Çarşı / Üreticiler / Qamar Resin Art
Qamar Resin Art
KOCAELİ / Türkiye
Niyetli Üretici
Niyetli Üretici
Tüm Ürünler (14 ürün)
Hakkında

Parlaklığı ve dayanıklılığıyla bilinen "epoksi" ham maddesi ile çeşitli çalışmalar yapıyorum ve dilerseniz kişiselleştiriyorum. Sunum tepsisi, anahtarlık, rahle, kedi&köpek tasması, bardak altlığı, not defteri ve daha fazlası ürünleri, epoksinin şeffaf sadeliğiyle ve ya özel pigmentleri sayesinde canlı ve parlak renkleriye birleştirdiğim tasarımlarım dükkanda sizleri bekliyor.

Göksun AKTÜRK
Qamar Resin Art
Değerlendirme
Doğa Dostu
İnsan Dostu
Hizmet Kalitesi
Ürün Kalitesi
Hesaplılık
Güvenilirlik
Genel Değerlendirme
iletişim
Kurum Ünvanı
Göksun AKTÜRK
Yetkili Kişi
Göksun AKTÜRK
Beyan
Hangisi Sizi Daha İyi Tanımlar?
Küçük Üretici
İşletmenizi/Sizi daha iyi tanıyabilir miyiz?
Özel kurumlarda çalışmış deneyimli bir İngilizce öğretmeniyim. Epoksi ile 2017 yılında tanıştım ve hiç bırakmadan bu sanat üzerine kendimi geliştirmeye çalıştım fakat tam zamanlı iş hayatım buna ayırabileceğim zamanı daraltıyordu. Şu an, evimden özel ders vererek çok sevdiğim epoksi sanatına ve üretimlerime daha fazla zaman ayırabiliyorum. Epoksinin en sevdiğim yanı sınırının sizin hayal gücünüz olması. Hayal ettiğiniz bir çok tasarıma ve ürüne epoksi ile hayat verebilirsiniz.
Yarattığınız değişimi, ekolojik ve/veya sosyal faydayı bizimle paylaşabilir misiniz?
Epoksi, zengin içeriği sayesinde aşınmalara, suya, kırılmalara karşı benzersiz bir dayanıklılığa ve dirence sahiptir. Bu madde ile tasarlanan ürünleri tabiri caizse "ömürlük" diye adlandırabiliriz. Ürünlerimizin bu önemli özelliği sürekli ve bilinçsizce yapılan tüketime karşı işlevselliği ve yenilenebilirliği üstün kılmaktadır.
Hangi alanda faaliyet yürütüyorsunuz?
Ev dekorasyon, kırtasiye, mutfak ürünleri ve bazı "Canlar" ürünleri.
Ürün ve/veya hizmetleriniz nelerdir?
Ev dekorasyon ve mutfak ürünleri olarak bardak altlığı, tepsi, sunumluk, tablo, kapı süsü ve anahtarlık Kırtasiye ürünleri olarak anı defteri, kitap ayracı ve kalem. "Canlar" ' ın ürünleri olarak ise isimli tasma künyesi Yukarıda belirttiğim ürünleri dükkanda satmayı planlıyorum.
Good4Trust dükkanda kendi üretimleriniz haricinde ürün veya hizmet satmayı planlıyorsanız, bunları nereden temin edeceksiniz? Bu ürünler neler olacak?
Dükkanda sadece kendi el emeği ürünlerimi satmayı planlıyorum.
Birlikte çalıştığınız üreticiler varsa onlarla kurduğunuz ilişkiyi detaylandırabilir misiniz?
Henüz birlikte çalıştığım bir üretici olmamaktadır.
Kullandığınız hammaddeleri nerelerden tedarik ediyorsunuz? Bu hammaddeler ekolojik ve sosyal açıdan adil, duyarlı bir biçimde üretiliyor mu?
Kullandığım hammaddeyi tedarik ettiğim firmanın, sağlık ve çevre koruma gereklerine göre denetlendiğini gösteren CE belgesi bulunmaktadır.
Üretim veya hizmet yeriniz hakkında bilgi verir misiniz?
Ürünleri kendi evimde üretmekteyim.
Ürettiğiniz ürünlere ilişikin herhangi bir sertifikanız varsa belirtir misiniz?
Herhangi bir sertifikam bulunmamaktadır
Paketlememiz doğa dostu
Paketlemede craft ve pelur kağıdı ile jüt ip kullanıyorum.
Atık yönetimimiz doğa dostu (Üretiminizden ya da ürünlerinizin kullanımı sonrası çıkan atıklar nasıl değerlendiriliyor?)
Atık çıkartmamak adına üretim esnasında epoksiyi karıştırmak ve renklendirmek için plastik kaplar ve çubuklar yerine yeniden kullanılabilir silikon beherler ve silikon karıştırma çubukları kullanıyorum. Ayrıca eğer üretim sonunda karıştırdığım hammaddem artar ise onunla da küpeler ve kolye uçları yapıp her kargoda hediye olarak yollayarak müşterilerimi sevindiriyorum.
Kadını güçlendiren bir yapımız var
Qamar Resin Art yeni kurulmuş bir kadın girişimidir. Fakat geleceğe dair güzel ve kalabalık hayallerimiz var. İleride işletmemizi bize destek olmak isteyecek kadın arkadaşlarımızla paylaşıp birlikte büyümek istiyoruz.
Gelirimizin belli oranıyla sosyal projeleri destekliyoruz
Qamar Resin Art yeni kurulmuş
Üretim veya hizmetlerinizde ekolojik ve sosyal açılardan daha duyarlı olmaya yönelik planlarınız varsa anlatır mısınız?
Bu dükkan ve belediyemizin kadın girişimcilere sağladığı imkanlar ile daha çok insanla tanışıp sanat ortamlarında bulunmayı ve bir gün bende belediyemizin eğitim ve kadın girişimi faaliyetlerinde gönüllü bir rol almayı çok isterim.
Kaç kişilik bir işletmesiniz? Ortaklar, çalışanlar?
İşletmem tek kişilik bir işletmedir.
Sırala
Varsayılan
Çok satanlar
Fiyata göre azalan
Fiyata göre artan
Gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmak için desteğini bekliyoruz.