Çarşı / Üreticiler / TayTay Denge Bisikleti
TayTay Denge Bisikleti
İZMİR / Türkiye
Adil Üretici
Adil Üretici
kategoriler
Tüm Ürünler (0)
Tüm Ürünler (0 ürün)
Hakkında

TayTay Denge Bisikleti atölyesi 100 metrekarelik bir alana 2014 yılında İzmir’de kuruldu.

Denge bisikleti kullanmak el ve ayak koordinasyonunu güçlendirir; çocuğunuzun kendisine olan güvenini artırır ve en önemlisi iki tekerlek üzerinde dengede kalmayı öğretir. Çocuklar için gerçekten işe yarayan, seveceği, eğleneceği bir hediye almak istiyorsanız “Ahşap Denge Bisikleti” en güzel ve faydalı hediye olacaktır.


İletişim için: 05423877415

Mustafa Karakuş
TayTay Denge Bisikleti
Değerlendirme
Doğa Dostu
İnsan Dostu
Hizmet Kalitesi
Ürün Kalitesi
Hesaplılık
Güvenilirlik
Genel Değerlendirme
iletişim
Kurum Ünvanı
Mustafa Karakuş - Tahta Bisiklet
Yetkili Kişi
Mustafa Karakuş
Beyan
Ürün ve/veya hizmetleriniz nelerdir?
2-5 yaş arasındaki çocuklar için el yapımı ahşap denge bisikleti üretiyorum.
Üretim veya hizmet yeriniz hakkında bilgi verir misiniz?
Üretim yerimiz İzmir Bornova'daki ahşap atölyemiz. Genellikle internet üzerinden satış yapıyoruz. Okullarda, şenliklerde ve festivallerde minikler için TayTay yarışmaları ve sürüş etkinlikleri yapıyoruz.
İşletmenizin ortak ve çalışanları hakkında bilgi verir misiniz? Kaç kişilik bir işletmesiniz?
TayTay atölyesi 2014 yılında İzmir’de kuruldu. 100 metrekarelik ahşap atölyemizde denge bisikleti TayTay’ı tamamen el işçiliği ile kendimiz yapıyoruz. Atölyede iki kişiyiz. Mustafa ve Atilla. Kurucu: Mustafa Karakuş Merhaba, 1972 İzmir doğumluyum. Evliyim, 10 yaşında bir oğlum, 4 yaşında bir kızım var. Elektronik Mühendisiyim ve Bisiklet Gönüllüsüyüm. 2007 yılında İzmir Bisiklet Derneği’ni kurdum ve uzun süre başkanlık yaptım. İzmir’de bisiklet konusunda pekçok aktivite, etkinlik ve projede yer aldım. En büyük hayalim; “çocukların güvenli olarak bisiklet sürebilecekleri bir İzmir’de yaşamak.” Uzun yıllardan beri bisiklet gönüllüsü olarak İzmir’de bisiklet kültürünün gelişmesi için çalışmaya devam ediyorum. Hergün işime ve TayTay atölyemize bisikletimle gidiyorum. Şehiriçi ulaşımda ve atölyenin malzeme taşıma ihtiyaçlarında ulaşım aracı olarak bisiklet kullanıyorum. Bisikletli Bir Dünyanın daha yaşanabilir ve keyifli olacağına inanıyorum. Profeyonel iş yaşamıma paralel olarak kurduğum TayTay denge bisikleti işini büyütmeye ve geliştirmeye çalışıyorum. Önerilerinize ve desteğinize her zaman ihtiyacım olduğunu belirtmek isterim. Çocuğunuza, yeğeninize, kuzeninize veya bir tanıdığınızın oğluna gerçekten işe yarayan, seveceği, eğleneceği bir hediye almak istiyorsanız “Ahşap Denge Bisikleti” en güzel ve faydalı hediye olacaktır. Buna emin olabilirsiniz. Oğlum 2 yaşından 6 yaşına kadar denge bisikleti kullandı. Üzerinden inmek istemezdi. Heryere TayTay ile giderdik. Denge bisikleti kullanmak el ve ayak koordinasyonunu güçlendirdi, kendisine olan güvenini artırdı, dış ortamda (parkta, bahçede) vakit geçirme süremizi artırdı ve en önemlisi iki tekerlek üzerinde dengede kalmayı öğretti. Şimdi çok iyi bir bisiklet sürücüsü, birlikte bisiklet turları yapıyoruz ve bisiklet üzerinde olmanın keyfini çıkarıyoruz. Kızım 4 yaşında. TayTay kullanmaya 2 yaşında başladı. 3,5 yaşında iki tekerlekli bisiklet (denge tekerleği olmadan) sürmeye başladı. Abisi ve annesiyle ailecek yaptığımız bisiklet turlarına katılıyor ve kendi bisikletini sürüyor. Her türlü soru ve yorumlarınız için bana ulaşabilirsiniz. mustafa@tahtabisiklet.org 0542 387 74 15
Ürün veya hizmetimizin kendisi çevresel açıdan bir fark yaratmayı hedefliyor.
Organik, çevre dostu, el yapımı
Kullandığımız hammadde, malzemeler (dolayısı ile tedarikçilerimiz de) kısmen veya tamamen doğa dostu
Rusya ve Ukrayna'dan ithal edilen plywood (su kontraplağı) kullanıyoruz. Bu ürünler sertifikalı ve doğa dostu ürünler
Üretim / hizmet sürecimiz doğa dostu ögeler barındırıyor
Ahşap kontrplak işliyoruz. El işçiliği kullandığımız için üretim sürecinde elektrik enerjisi dışında bir enerji kaynağı kullanmıyoruz.
Paketlememiz kısmen veya tamamen doğa dostu
Kolilerimiz geri dönüşümlü oluklu mukavvadan üretiliyor.
Ürün dağıtım zincirimiz kısmen veya tamamen doğa dostu
Ürünlerimizi kısmen de olsa bisiklet kargo ile dağıtıyoruz.
Ürün veya hizmetimizin kendisi sosyal olarak bir fark yaratmayı hedefliyor
Denge Bisikleti zaten sosyal fark yaratan bir ürün. Çocukların gelişimine katkıda bulunan bir eğitim aracı. Aileler ve çocuklar denge bisikleti ile hem eğleniyor, hem öğreniyor hem de çevre dostu nesiller yetişiyor.
Kategoriler
Sırala
Varsayılan
Çok satanlar
Fiyata göre azalan
Fiyata göre artan
Gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmak için desteğini bekliyoruz.