Çarşı / Üreticiler / Mumfuud
Mumfuud
KOCAELİ / Türkiye
Azimli Üretici
Azimli Üretici
Kadın Üretici
Kadın Üretici
Tüm Ürünler (9 ürün)
Candy Candles Pop
440,00 TL
Candy Candles Jelly
440,00 TL
Candy Candles Mint
440,00 TL
Top Corn
250,00 TL
Kruvasan
350,00 TL
Avocado Toast
350,00 TL
Strawberry Jam
625,00 TL
Orange Jam
625,00 TL
Ice Coffy Latte
590,00 TL
Hakkında

Kadın bir girişimci tarafından kurulan, üretimi tamamen handmade olan yeni bir mum markasıyız. Ürettiğimiz ürünler ile doğallığı ve estetiği birleştirip ürünlerimizi basmakalıp mum algısından çıkartıp özel tasarımlarımızla farklı bir boyuta taşıyoruz. Cafe konsepti üzerine kurduğumuz markamızın ürünleri içerisinde parafin(petrol ve zehirli gaz türevi) bulunmamaktadır, tamamen bitkisel soya wax kullanılmaktadır. Fitillerimiz ham pamuktur. Ürünlerimizin içerisinde koku amaçlı doğal uçucu yağlar kullanılır.

Burçin Günister
Mumfuud
Değerlendirme
Doğa Dostu
İnsan Dostu
Hizmet Kalitesi
Ürün Kalitesi
Hesaplılık
Güvenilirlik
Genel Değerlendirme
iletişim
Kurum Ünvanı
Burçin Günister
Yetkili Kişi
Burçin Günister
Beyan
Hangisi Sizi Daha İyi Tanımlar?
Küçük Üretici
İşletmenizi/Sizi daha iyi tanıyabilir miyiz?
Markamızın adı MUMFUUD. Aydınlatma veya dekoratif, süs amacıyla kullanılmak üzere cafe konseptli nefis kokulu el yapımı bitkisel mumlar üretiyoruz. Üç ay kuruldu ve markamız 3 kişilik ekipten oluşmaktadır; marka sahibi ve üreticimiz, sosyal medya yöneticimiz, metin yazarı ve ürün fotoğrafçımız. Yeni kurulan bir marka olduğu için geçici süreliğine üretimi evde yapılmaktadır.
Yarattığınız değişimi, ekolojik ve/veya sosyal faydayı bizimle paylaşabilir misiniz?
Ürünlerimizin hammaddesi tamamen çevreye duyarlı, zehirli gaz içermez ve bitkiseldir aynı zamanda ürünlerimizde koku amaçlı doğal aromatik yağlar kullanılır. Fitillerimiz ham pamuktur. Bazı ürünlerimiz cam kaplarda satılmaktadır ve mum bittikten sonra su ile kolayca temizlenip tekrardan kullanılabilir. Kargolarımız geri dönüşümü destekleyen karton kutu, kağıt etiketler ve kağıt dolgudan oluşur. Ürünlerimiz ile birlikte içeriğinde petrol olan ve yandığında doğaya zehirli gaz salan parafin yerine soya wax , balmumu vb. gibi tamamen doğal hammaddeler kullanmayı özendiriyoruz.
Hangi alanda faaliyet yürütüyorsunuz?
Hediyelik eşya, ev dekorasyon
Ürün ve/veya hizmetleriniz nelerdir?
Cafe konseptine uygun çeşitli yiyecek ve içecek görünümünde bitkisel mumlar üretiyoruz. Eklediğim görselde daha detaylı görebileceğiniz üzere örneğin; cam bardak içinde buzlu kahve, kremayla süslenmiş pasta dilimi, süt mısır, peynir dilimi, renkli gevreklerden oluşan sütlü kahvaltılık gevrek...
Good4Trust dükkanda kendi üretimleriniz haricinde ürün veya hizmet satmayı planlıyorsanız, bunları nereden temin edeceksiniz? Bu ürünler neler olacak?
Sadece kendi üretimim olan ürünleri satacağım.
Birlikte çalıştığınız üreticiler varsa onlarla kurduğunuz ilişkiyi detaylandırabilir misiniz?
Hayır yok.
Kullandığınız hammaddeleri nerelerden tedarik ediyorsunuz? Bu hammaddeler ekolojik ve sosyal açıdan adil, duyarlı bir biçimde üretiliyor mu?
Ürünlerimizin hammaddesi tamamen çevreye duyarlı, zehirli gaz içermez ve bitkiseldir aynı zamanda koku amaçlı doğal aromatik yağlar kullanılır. Fitillerimiz ham pamuktur. Bazı ürünlerimiz cam kaplarda satılmaktadır ve mum bittikten sonra su ile kolayca temizlenip tekrardan kullanılabilir. Kargolarımız karton kutu, kağıt etiketler ve kağıt dolgudan oluşur.
Üretim veya hizmet yeriniz hakkında bilgi verir misiniz?
Şuan yeni bir kuruluş olduğumuz için geçici bir süreliğine evimde kendi imkanlarımla üretimi sağlıyorum.
Ürettiğiniz ürünlere ilişikin herhangi bir sertifikanız varsa belirtir misiniz?
Hayır yok.
Ürün kategorileriniz nelerdir?
Ev Ve Yaşam
Sosyal açıdan bir fark yaratmıyor olabiliriz. Güçlü yanımız çevresel yanımız.
Yeni bir kuruluş olduğumuz için şuan sadece çevresel yanımız güçlü, büyümeye devam ettikçe toplumsal eşitsizliği pozitif bir eşitsizliğe dönüştürmek için kadın girişimcilere destek olacağız.
Üretim veya hizmetlerinizde ekolojik ve sosyal açılardan daha duyarlı olmaya yönelik planlarınız varsa anlatır mısınız?
Şuan yarattığımız çevre dostluğu ve doğallığımızı sürdürülebilir kılacağız, markayı büyüttüğümüzde de ayrıca yerel yerleşim alanlarındaki kadın girişimcilerimize de istihdam sağlamaya çalışacağız.
Kaç kişilik bir işletmesiniz? Ortaklar, çalışanlar?
Markamız 3 kişilik ekipten oluşmaktadır; marka sahibi ve üreticimiz, sosyal medya yöneticimiz, metin yazarı ve ürün fotoğrafçımız.
Kategoriler
Sırala
Varsayılan
Çok satanlar
Fiyata göre azalan
Fiyata göre artan
Gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmak için desteğini bekliyoruz.