Çarşı / Üreticiler / slim+
slim+
İSTANBUL / Türkiye
Niyetli Üretici
Niyetli Üretici
Tüm Ürünler (1 ürün)
Hakkında

Tarım, gıda ve su alanında sürdürülebilir yöntemleri destekleyen ve bu alanda çalışmalar yapan çok özel insanlarla bir araya geldik. Onlara slim+ için hayal ettiklerimizi anlattık.

İnsan için de sürdürülebilir olabilecek, alternatif olmaktan çıkıp yaşam tarzına dönüşebilecek beslenme modelleri üzerine yoğunlaştık ve ürünlerimizi bunu gözeterek ortaya çıkarttık.

Sabah kahvaltılarınızı, kahve ve çay molalarınızı renklendirecek granolalar; günün her anında büyük keyifle yiyebileceğiniz tatlı ve tuzlu ürünlerimizle, doyurucu ve lezzetli ara öğünler yarattık.

“İyi beslen, iyi yaşa” mottosuyla çıktığımız bu yolda, yaşamı güzelleştiren ve hepimize motivasyon kaynağı olabilecek tüm detayları önemsiyoruz.

Her gün yepyeni ürünler üzerine çalışıyor, lezzet keşiflerine çıkıyoruz. Tüm bunları yaparken, tüm ürünlerimizin vegan ve glutensiz olmasını birinci şart koşuyoruz.

Yusuf Üçüncü Kasuto
slim+
Değerlendirme
Doğa Dostu
İnsan Dostu
Hizmet Kalitesi
Ürün Kalitesi
Hesaplılık
Güvenilirlik
Genel Değerlendirme
iletişim
Kurum Ünvanı
Slim Plus Gıda Ticaret Limited Şirketi
Yetkili Kişi
Yusuf Üçüncü Kasuto
Beyan
Hangisi Sizi Daha İyi Tanımlar?
Şirket
İşletmenizi/Sizi daha iyi tanıyabilir miyiz?
slim+ olarak; glutensiz, vegan, rafine şeker içermeyen ve katkısız/koruyucusuz atıştırmalıklar markasıyız. İyi ve sağlıklı beslenme kültürünü yaymak ve tüketicilere ne yediklerini bildiği bir dünya kurgulamaları konusunda katkıda bulunabilmek adına bir adım attık ve 1 yıl önce markamızı kurduk.
Yarattığınız değişimi, ekolojik ve/veya sosyal faydayı bizimle paylaşabilir misiniz?
Günlük beslenme rutinlerinde her geçen gün artan farkındalığa katkıda bulunabilmenin bir yolu da, sektörel genişlemeyi ve ürün alternatifini artırmaktır. Market raflarında, dijital platformlarda ne kadar fazla alternatif olursa, tüketiciler de tercihlerini daha rahat ve kendi çıkarları doğrultusunda yapabilecekler. Özellikle glutensiz ve vegan beslenme, Türkiye'de son yıllarda artarak genişleyen bir trend olma yolunda ancak tüm bunlara rağmen çok ufak bir pay olmaktan öteye gidemiyor. Bu alanda yeni bir alternatif olmak ve "sağlıklı beslenmenin aslında sıkıcı bir şey olmadığı" algısına katkıda bulunuyoruz.
Hangi alanda faaliyet yürütüyorsunuz?
Tarım ve/veya Gıda
Ürün ve/veya hizmetleriniz nelerdir?
Hali hazırda granola çeşitlerimiz, tohum krakerlerimiz ve iri yerfıstığı taneli hurma toplarımız ile başladık. Ürünlerimizin tamamını listelemeyi planlıyoruz.
Good4Trust dükkanda kendi üretimleriniz haricinde ürün veya hizmet satmayı planlıyorsanız, bunları nereden temin edeceksiniz? Bu ürünler neler olacak?
-
Birlikte çalıştığınız üreticiler varsa onlarla kurduğunuz ilişkiyi detaylandırabilir misiniz?
slim+ olarak tüm ürünlerimizi; gıda, tarım ve su ekosisteminin sürdürülebilirliği özelinde çalışmalar yapan Kök Projekt bünyesindeki girişimci mutfağı Maide Mutfak'ta ürettiriyoruz. Karşılıklı bu ticari ilişkimizden önce de, topraktan tabağa uzanan bu yolculuğu Kök bünyesinde yakından takip eden bir iletişimimiz vardı.
Kullandığınız hammaddeleri nerelerden tedarik ediyorsunuz? Bu hammaddeler ekolojik ve sosyal açıdan adil, duyarlı bir biçimde üretiliyor mu?
Tüm hammadde tedariğimizi, mutfağımız üstleniyor. Ancak Maide Mutfak önceliğini sosyal dengelere vermiş, adil çalışma ortamı üzerine hassasiyet gösteren ve girişimcilere fırsat kapısı olan bir yapı. Bu bakımdan bu konuda hassasiyetleri olduğu fikrindeyiz.
Üretim veya hizmet yeriniz hakkında bilgi verir misiniz?
https://www.maidemutfak.com adresinden detaylı bilgi alabilirsiniz.
Ürettiğiniz ürünlere ilişikin herhangi bir sertifikanız varsa belirtir misiniz?
Ürünlerimizin mikrobiyoloji, SKT ve gluten analizleri mevcuttur. Şuan için herhangi bir sertifikasyon süreci başlatmadık.
Tarımsal Üretim Yapıyor Musunuz?
hayır
Ürettiğiniz gıdalarda herhangi bir katkı maddesi ya da koruyucu içerik kullanıyor musunuz?
HAYIR
Gıda üretim izniniz var mı?
EVET
Ürünün kullanım sonrası bertarafı (değerlendirilmesi) doğa dostu
SKT'si yaklaşan ya da geçen tüm ürünlerimizi Fazla Gıda ile yürüttüğümüz işbirliği ile değerlendiriyoruz.
Üretim veya hizmetlerinizde ekolojik ve sosyal açılardan daha duyarlı olmaya yönelik planlarınız varsa anlatır mısınız?
Bugüne kadar olduğu gibi, yeni ürün alternatiflerimizin tamamında farkındalık yaratabilecek ve yeni alternatiflere kapı aralayacak Ar-Ge süreçlerini yürütüyoruz.
Kaç kişilik bir işletmesiniz? Ortaklar, çalışanlar?
Şirket olarak tüm süreçleri tek başıma ilerletiyorum. Tam zamanlı bir çalışanımız henüz yok. Ancak başta üretim olmak üzere, e-ticaret, performans pazarlaması, iletişim stratejileri, tasarım ve video odaklı içerik üretimi vb. alanlarda farklı destekler alarak süreçleri ilerletiyoruz.
Kategoriler
Sırala
Varsayılan
Çok satanlar
Fiyata göre azalan
Fiyata göre artan
Gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmak için desteğini bekliyoruz.