Çarşı / Üreticiler / ZeyRa Natural
ZeyRa Natural
ANKARA / Türkiye
Niyetli Üretici
Niyetli Üretici
Kadın Üretici
Kadın Üretici
kategoriler
Tüm Ürünler (0)
Tüm Ürünler (0 ürün)
Hakkında

ZeyRa Natural, bir hala ve bir yeğenin kurduğu, Dünya'yı tüketmeden tüketilen, doğal; katkı maddesi, koruyucu, renklendirici, tatlandırıcı içermeyen gıdaları geleneksel ve doğal yöntemlerle üreten ve tüketicilere ulaştıran bir kadın girişimidir.

İsra Çinar
ZeyRa Natural
Değerlendirme
Doğa Dostu
İnsan Dostu
Hizmet Kalitesi
Ürün Kalitesi
Hesaplılık
Güvenilirlik
Genel Değerlendirme
iletişim
Kurum Ünvanı
Zeynep Güven
Yetkili Kişi
İsra Çinar
Beyan
Hangisi Sizi Daha İyi Tanımlar?
Küçük Üretici
İşletmenizi/Sizi daha iyi tanıyabilir miyiz?
ZeyRa Natural, bir hala ve bir yeğenin kurduğu, Dünya'yı tüketmeden tüketilen, doğal; katkı maddesi, koruyucu, renklendirici, tatlandırıcı içermeyen gıdaları geleneksel ve doğal yöntemlerle üreten ve tüketicilere ulaştıran bir kadın girişimidir.
Yarattığınız değişimi, ekolojik ve/veya sosyal faydayı bizimle paylaşabilir misiniz?
Bizler işletmemizde sadece kadınlar olarak çalışıp doğal, katkısız, çevreye ve insana zarar vermeyecek gıdaları sürdürülebilir ambalajlarla birlikte tüketicilere ulaştırıyoruz. Hem kadınların iş dünyasındaki yerine hem de temiz gıda hareketine fayda sağlamayı amaçlıyoruz.
Hangi alanda faaliyet yürütüyorsunuz?
Tarım ve/veya Gıda
Ürün ve/veya hizmetleriniz nelerdir?
Biber turşusu Karışık turşu Çilek reçeli Vişne reçeli Horum Dutu Reçeli Nar Reçeli Erik Marmelatı İncir Reçeli Kuru dut kuru nane Kuru Reyhan Kuru Kekik Tane Sumak Pul Biber Çiğ Badem İçi Zahter (sade) Zahter (baharatlı) Köy Peyniri Menengiç Kahvesi Kurutulmuş dolmalık biber Kurutulmuş dolmalık patlıcan Kurutulmuş yemeklik patlıcan Kurutulmuş domates Kurutulmuş dolmalık kabak Kurutulmuş yemeklik yeşil fasulye köy bulguru
Good4Trust dükkanda kendi üretimleriniz haricinde ürün veya hizmet satmayı planlıyorsanız, bunları nereden temin edeceksiniz? Bu ürünler neler olacak?
Aşağıda sıralanmış ürünleri Diyarbakır- Çermik ilçesinin köylü pazarından temin edeceğiz. Kuru dut kuru nane Kuru Reyhan Kuru Kekik Tane Sumak Çiğ Badem İçi Zahter (sade) köy bulguru
Birlikte çalıştığınız üreticiler varsa onlarla kurduğunuz ilişkiyi detaylandırabilir misiniz?
Spesifik olarak çalıştığımız bir üretici yok pazarın durumuna göre hammadelerimizi farklı üreticilerden tedarik ediyoruz.
Kullandığınız hammaddeleri nerelerden tedarik ediyorsunuz? Bu hammaddeler ekolojik ve sosyal açıdan adil, duyarlı bir biçimde üretiliyor mu?
Kullandığımız hammedeleri kendi bahçelerimizden ve/veya köylü pazarından tedarik ediyoruz. Kendi bahçemizden olan ürünler tarım ilacı kullanılmaksınız güneş ışığı, su ve temiz hava ile üretiliyor. Köylü pazarındaki ürünler de aynı şekilde üretiliyor.
Üretim veya hizmet yeriniz hakkında bilgi verir misiniz?
Evde ürettiğimiz ürünlerimizi internet üzerinden satışa sunuyoruz.
Ürettiğiniz ürünlere ilişikin herhangi bir sertifikanız varsa belirtir misiniz?
Herhangi bir sertifikamız yok ancak ürünlerimiz tamamen ev üretimi olduğu için köy peyniri dışında bütün ürünlerimiz %100 bitkiseldir, vegan tüketime uygundur.
Tarımsal Üretim Yapıyor Musunuz?
hayır
Ürettiğiniz gıdalarda herhangi bir katkı maddesi ya da koruyucu içerik kullanıyor musunuz?
hayır
Gıda üretim izniniz var mı?
Esnaf muafiyet belgemiz var.
Paketlememiz doğa dostu
cam, bez, kağıt maddelerden oluşan ambalajlar kullanıyoruz.
Yönetim ilkelerimiz paylaşımcı ve yatay
Hali hazırda iki ortak olarak çalışıyoruz ve adaletli iş bölümüne önem veriyoruz ve yardımlaşarak çalışıyoruz. Paylaşımcı ve adaletli bir yapımız var ve işimizi büyüttükçe bunu korumaya özen göstereceğiz.
Kadını güçlendiren bir yapımız var
İki kadın ortak olarak bu işi kuruyoruz. İlerleyen zamanlarda iş dünyasının dışına itilmiş kadınlara çeşitli iş imkanları sağlamak istiyoruz.
Üretim veya hizmetlerinizde ekolojik ve sosyal açılardan daha duyarlı olmaya yönelik planlarınız varsa anlatır mısınız?
İşimizi büyüttükçe iş dünyasının dışında tutulmuş kadınlara çeşitli konumlarda iş imkanı sunmayı ve onları iş dünyasına kazandırmayı amaçlıyoruz.
Kaç kişilik bir işletmesiniz? Ortaklar, çalışanlar?
Şimdilik 2 ortak olarak çalışıyoruz ama zamanla büyüyeceğimize inanıyoruz.
Kategoriler
Sırala
Varsayılan
Çok satanlar
Fiyata göre azalan
Fiyata göre artan
Gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmak için desteğini bekliyoruz.