Doğaya ve insana dost üretim ve türetim pratiklerini geliştirmek için yola çıkan herkesi kucaklamak ve birlikte hareket etmek zorundayız. Artık ekolojik ve sosyal açıdan adil üretim yapmaya niyet eden ve bu niyetini beyan eden tüm üreticilere kapılarımızı açıyoruz, tecrübelerimizi paylaşıyor ve onlarla topluluk olarak dayanışıyoruz. Niyetli olarak girdikleri Good4Trust’ta önce azimli sonra adil olmalarına destek oluyoruz.
Trust Good4Trust’a özgü bir yerel değişim aracıdır. Sistemde alışveriş yapıldıkça üretilir, türeticiden üreticiye, üreticiden türeticiye geçtikçe tekrar tekrar kullanılabilir. Trust kullandıkça ekonomi içerde döner, doğaya ve insana dost üretimi destekler, Good4Trust topluluğunun refahına katkı verir. Böylece Türetim Ekonomisi ortaya çıkmaya başlar.
Ürünlerimiz yüzde 100 doğal olup, kesinlikle gıda boyası veya bir koruyucu katkı maddesi içermemektedir. Tüm ürünlerimiz tam zamanlı Gıda Mühendisi denetiminde üretilmektedir. Renklerini doğal sebzelerden alan ürünlerimizin piştikten sonra renklerinin solması zaten doğal olduğunun göstergesidir. Piştiğinde suya rengini vermeyen, renginde 2-3 ton açılma olmayan ürünler ise gıda renklendiricisi ile üretilmiş demektir. Pişirmeden önce ürünlerin rengini kontrol ederseniz hepsinin renginin ve şeklinin homojen (aynı) olmadığını görürsünüz ki bu da doğal olduğunun ve elde üretildiğinin bir diğer ispatıdır. Ürünlerimizi gönül rahatlığıyla afiyetle tüketebilirsiniz.
ASUDAN GURME BEBEK ÇORBASI KARIŞIMI (+6 Ay)
İçindekiler: Kırmızı Mercimek Unu, Karabuğday Unu, Esmer Un,,Pirinç Unu, Buğday Unu, Glutensiz Un, Yumurta mor havuç, turuncu havuç, pancar, ıspanak, zerdeçal, domates, kapya biber
Pişirme Tavsiyesi: Yarım çay bardağı yoğurt, 1 çay kaşığı buğday unu, 1 cay bardağı tavuk suyuna ilave ederek kaynayana kadar karıştırın.Arzuya göre yarım yumurta sarısını ekleyebilirsiniz. Kaynadıktan sonra 1 çorba kaşığı dolusu Gurme Bebek Çorba Karışımınızdan ekleyerek 5 dk daha kaynatın. Afiyet olsun.