Çarşı / Üreticiler / Natorganik
Natorganik
KOCAELİ / Türkiye
Niyetli Üretici
Niyetli Üretici
Kadın Üretici
Kadın Üretici
kategoriler
Tüm Ürünler (0)
Tüm Ürünler (0 ürün)
Hakkında

Tamamen el yapımı ve organik gıda ürünleri üretmekteyim. Ürünlerimizde hiçbir katkı maddesi bulunmamaktadır. Sağlıkla ve güvenle ürünlerimizi tüketebilirsiniz. 

Halime Tuncel
Natorganik
Değerlendirme
Doğa Dostu
İnsan Dostu
Hizmet Kalitesi
Ürün Kalitesi
Hesaplılık
Güvenilirlik
Genel Değerlendirme
iletişim
Kurum Ünvanı
Halime Tuncel
Yetkili Kişi
Halime Tuncel
Beyan
Hangisi Sizi Daha İyi Tanımlar?
Kadın Girişimci
İşletmenizi/Sizi daha iyi tanıyabilir miyiz?
Esnaf vergi muafiyetim bulunmakta. Evimde imal ettiğim ürünleri satmaktayım. Paketlenmiş kargo ile gönderim yapılabilecek erişte, siron, fırınlanmış mantı gibi ürünler yapmaktayım.
Yarattığınız değişimi, ekolojik ve/veya sosyal faydayı bizimle paylaşabilir misiniz?
Kadın girişimci olarak işleri kendim yürütmekteyim. Kendi imal ettiğim el emeği olan erişte, siron vb. paketlenmiş ürünleri satışa çıkartarak iş dünyasında kadınları daha ön plana çıkarmaktayım. Üretimde kadın istihdamı mı arttırma konusunda Ufak bir adım olsa da fark yaratmak istiyorum.
Hangi alanda faaliyet yürütüyorsunuz?
Tarım ve/veya Gıda
Ürün ve/veya hizmetleriniz nelerdir?
Ürünlerimin hepsi korumalı şekilde özenli olarak paketlenmiş halde; Erişte, Sebzeli erişte ( karışık, havuçlu, ıspanaklı, pancarlı, domatesli) , çorbalık erişte, kıvırcık erişte, fırınlanmış mantı, siron
Good4Trust dükkanda kendi üretimleriniz haricinde ürün veya hizmet satmayı planlıyorsanız, bunları nereden temin edeceksiniz? Bu ürünler neler olacak?
Ürünlerimin tamamı kendi üretimim
Birlikte çalıştığınız üreticiler varsa onlarla kurduğunuz ilişkiyi detaylandırabilir misiniz?
Yaşadığım bölgedeki toptancıdan sürekli olarak Hekimoğlu marka un satın almaktayım. Bu marka piyasadaki en kaliteli olarak bilinen markalardan biri. Sürekli olarak 50 kg lık çuvallar halinde un alımı yapmaktayım
Kullandığınız hammaddeleri nerelerden tedarik ediyorsunuz? Bu hammaddeler ekolojik ve sosyal açıdan adil, duyarlı bir biçimde üretiliyor mu?
Kullandığım malzemeleri özenle seçmekteyim. Un olarak ikamet ettiğim bölgedeki toptancıdan Hekimoğlu marka un satın almaktayım. Süt, yumurta ve kıyma olarak. Vadi et ve süt ürünlerinin ürünlerin kullanmaktayım. Bu işletme yaşadığım bölgede bilinen güvenilir ve kaliteli ürünlerin satışını yapan bir firma. Aynı zamanda ürünlerinin doğallığı ve çevreye duyarlılığı ile ön plana çıkmakta. Kullandığım sebzeleri ise çevremdeki semt pazarlarından organik ürün satan satıcılardan temin etmekteyim. Bu satıcılar kendi bahçesinde doğal şekilde yetiştirdiği ürünleri satan satıcılar.
Üretim veya hizmet yeriniz hakkında bilgi verir misiniz?
Yaşadığım apartmanda boş bir dairem bulunmaktaydı. O daireyi kendime imalathaneye çevirdim. Hijyen ve kaliteye önem vererek ürünlerimi orada imal etmekteyin.
Ürettiğiniz ürünlere ilişikin herhangi bir sertifikanız varsa belirtir misiniz?
Hayır. Sadece satış yapmam için vergi muafiyetim bulunmakta. Vergi numaramı alırken imal ettiğim ürünleri fotoğraflı olarak vergi müdürlüğüne iletti
Tarımsal Üretim Yapıyor Musunuz?
hayır
Ürettiğiniz gıdalarda herhangi bir katkı maddesi ya da koruyucu içerik kullanıyor musunuz?
Hayır kullanmamaktayım
Gıda üretim izniniz var mı?
Esnaf vergi muafiyeti belgem var. Bu belgede ürettiğim tüm ürünler bulunmakta
Paketlememiz doğa dostu
Kullandığımız paketler Kraft yoğunlukta olup paketin içini göstermesi için şeffaf naylon bir penceresi bulunmakta. Ama mantı gibi ezilmesi muhmetel ürünleri sert plastik kutular ile göndermekteyiz. Bu kutulari müşteriler daha sonra kullanabilmekte. Hem ince bir plastikten oluşmakta hemde tek kullanımlık değiller. Elimizden geldiğince çevre dostu ürünler kullanmaya özen gösteriyoruz.
Atık yönetimimiz doğa dostu (Üretiminizden ya da ürünlerinizin kullanımı sonrası çıkan atıklar nasıl değerlendiriliyor?)
Paketlerimizi doğada yenilenebilmesi için Kraft yoğunlukta olan paketler kullanmayı tercih ediyoruz
Yukarıdakilerden farklı bir konuda ekolojik olarak fark yaratıyoruz
Yenilebilir ürünler ürettiğim için seçtiğim malzemeler doğal ve güvenilir malzemeler
Üretim veya hizmetlerinizde ekolojik ve sosyal açılardan daha duyarlı olmaya yönelik planlarınız varsa anlatır mısınız?
Erişte, siron, fırınlanmış mantı vb. paketlenmiş ürünler imal ettiğimi belirtmiştim. Bu ürünleri imal ederken kullandığım ürünlerin doğal, insan sağlığına zararlı olmayan bunun aksine faydalı ve ekolojik dengeyi bozmayan ürünler kullanmaktayım. Örneklendirecek olursan sebzeli erişte üretmekteyim. Bunun içerisinde havuç, ıspanak, pancar gibi sağlığa yararlı sebzeler bulunmakta.
Kaç kişilik bir işletmesiniz? Ortaklar, çalışanlar?
Kadın girişimci olarak tüm işleri tek başıma yapmaktayım.
Kategoriler
Sırala
Varsayılan
Çok satanlar
Fiyata göre azalan
Fiyata göre artan
Gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmak için desteğini bekliyoruz.