yükleniyor
Üretici Hakkında

Sunrino Kozmetik insanların kişisel bakımları için ihtiyaç duydukları ürünleri; sağlıklı içerik, doğaya ve insana saygı, koşulsuz müşteri mutluluğu ilkeleri çerçevesinde tedarik ederek, topluma hizmet sunmayı amaç edinmiş bir firmadır. Bu kapsam ve tanıma uygun kozmetik ve kişisel bakım ürünlerini en güvenilir üreticilerden temin edip, topluma en yüksek fayda sağlayacak biçimde çeşitli kanallardan insanlara ulaştırmayı amaçlamaktadır.

Sunrino Kozmetik yeni kurulmuş bir firma olmasına rağmen uzun yıllardır sektöre hizmet veren yönetim ve çalışan kadrosu ile sektörde hizmet kalitesi çıtasını yukarıya taşıyan, güven duyulan, dinamik bir tedarikçidir.

MİSYONUMUZ

Sunrino Kozmetik olarak misyonumuz; kişisel bakım sektöründe güçlü bir tedarikçi – satıcı – tüketici zinciri kurarak tüm taraflara kazanç üretmek, ürün ve hizmet kalitesi ile toplumun yaşam kalitesini yükselmesine katkıda bulunmak ve uzun dönemde sektörün gelişmesine destek olmaktır. Sunrino Kozmetik ürünlerini eczane, parfümeri, kuaför ve sağlık & güzellik konseptli satış kanalları aracılığıyla, hedef kitleleriyle buluşturmaktadır. Tüketicilerini ürünleriyle buluştururken dikkat ettiği en önemli nokta; tüketicilerinin kendileri için en doğru ürünü kullanmaları, en etkili sonuçları elde etmeleri ve mutlu olmalarıdır.

Firma olarak her sabah işimizin başına geçerken duyduğumuz heyecanın temel kaynaklarından biri, ürün ve hizmetlerimizin kalitesini bir önceki günden daha üst bir noktaya taşıma amacı, bir diğeri de; toplumun imkânsızlıklar nedeni ile yoksunluğundan mağduriyet yaşadığı eksiklikleri tespit ederek bu alanlarda Sosyal Sorumluluk inisiyatifi almak ve insanlığa hizmet zincirinde bir halka olmaktır.


Doğa Dostu
İnsan Dostu
Hizmet Kalitesi
Ürün Kalitesi
Hesaplılık
Güvenilirlik
Genel Değerlendirme