Çarşı / Üreticiler / THE ELITE HOME
THE ELITE HOME
İZMİR / Türkiye
Adil Üretici
Adil Üretici
Kadın Üretici
Kadın Üretici
kategoriler
Tüm Ürünler (0)
Tüm Ürünler (0 ürün)
Hakkında

@theelitehome markasının kurucusuyum. 14 yıl kozmetik ve deterjan üreten firmalarda AR-GE departmanlarında yöneticilik yaptıktan sonra, temizlik malzemeleri dünyasında bolca kullanılan bütün toksik maddelerden arınmış bir üretim yapmak istedim .

GÜLİZ ÇİMEN
THE ELITE HOME
Değerlendirme
Doğa Dostu
İnsan Dostu
Hizmet Kalitesi
Ürün Kalitesi
Hesaplılık
Güvenilirlik
Genel Değerlendirme
iletişim
Kurum Ünvanı
İPEKLİ TEMİZLİK MADDELERİ VE KOZMETİK ÜRÜNLERİ DIŞ TİCARET VE SANAYİ LTD ŞTİ
Yetkili Kişi
GÜLİZ ÇİMEN
Beyan
Ürün ve/veya hizmetleriniz nelerdir?
evsel ekolojik deterjan üretimi yapıyoruz.11 çeşit ürünümüz var . Bitkisel Bazlı Elde Bulaşık Deterjanı Bitkisel Bazlı Jel Bulaşık Makinesi Deterjanı Bitkisel Bazlı Çok Amaçlı Temizleyici Bitkisel Bazlı Çamaşır suyu tozu WC Temizleyici Ovma Kremi Makine Temizleyici Ekolojik Sıvı Çamaşır Deterjanı MuTFAK Temizleyici Banyo Temizleyici Sıvı El Sabunu Bitkisel bazlı Saç Şampuanı
Üretim veya hizmet yeriniz hakkında bilgi verir misiniz?
Üretimiz izmirde küçük ölçekli sağlık bakanlığı onaylı bir tesiste gerçekleşiyor. Hammaddelerimizi yurtdışı ve yurtiçinden temin ediyoruz.Üretimimize giren her hammaddenin teknik dökümanları ve güvenlik belgeleri detaylıca inceleniyor.Yurtdışından gelen hammaddeleri yurtiçindeki distribütörleri vasıtasıyla temin ediyoruz.Hammadde tedarikçilerimiz BASF,CLARIANT gibi kimya sektöründe önemli tedarikçiler ,Uzakdoğu vb kontrolsüz üretim yapan,hayvansal kaynaklı üretim yapan veya hayvan deneyi yapan üreticilerle çalışmıyoruz.Talep etmeniz durumda kullandığımız hammadderin teknik dokümanlarını ve güvenlik belgelerini iletiyor olacağız.( örnek hammadde isimleri : GLUCOPON 650 EC, VELSAN SC, DEHYTON PK 45 ,sodyum karbonat vb.ETKO tarafından tüm süreçlerimiz denetilmektedir,belgelendirme sürecimiz de başlamıştır.
İşletmenizin ortak ve çalışanları hakkında bilgi verir misiniz? Kaç kişilik bir işletmesiniz?
İşletme % 100 Güliz Çimen ortaklığıdır.Eşim ( Mimar) şirketimde sigortalıdır.Bir de sorumlu teknik Müdür çalışanımız var üretimimiz fason olarak yapılmaktadır.üretici ECE KONSEPT olarak etiketlerde detaylı belirtiliyor.
Ürün veya hizmetimizin kendisi çevresel açıdan bir fark yaratmayı hedefliyor.
Muadillerine göre biyoparçalanabilirlikleri yüksek hammaddeler kullanarak üretim yapıyoruz.ambalajlarımız geri dönüştürülebilir
Üretim / hizmet mekanımız kısmen veya tamamen doğa dostu
Üretimde suyun iyileştirmesinden bitmiş ürün sevkine kadar tüm aşamalarda mümkün olduğunca geri dönüşüme ve az atık prensibine,atık yönetimi kurallarına uyarak üretim yapılıyor.
Kullandığımız hammadde, malzemeler (dolayısı ile tedarikçilerimiz de) kısmen veya tamamen doğa dostu
seçilen tüm maddelerin teknik dönükmanları detaylı incelenerek eko toksitesi düşük hammaddeler kullanılıyor,FOSFAT,EDTA,petrokimyasal hammadde kullanmıyoruz.
Ürün dağıtım zincirimiz kısmen veya tamamen doğa dostu
ürünlerin kolilenmesi sırasında atıl koliler,üretime gelen hammadde ambalaj boş ambalajları dolgu malzemeleri olarak kullanıyoruz.Kargo poşetlerini mümkün olduğunca az kullanmaya çalışıyoruz.
Ürünün kullanım sonrası bertarafı (değerlendirilmesi) kısmen veya tamamen doğa dostu
ürünlerimizin boş şişeleri geri dönüştürelebilir,müşterilerimizi ekoonimk bidonlara yönlendiriyoruz,izmir ve çevresinde boş ambalajları alıp tekrar üretime kazandırıyoruz ve bir adet tekrar dolum istasyonumuz bulunuyor.
Ürün veya hizmetimizin kendisi sosyal olarak bir fark yaratmayı hedefliyor
ekolojik ürün farkındalığı ,kontrollü tüketim,gerektiği kadar tüketim vurgusu yapıyoruz
Çalışma ortamımız / koşullarımız nispeten iyi ve adil.
keyifle sürdürdüğümüz küçük çaplı bir iş ortamımız var.
Adil bir ücretlendirme ve sosyal haklar (özel sigorta, çalışan destek sandığı, tatiller, izinler, esnek zaman uygulaması vs) ilkelerimiz var.
tüm sosyal haklar ve sigorta konusunda tüm gereklilikler sağlanıyor.
Kategoriler
Sırala
Varsayılan
Çok satanlar
Fiyata göre azalan
Fiyata göre artan
Gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmak için desteğini bekliyoruz.