Çarşı / Üreticiler / Nuh'un Ambarı
Nuh'un Ambarı
İSTANBUL / Türkiye
Adil Üretici
Adil Üretici
Kadın Üretici
Kadın Üretici
Kuruyemiş ve Baharatlar (35 ürün)
Organik Kuru Kayısı 500 Gr
499,00 TL
Organik Kuru Dut 200 Gr
120,00 TL
Deniz Tuzu 500gr
45,00 TL
Hakkında

Yerel, Adil ve Organik! Bu üç sözcük Nuh'un Ambarı'nı anlatmak için yeterli.    Biz kimiz?   35 yıldır bu sektöre hizmet vermiş, konusunda tecrübeli kişilerin bulunduğu, ürünlerin saflığına, sağlıklı ve temiz olmasına, GDO suz olmasına dikkat eden, yerel tohumların daha çok desteklenmesi bilincini taşıyan ve insan sağlığına önem veren bir firmayız.    Ne yapıyoruz?   Toprağımızı, yerel tohumlarımızı ve yerel ürünlerimizi korumak için organik üretimi destekliyoruz. Tohumdan sofraya, nasıl yetiştiriliğini, nereden geldiğini bildiğimiz ve hikayesine saygı duyduğumuz ürünleri türeticilerle buluşturuyoruz. İyi ve adil gıdanın tarafındayız, kendimiz yemediğimiz, çocuklarımıza yedirmediğimiz hiçbir gıdayı sizlere sunmuyoruz.   Amacımız Nedir?   Sağlıklı gıdaya erişimin lüks olmadığı, toprağın ve tohumun korunduğu, döngüsel ekonomi ile yürüyen bir dünya hayal ediyor, bunun için çalışıyoruz.

Gülten Şen
Nuh'un Ambarı
Değerlendirme
Doğa Dostu
İnsan Dostu
Hizmet Kalitesi
Ürün Kalitesi
Hesaplılık
Güvenilirlik
Genel Değerlendirme
iletişim
Kurum Ünvanı
Nuhun Ambarı Ekolojik Ve Doğal Ürünler San. Tic. Ltd Şti
Yetkili Kişi
Gülten Şen
Beyan
Ürün ve/veya hizmetleriniz nelerdir?
Organik ve Doğal Gıda. Organik baklagiller, organik un çeşitleri, organik tahıllar, organik salça ve sosla, organik sirkeler, organik zeytin ve zeytin ürünleri.
Üretim veya hizmet yeriniz hakkında bilgi verir misiniz?
Nuh'un Ambarı Türkiye'nin pek çok bölgesindeki organik üreticilerden edindiği gıdaları, Orgagen Ambarı markası altında türeticilerle buluşturur. Ürünlerimizi tedarike derken organik, yerel tohum ve adil olmasına özen gösteririz. Atalık tohumu korumaya çalışırız. Nuh'un Ambarı mağazasında da türeticilerle buluştururuz.
İşletmenizin ortak ve çalışanları hakkında bilgi verir misiniz? Kaç kişilik bir işletmesiniz?
Nuh'un Ambarı kurucusu Gülten Şen ile birlikte 9 kişidir. Çalışanlarımızdan birinin bitkiler ve bitkisel ürünlere dair özel ilgisi vardır. Bunun dışında herkes gıda güvenliğine ve ekolojik yaşama önem verir. Örneğin mümkün olduğunca atık çıkarmadan çalışmaya gayret eder.
Üretim / hizmet mekanımız kısmen veya tamamen doğa dostu
Atık çıkarmamaya, her ambalajı ve koliyi değerlendirmeye çalışıyor, geri dönüşüme büyük önem veriyoruz. Gıda israfından kaçınıyoruz. Mağazamızda doğa dostu temizlik ürünleri kullanıyoruz.
Kullandığımız hammadde, malzemeler (dolayısı ile tedarikçilerimiz de) kısmen veya tamamen doğa dostu
Mağazamızda kullandığımız ve satışa sunduğumuz tüm ürünler doğa dostudur, sertifikaları vardır.
Üretim / hizmet sürecimiz doğa dostu ögeler barındırıyor
Hizmet sürecinde hiçbir atık çıkarmamayaya çalışıyor, türeticileri de buna teşvik ediyoruz. Bez çanta ve alışveriş filelerini destekliyoruz.
Ürün dağıtım zincirimiz kısmen veya tamamen doğa dostu
Büyük siparişlerde, kolilerimizi tek sefer değil pek çok kez kullanmaya çalışıyoruz.
Çevresel açıdan bir fark yaratmıyor olabiliriz. Güçlü olan sosyal yanımız.
Organik ürün ve yerel tohum konusuna çok önem veriyoruz. Özellikle Feriköy Ekolojik Pazarı'na katkımız büyük, elimizden geldiğince destek oluyoruz, her Cumartesi orada oluyor ve türetici ile buluşuyoruz.
Kurum içi çalışanlarımızı yapılandıran / güçlendiren uygulamalarımız var
Çalışanlarımızı ekolojik bir tutuma, tohumdan ürüne tüm süreci öğrenmelerine ve etik bir bakış açısı geliştirmeye teşvik ediyoruz.
Yönetim ilkelerimiz paylaşımcı ve yatay
Hiyerarşi yerine "Birlikte Çalışma, İşbirliği Yapma" ilkesini benimsiyoruz. Bir işe eşit katkı koymaya ve bilgi ile deneyimi aktarmaya önem veriyoruz. Mağaza kazandıkça hepimiz kazanıyoruz.
Sertifikalar
Sırala
Varsayılan
Çok satanlar
Fiyata göre azalan
Fiyata göre artan
Gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmak için desteğini bekliyoruz.