Amacımız sizler için hazırladığımız cilt besinlerinin kişisel bakım ritüelleri yaratmanıza ve her gün kendinize keyifle vakit ayırmanıza yardımcı olmasını sağlamaktır.

Vücudunuzu düzeltilmesi gereken bir sorun olarak görmenizi teşvik eden anlayışa karşı, ürünlerimizin size kalıtsal olarak geçmiş değerlerin ve sihrin gündelik bir hatırlatıcısı olmasını diliyoruz.

Hammadelerimiz

En taze ve saf hammaddeleri kullanarak küçük miktarlar halinde el ile ve büyük bir özenle harmanlıyoruz. Ürünlerimizi oluştururken mümkün olduğunca kaynağa yakınlaşmaya çalışıyor, hammaddeleri yetiştirmek ve toplamak için zaman ayırıyor ya da doğrudan yerel üreticilerden satın alırken üreticileri ve çalışma süreçlerini de tanımak için çaba gösteriyoruz.

Böylece ürünlerimizi sunarken, tazeliğiyle gurur duymanın zevkini yaşıyor ve ürünlerin içerdiği her bir maddenin kendine ait bir hikayeye sahip olmasını sağlayabiliyoruz. Ürünlerimiz bitkilerden, bitki esaslı maddelerden veya minerallerden oluşuyor.

Bütün ürünlerimiz GDO'suzdur, tüm sabit yağlar soğuk sıkımdır ve sadece saf su buharı ile damıtılan esansiyel yağlar kullanılır. Tüm ürünler mümkün olduğunca geri dönüştürülebilen, ileri dönüştürülebilen, yeniden kullanılabilen ya da doğada çözünebilen kaplarda sunulmaktadır. Her bir ürün sevgiyle ve el ile paketlenmektedir!

 

Formülasyon ve Test

Ürünlerimin her birini sevdiklerim için hazırlıyormuşçasına formüle ediyorum. Geleneksel tarifleri, özenle topladığım bitkileri işleyerek kendi botanik anlayışımla harmanlıyorum.

Daha sonra güvenlik standartlarını karşıladığından emin olmak için ürünleri teste tabi tutuyorum ve ardından her yeni ürünü önce ailem, arkadaşlarım ve yardımcılarım deniyor. Ürünlerimden memnun olduklarında doğru yolda olduğuma inanıyorum.

Nihayetinde ürünlerimi, ürünün verdiği his, işlevselliği ve yarattığı ruhsal etkileri tam anlamıyla onaylandığında sizlerin kullanımına sunuyorum. Sizlerden gelen geribildirimler ışığında formüllerim her geçen gün gelişiyor. Benim için önemli olan doğal kaynaklarla en kaliteli ürünleri üretmek. İyi ürünler ürettiğimde bu iyiliğin ürünleri kullanan herkese yansıyacağına yürekten inanıyorum.

Bahar Özyörük
KUDRA
Değerlendirme
Doğa Dostu
İnsan Dostu
Hizmet Kalitesi
Ürün Kalitesi
Hesaplılık
Güvenilirlik
Genel Değerlendirme
iletişim
Kurum Ünvanı
Kudra Kozmetik Bitkisel Ürünler San. ve Tic. Ltd. Şti.
Yetkili Kişi
Bahar Özyörük
Beyan
Ürün ve/veya hizmetleriniz nelerdir?
El yapımı ekolojik kişisel bakım ürünleri
Üretim veya hizmet yeriniz hakkında bilgi verir misiniz?
Ev ortamında elde üretilen ürünleri e-ticaret yoluyla pazara sunuyorum
İşletmenizin ortak ve çalışanları hakkında bilgi verir misiniz? Kaç kişilik bir işletmesiniz?
Tek başımayım
Ürün veya hizmetimizin kendisi çevresel açıdan bir fark yaratmayı hedefliyor.
Tamamen ekolojik kaynaklar kullanılarak üretilen ürünler çevre ve insan sağlığını hedef alarak üretiliyor. Küçük üreticiler ve yerli kaynaklardan ham maddeler temin edilmeye çalışılıyor.
Üretim / hizmet mekanımız kısmen veya tamamen doğa dostu
Kullanılan tüm ham maddeler bitkisel veya mineral kaynaklardan temin ediliyor. Ürünler ve temin edildikleri mekan doğa dostu değil doğanın kendisi.
Kullandığımız hammadde, malzemeler (dolayısı ile tedarikçilerimiz de) kısmen veya tamamen doğa dostu
Kullanılan tüm ham maddeler bitkisel veya mineral kaynaklardan temin ediliyor. Ürünler ve temin edildiklerimekan doğa dostu değil doğanın kendisi.
Akılcı su kullanımı uygulamalarımız var
yetiştirdiğim bitkileri dereden çektiğimiz damla sulama sistemi ile suluyorum.
Üretim / hizmet sürecimiz doğa dostu ögeler barındırıyor
Kullanılan tüm ham maddeler bitkisel veya mineral kaynaklardan temin ediliyor. Ürünler ve temin edildiklerimekan doğa dostu değil doğanın kendisi.
Paketlememiz kısmen veya tamamen doğa dostu
Tamamı cam kavanoz. Ambalajlamada ise mukavva kutu kullanıyorum.
Atık yönetimimiz kısmen veya tamamen doğa dostu
Atık üretmiyorum
Kullandığım enerji kısmen veya tamamen yenilenebilir
Tamamen yenilebilir içerik. Sloganım da zaten 'yiyemediğin şeyi cildine sürme!'
Ürün dağıtım zincirimiz kısmen veya tamamen doğa dostu
Ptt kargo kullanıyorum
Ürünün kullanım sonrası bertarafı (değerlendirilmesi) kısmen veya tamamen doğa dostu
Ürün bitince elde kalan boş cam kavanoz herhangi başka bir şeyi saklamak amacı ile kullanılabiliyor.
Sosyal sorumluluk projelerimiz var
Tıbbi ve aromatik bitkilerin kullanımına dair bir farkındalık oluşturmak amacıyla bu işi yapıyorum. İnstagram hesabıma bir göz gezdirirseniz bu kutucuklardaki açıklamalardan çok daha derin cevaplar alabilirsiniz.
Kategoriler
Sırala
Varsayılan
Çok satanlar
Fiyata göre azalan
Fiyata göre artan
Gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmak için desteğini bekliyoruz.