Çarşı / Üreticiler / PerspektifTM Peyzaj Uygulama ve Kentsel Tasarım
PerspektifTM Peyzaj Uygulama ve Kentsel Tasarım
KOCAELİ / Türkiye
Niyetli Üretici
Niyetli Üretici
Tüm Ürünler (2 ürün)
Hakkında

PerspektifTM:

Mimarlık, kentsel tasarım ve peyzaj mimarlığı gibi alanların şehir ve insan hayatı ile ilişkisini anlamak ve güçlendirmek üzere yola çıkmıştır. Kendine güveni olan, mesleğinin değerinin farkında, ileriyi öngörebilen, ilerici modern çizgiler taşıyan bir anlayışı tasarımlarımızda birleştirmeyi hedeflemekteyiz.

Projelerimizin oluşum sürecinde; avan, master plan, konsept, kesin proje, uygulama projesi, detay-sistem analizleri, metraj-keşif ve teknik şartnamelerin hazırlanmasını içeren hizmetleri bütünlük içinde çözümlemekteyiz. Projelerimizi; üç boyutlu konsept tasarımlar, avan projeler, sulama projeleri, statik projeler, mekanik ve doğal gaz projeleri, elektrik projeleriyle, uzman mühendis ve danışmanlarla birlikte uygulama aşasına getirip müşterilerimize kalıcı çözümler buluyoruz. Aynı zamanda Projelerimizi 3D render, VR animasyon, maket, 3D prınter gibi gelişmiş sunum teknikleriyle destekleyerek daha kaliteli, daha anlaşılır, daha net detaylar sunuyoruz. Tasarımlarımızda doğal malzemeleri; yeni yapım ve üretim teknikleriyle kullanmaya özen gösteriyoruz.

Ayrıca:

Ağaççık ve çalılar, süs bitkileri, palmiyeler, yer örtücüler, iğne yapraklı ağaçlar, sarılıcılar, organik solucan gübresi, torf, bitki toprağı ve binlerce çeşit bitki yelpazemiz ile Kocaeli’nde hizmet veriyoruz.

 Profesyonel kadromuz ve modern teknolojinin en son imkanları ile gerçekleştirdiğimiz üretimimiz ekolojik koşullar açısından Türkiye’nin en elverişli bölgelerinden biri olan İzmit’de faaliyete başlamıştır.

 

 

Taylan Bingöl
PerspektifTM Peyzaj Uygulama ve Kentsel Tasarım
Değerlendirme
Doğa Dostu
İnsan Dostu
Hizmet Kalitesi
Ürün Kalitesi
Hesaplılık
Güvenilirlik
Genel Değerlendirme
iletişim
Kurum Ünvanı
PerspektifTM Bahçe Kültürleri Tasarım İnşaat San. Ve Tic. Ltd. Şti.
Yetkili Kişi
Taylan Bingöl
Beyan
Hangisi Sizi Daha İyi Tanımlar?
Şirket
İşletmenizi/Sizi daha iyi tanıyabilir miyiz?
PerspektifTMŞİRKET PROFİLİGeleceği Çiziyoruz.. Geleceği Büyütüyoruz.. Geleceği Besliyoruz.. incelemek için kaydırın ŞİRKET PROFİLİ Perspektiftm Taylan Bingöl tarafından 2017 yılında kurulan proje ofisidir. Perspektiftm; Mimarlık, kentsel tasarım ve peyzaj mimarlığı gibi alanların şehir ve insan hayatı ile ilişkisini anlamak ve güçlendirmek üzere yola çıkmıştır. Kendine güveni olan, mesleğinin değerinin farkında, ileriyi öngörebilen, ilerici modern çizgiler taşıyan bir anlayışı tasarımlarımızda birleştirmeyi hedeflemekteyiz. Projelerimizin oluşum sürecinde; avan, master plan, konsept, kesin proje, uygulama projesi, detay-sistem analizleri, metraj-keşif ve teknik şartnamelerin hazırlanmasını içeren hizmetleri bütünlük içinde çözümlemekteyiz. Projelerimizi; üç boyutlu konsept tasarımlar, avan projeler, sulama projeleri, statik projeler, mekanik ve doğal gaz projeleri, elektrik projeleriyle, uzman mühendis ve danışmanlarla birlikte uygulama aşasına getirip müşterilerimize kalıcı çözümler buluyoruz. Aynı zamanda Projelerimizi 3D render, VR animasyon, maket, 3D prınter gibi gelişmiş sunum teknikleriyle destekleyerek daha kaliteli, daha anlaşılır, daha net detaylar sunuyoruz. Tasarımlarımızda doğal malzemeleri; yeni yapım ve üretim teknikleriyle kullanmaya özen gösteriyoruz.
Yarattığınız değişimi, ekolojik ve/veya sosyal faydayı bizimle paylaşabilir misiniz?
Peyzaj projeleri ile hem çevreye uyumlu mekanlar hem de mevcut doğal yapının bozulmaması hedefliyoruz.
Hangi alanda faaliyet yürütüyorsunuz?
Peyzaj
Ürün ve/veya hizmetleriniz nelerdir?
Perspektiftm; Mimarlık, kentsel tasarım ve peyzaj mimarlığı gibi alanların şehir ve insan hayatı ile ilişkisini anlamak ve güçlendirmek üzere yola çıkmıştır. Kendine güveni olan, mesleğinin değerinin farkında, ileriyi öngörebilen, ilerici modern çizgiler taşıyan bir anlayışı tasarımlarımızda birleştirmeyi hedeflemekteyiz. Projelerimizin oluşum sürecinde; avan, master plan, konsept, kesin proje, uygulama projesi, detay-sistem analizleri, metraj-keşif ve teknik şartnamelerin hazırlanmasını içeren hizmetleri bütünlük içinde çözümlemekteyiz. Projelerimizi; üç boyutlu konsept tasarımlar, avan projeler, sulama projeleri, statik projeler, mekanik ve doğal gaz projeleri, elektrik projeleriyle, uzman mühendis ve danışmanlarla birlikte uygulama aşasına getirip müşterilerimize kalıcı çözümler buluyoruz. Aynı zamanda Projelerimizi 3D render, VR animasyon, maket, 3D prınter gibi gelişmiş sunum teknikleriyle destekleyerek daha kaliteli, daha anlaşılır, daha net detaylar sunuyoruz. Tasarımlarımızda doğal malzemeleri; yeni yapım ve üretim teknikleriyle kullanmaya özen gösteriyoruz.
Good4Trust dükkanda kendi üretimleriniz haricinde ürün veya hizmet satmayı planlıyorsanız, bunları nereden temin edeceksiniz? Bu ürünler neler olacak?
Kendimiz üretiyoruz
Birlikte çalıştığınız üreticiler varsa onlarla kurduğunuz ilişkiyi detaylandırabilir misiniz?
Yok
Kullandığınız hammaddeleri nerelerden tedarik ediyorsunuz? Bu hammaddeler ekolojik ve sosyal açıdan adil, duyarlı bir biçimde üretiliyor mu?
Fidanları kendimiz üretiyoruz
Üretim veya hizmet yeriniz hakkında bilgi verir misiniz?
İzmit merkezli firmamız tüm Kocaeli de hizmet vermektedir. Bahçe bitkileri, süs bitkileri, peyzaj projelerinde kullanılan bitkiler ve her türlü peyzaj donatı elemanları firmamızca temin edilebilir
Ürettiğiniz ürünlere ilişikin herhangi bir sertifikanız varsa belirtir misiniz?
Peyzaj Mimarları odasına bağlı Kocaeli'nde olan tek resmi firmayız
Ürün kategorileriniz nelerdir?
Çiftlik Ve Bahçe
Üretimde akılcı su kullanımı uyguluyoruz
Otomatik sulama sistemleri ile fazla su kulanımının önüne geçmekteyiz.
Paketlememiz doğa dostu
Saksılı bitki paketleri satıyoruz.
Atık yönetimimiz doğa dostu (Üretiminizden ya da ürünlerinizin kullanımı sonrası çıkan atıklar nasıl değerlendiriliyor?)
Bitki toprağı ve saksılar tekrar tekrar kullanılabilir.
Kullandığım enerji kısmen veya tamamen yenilenebilir
Şantiyemizde güneş enerjisi panelleri ile faaliyet gösteriyoruz.
Gelirimizin belli oranıyla sosyal projeleri destekliyoruz
ADD Kocaeli Şubesi ile koordineli olarak sosyal projeler yapıyoruz
Üretim veya hizmetlerinizde ekolojik ve sosyal açılardan daha duyarlı olmaya yönelik planlarınız varsa anlatır mısınız?
Yok
Kaç kişilik bir işletmesiniz? Ortaklar, çalışanlar?
Firma 5 çalışandan oluşmaktadır ve tek kişi üzerine ortaksız olarak faaliyet göstermektedir.
Sırala
Varsayılan
Çok satanlar
Fiyata göre azalan
Fiyata göre artan
Gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmak için desteğini bekliyoruz.