![Adil Üretici](https://good4trust.org/images/icons/producer-level/3/badge.png)
14 yıl önce 2007 de Kazdağında kiralık bir alanda başlayan doğa ile uyum,tarımsal faaliyetler,zeytin,sabuna odaklanma ama en çok kolektif yaşam süreçleri bizi İzmir,Menemen,Dumanlıdağ'da 510 rakımdaki kendi arazimize getirdi. Burada geçen 9 yılın ardından şimdi Fethiyedeyiz.14 senedir tüm üretimlerimizi sadece kendi ağlarımızda bizi tanıyanlarla paylaştık. Serbest piyasa ekonomisinin kurallarına uymadan bugünlere geldik.
Herşeyden az sayıda ürettik. Zeytinyağı ve Sabun daha çok ihtiyaçlarımızı karşılamak üzere odaklandığımız ürünler olurken diğerleri kendimiz için yaparken sırf sizlerde bu ürünlerin tadına bakın diye herbirinden en çok 30-50 adet ürettik.Devamı bir sonraki seneye :)
ismail yenigün
İmece Evi
Sitemizde sunulan özellikler ve işleyiş amaçlı olarak çerezler kullanıyoruz. Çerez politikamızı görüntülemek için buraya tıklayabilirsiniz.