Doğaya ve insana dost üretim ve türetim pratiklerini geliştirmek için yola çıkan herkesi kucaklamak ve birlikte hareket etmek zorundayız. Artık ekolojik ve sosyal açıdan adil üretim yapmaya niyet eden ve bu niyetini beyan eden tüm üreticilere kapılarımızı açıyoruz, tecrübelerimizi paylaşıyor ve onlarla topluluk olarak dayanışıyoruz. Niyetli olarak girdikleri Good4Trust’ta önce azimli sonra adil olmalarına destek oluyoruz.
Trust Good4Trust’a özgü bir yerel değişim aracıdır. Sistemde alışveriş yapıldıkça üretilir, türeticiden üreticiye, üreticiden türeticiye geçtikçe tekrar tekrar kullanılabilir. Trust kullandıkça ekonomi içerde döner, doğaya ve insana dost üretimi destekler, Good4Trust topluluğunun refahına katkı verir. Böylece Türetim Ekonomisi ortaya çıkmaya başlar.
Genellikle açık denizlerde, seyrek olarak da göllerde bulunur. Ülkemizde Karadeniz kıyılarının doğusunda görülmektedir. Kuş hakkında detaylı bilginin yazılı olduğu ahşap bir levha tarafınıza ulaştırılacaktır. Bu sayede tabloyu işlevsel bir hale dönüştürecek ve bulunduğu alanda müze görüntüsü elde edebileceksiniz.
TABLONUN FİZİKSEL ÖZELLİKLERİ: • Ihlamur ağacı ıskarpela ile oyulup, akrilik boya ile boyanmıştır. • 42 cm genişlik • 18 cm yükseklik • 2 cm kalınlık DİLERSENİZ FARKLI ÖLÇÜ DE TERCİH EDEBİLİRSİNİZ. :)) (63 cm x 27 cm x 3 cm veya 84 cm x 36 cm x 4 cm için bizimle iletişime geçebilirsiniz.)
Tablonun ve bilgilendirme levhasının üzerinde askı aparatı montajlıdır, size çivi ile birlikte gönderilir. Kraft kağıtla özenle paketlenir ve sizlere plastiksiz bir kargo sunulur. İç mekan kullanımına uygundur. Güneş ışığına sürekli doğrudan maruz bırakmamanız tavsiye edilir. Bu sayede ürününüz nesiller boyu ilk günkü canlılığını koruyacaktır. Bu eserimiz koleksiyonluk değere sahiptir.En değerli anlarınızı taçlandıracak hediyeler için sipariş verebilirsiniz. "DOĞAYI TARZINDA YANSIT"