Çarşı / Üreticiler / Atadan Doğal
Atadan Doğal
İSTANBUL / Türkiye
Azimli Üretici
Azimli Üretici
Tüm Ürünler (34 ürün)
Quoka Fıstık Ezmesi 200 Gr
175,00 TL
Hakkında

Pastörize edilmemiş, doğal probiyotik, koruyucu ve katkı maddesi içermeyen fermente yeni nesil içecek Kombuscoby kombucha ve şekersiz, glutensiz Quoka sağlıklı kurabiyeler, fıstık ezmeleri ve katkısız sağlıklı unlu mamuller.

Hilal Aydın Kocatürk
Atadan Doğal
Değerlendirme
Doğa Dostu
İnsan Dostu
Hizmet Kalitesi
Ürün Kalitesi
Hesaplılık
Güvenilirlik
Genel Değerlendirme
iletişim
Kurum Ünvanı
ATADAN DOĞAL VE ORGANİK ÜRÜNLER SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKET
Yetkili Kişi
Hilal Aydın Kocatürk
Beyan
Hangisi Sizi Daha İyi Tanımlar?
Küçük Üretici
İşletmenizi/Sizi daha iyi tanıyabilir miyiz?
Biz 2 mühendis olarak yıllardır sağlıklı beslenmeye olan ilgimiz sonucunda iki sene önce Kombucha’yı keşfettik ve önce evimizde kendimiz için üretmeye başladık. Özellikle bağışıklık sistemimiz üzerinde gördüğümüz faydalar üzerine de yaptığımız kombuchaları önce ailemiz sonra yakın arkadaşlarımızla paylaşmaya başladık. Sağlıklı beslenme ile hayatımıza giren şekersiz ve glutensiz beslenmeyle birlikte de sağlıklı alternatif bulma konusunda zorluk yaşıyorduk. Bu yüzden en az kendimize yaptığımız kalite de rafine şekersiz, glutensiz, katkısız, koruyucusuz kurabiyelerin ve cam şişelerde geleneksel fermantasyon yöntemini kullanarak yaptığımız kombuchaların üretimini yapıyoruz. 2020 yılından itibaren üretimimizin ve markamızın her aşamasında, tasarımdan üretime bizzat kendimiz ilgilenip bu sağlık dolu lezzetleri sizlerle buluşturmak için çalışıyoruz. Kendi yemediğimiz ve içmediğimiz hiçbir şeyi sizin için üretmiyoruz.
Yarattığınız değişimi, ekolojik ve/veya sosyal faydayı bizimle paylaşabilir misiniz?
sağlıklı içecek ve atıştırmalıklar üreterek sağlıklı nesillerin yetişmesine destek olmak.
Hangi alanda faaliyet yürütüyorsunuz?
Tarım ve/veya Gıda
Ürün ve/veya hizmetleriniz nelerdir?
Pastörize edilmemiş, doğal probiyotik, koruyucu ve katkı maddesi içermeyen fermente yeni nesil içecek Kombuscoby kombucha ve şekersiz, glutensiz Quoka sağlıklı kurabiyeler. Kombuscoby kombuchalarımızı ve Quoka kurabiyelerimizi satmak istiyoruz.
Good4Trust dükkanda kendi üretimleriniz haricinde ürün veya hizmet satmayı planlıyorsanız, bunları nereden temin edeceksiniz? Bu ürünler neler olacak?
Kendi üretimimiz dışında ürün satmayı planlamıyoruz.
Birlikte çalıştığınız üreticiler varsa onlarla kurduğunuz ilişkiyi detaylandırabilir misiniz?
Birlikte çalıştığımız üretici bulunmamaktadır.
Kullandığınız hammaddeleri nerelerden tedarik ediyorsunuz? Bu hammaddeler ekolojik ve sosyal açıdan adil, duyarlı bir biçimde üretiliyor mu?
Kullandığımız ürünleri olabildiğince organik ve yerel üreticilerden almaya çalışıyoruz. Ürünlerimizdeki karabuğday ununu ve elma sirkesini organik olarak happy life organik firmasından temin ediyoruz. Hurmamızı geleneksel doğal üretim yöntemleri kullanan yerel yöretat firmasından, fıstık ezmemizi naturyol yerel üretici firmasından, karbonatı doğal ve organik ürünler üreten tamtabi firmasından tedarik ediyoruz. Ayrıca bir sonraki tahin alımımızda karabacaklar üreticisinden yerel ve taş değirmen bozkır tahini almayı planlıyoruz.
Üretim veya hizmet yeriniz hakkında bilgi verir misiniz?
Hijyen kuralları çerçevesinde geleneksel yöntemlerimizi kullanarak cam şişelerde kombucha üretimi yapıyoruz. Kombuchalarımızda olduğu gibi kurabiyelerimizde de herhangi bir katkı ve koruyucu madde kullanmadan üretim yapıyoruz.
Tarımsal Üretim Yapıyor Musunuz?
hayır
Ürettiğiniz gıdalarda herhangi bir katkı maddesi ya da koruyucu içerik kullanıyor musunuz?
her 2 ürün çeşidimizde de herhangi bir katkı maddesi, koruyucu, renklendirici kullanmıyoruz.
Gıda üretim izniniz var mı?
Evet, var.
Atık yönetimimiz doğa dostu (Üretiminizden ya da ürünlerinizin kullanımı sonrası çıkan atıklar nasıl değerlendiriliyor?)
Üretim sonucu çıkan eski kombucha analarını toprakla buluşturuyoruz. Hayvanlara ve bitkilere vitamin, mineral desteği sağlıyoruz.
Yönetim ilkelerimiz paylaşımcı ve yatay
1 Kadın 1 Erkek ortak olarak cinsiyet eşitliğini göz önüne alarak bütün kararlarımızı ortak alıyoruz.
Üretim veya hizmetlerinizde ekolojik ve sosyal açılardan daha duyarlı olmaya yönelik planlarınız varsa anlatır mısınız?
Yakın hedeflerimiz arasında plastiksiz paketleme hedefimiz var.
Kaç kişilik bir işletmesiniz? Ortaklar, çalışanlar?
2 kişiyiz. 2 mizde şirket ortağıyız. Uzun süreler beyaz yakalı 2 mühendis olarak çalıştık. Temiz ve güvenilir gıdaları insanlara sunmak için beyaz yakalı kariyerlerimize son verdik. Çocuklardan yaşlılara kadar herkese yönelik bağışıklık sistemini destekleyen, koruyucusuz, katkısız kombuchalarımızı ve şekersiz, glutensiz sağlıklı kurabiyelerimizi daha güzel ve sağlık dolu bir yaşam için üretiyoruz.
Kategoriler
Sırala
Varsayılan
Çok satanlar
Fiyata göre azalan
Fiyata göre artan
Gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmak için desteğini bekliyoruz.