Çarşı / Üreticiler / Humble Brush
Humble Brush
İSTANBUL / Türkiye
Adil Üretici
Adil Üretici
Gıda (4 ürün)
Hakkında

Sunrino Kozmetik insanların kişisel bakımları için ihtiyaç duydukları ürünleri; sağlıklı içerik, doğaya ve insana saygı, koşulsuz müşteri mutluluğu ilkeleri çerçevesinde tedarik ederek, topluma hizmet sunmayı amaç edinmiş bir firmadır. Bu kapsam ve tanıma uygun kozmetik ve kişisel bakım ürünlerini en güvenilir üreticilerden temin edip, topluma en yüksek fayda sağlayacak biçimde çeşitli kanallardan insanlara ulaştırmayı amaçlamaktadır.

Sunrino Kozmetik yeni kurulmuş bir firma olmasına rağmen uzun yıllardır sektöre hizmet veren yönetim ve çalışan kadrosu ile sektörde hizmet kalitesi çıtasını yukarıya taşıyan, güven duyulan, dinamik bir tedarikçidir.

MİSYONUMUZ

Sunrino Kozmetik olarak misyonumuz; kişisel bakım sektöründe güçlü bir tedarikçi – satıcı – tüketici zinciri kurarak tüm taraflara kazanç üretmek, ürün ve hizmet kalitesi ile toplumun yaşam kalitesini yükselmesine katkıda bulunmak ve uzun dönemde sektörün gelişmesine destek olmaktır. Sunrino Kozmetik ürünlerini eczane, parfümeri, kuaför ve sağlık & güzellik konseptli satış kanalları aracılığıyla, hedef kitleleriyle buluşturmaktadır. Tüketicilerini ürünleriyle buluştururken dikkat ettiği en önemli nokta; tüketicilerinin kendileri için en doğru ürünü kullanmaları, en etkili sonuçları elde etmeleri ve mutlu olmalarıdır.

Firma olarak her sabah işimizin başına geçerken duyduğumuz heyecanın temel kaynaklarından biri, ürün ve hizmetlerimizin kalitesini bir önceki günden daha üst bir noktaya taşıma amacı, bir diğeri de; toplumun imkânsızlıklar nedeni ile yoksunluğundan mağduriyet yaşadığı eksiklikleri tespit ederek bu alanlarda Sosyal Sorumluluk inisiyatifi almak ve insanlığa hizmet zincirinde bir halka olmaktır.

GÜRSOY SABİTOĞULLARI
Humble Brush
Değerlendirme
Doğa Dostu
İnsan Dostu
Hizmet Kalitesi
Ürün Kalitesi
Hesaplılık
Güvenilirlik
Genel Değerlendirme
iletişim
Kurum Ünvanı
Sunrino Kozmetik Medikal Ürünler Dış Ticaret Paz. Ltd. Şti
Yetkili Kişi
GÜRSOY SABİTOĞULLARI
Beyan
Kullandığınız enerji nereden geliyor?
El emeği ve bir kaç marangoz ekipmanı ile bambu'dan yapılan diş fırçası satıyoruz.
Üretiminizi yaparken kullandığınız enerji dışında girdiler nedir? Bu girdileri nereden temin ediyorsunuz? Seçerken ve alırken dikkat ettiğiniz hususlar nelerdir?
Çin'de kiralanmış arazilerden Bambu, Dupont'tan tedarik ettiğimiz nylon6 fırça kılları. İç-dış ambalaj ve koliler için FTS Sertifikalı kağıt
Seçtiğinizden daha iyisi olduğunu düşünüyorsanız imkanınız olsa nereden temin ederdiniz? Neye göre seçerdiniz?
Bambu ekoloji için mükemmel düzeyde bir hammaddedir. Fırça kılları ve ambalajlarımız için şu an dünyada bulunabilecek en ekolojik hammaddeleri kullanıyoruz.
Ürün ve hizmetlerimizi üretirken temin ettiğimiz tüm malzeme ve hizmetlerin yer aldığı tedarik zincirinizin tüm halkalarında ne gibi toplumsal ve doğal bedeller var?
Bambu gübre gerektirmeyen , kesseniz dahi uzamaya devam eden bir biyolojik kaynak. Ayrıca 5 metre üzerinde yaprak veren , dolayısı ile pandaların ulaşamadığı yapraklara sahip Moso çeşit bambu kullanıyoruz. Yani Panda dostuyuz. Çin'de çocuk işçi çalıştırmıyoruz. 8 saat üzerinde mesai yaptırmıyoruz. Sadece dışarıdan temin ettiğimiz hammaddeleri taşırken ve ürettiklerimizi sevk ederken motorlu taşıtlarla havayı kirletiyor durumdayız. geri kalan süreçlerimiz oldukça masum durumda.
Bu toplumsal ve doğal bedelleri en aza indirmek için ne yapıyorsunuz?
Pandalar için Moso bambu kullanma, yerine ağaç dikilen kağıt ambalaj kullanımı, işci hakları, min. enerji sarfı, min. atık sarfiyatı amaçlıyoruz. En mühimi ürettiğimiz her bir fırça dünyada plastik diş fırçalarının kullanımını azaltma yolunda atılmış minik bir adımdır.
Bu konuda planlarınız varsa nelerdir?
Dünyada her yıl 5 milyar plastik diş fırçası doğaya atılıyor. bunlardan sadece 1,5 milyarı geri dönüşüm tesislerine ulaşabiliyor. 3,5 milyarı doğada kaybolacağı 600 yıl için geri sayıyor. !! Bizim planımız basit: Daha çok satmak, daha çok yerde olmak ve plastik diş fırçası tüketimini azaltmak.
Ürettiğiniz ürün ve hizmetleri sıralayınız.
Diş fırçası Dağıtım-Pazarlama Faliyetleri&Materyalleri
Bu ürün ve hizmetleri için kullandığınız üretim yöntemleri nelerdir?
Üretimi Yukarıda anlattım. Dağıtım ağımız kendi teşkilatımızın satış noktalarına hizmet götürmesi.
Üretim yönteminizin adımlarını ve sürecini tarif ediniz.
bu videoyu izleyebilirsiniz. https://www.youtube.com/watch?v=WiI8HUIQQ54
Bu üretim yöntemi haricinde kullanabileceğiniz daha az düzeyde enerji ve doğal varlık kullanan, çalışanlara daha iyi çalışma koşulları sağlayan yöntemler var mı?
şimdilik en iyisiyiz.
Ürün ve hizmetlerimizi ürettiğiniz yeri nasıl seçtiniz?
Çin. hammadde kaynağı
Üretim yeri olarak toplumsal açıdan daha uygun, doğal çevre ile daha uyumlu bir ortam mümkün mü?
en iyisi
Bu konuda planlarınız varsa nelerdir?
-
Kaç çalışanınız var?
5
Çalışanlarınızı nasıl seçiyorsunuz?
Merkez İK
Çalışanlarınıza yönelik ücret politikanız ve çalışma saatleriniz nelerdir?
standart
Çalışanlarınıza ne gibi sosyal haklar sağlıyorsunuz?
yasal çalışma saati,
Çalışanlarınızın performanslarını nasıl değerlendiriyorsunuz?
-
Sağladığınız çalışma ortamını nasıl tarif edersiniz?
-
İşletmenizin vizyonu nedir?
Sunrino Kozmetik insanların kişisel bakımları için ihtiyaç duydukları ürünleri; sağlıklı içerik, doğaya ve insana saygı, koşulsuz müşteri mutluluğu ilkeleri çerçevesinde tedarik ederek, topluma hizmet sunmayı amaç edinmiş bir firmadır. Bu kapsam ve tanıma uygun kozmetik ve kişisel bakım ürünlerini en güvenilir üreticilerden temin edip, topluma en yüksek fayda sağlayacak biçimde çeşitli kanallardan insanlara ulaştırmayı amaçlamaktadır. Sunrino Kozmetik yeni kurulmuş bir firma olmasına rağmen uzun yıllardır sektöre hizmet veren yönetim ve çalışan kadrosu ile sektörde hizmet kalitesi çıtasını yukarıya taşıyan, güven duyulan, dinamik bir tedarikçidir.
İşletmenizin misyonu nedir?
Sunrino Kozmetik olarak misyonumuz; kişisel bakım sektöründe güçlü bir tedarikçi – satıcı – tüketici zinciri kurarak tüm taraflara kazanç üretmek, ürün ve hizmet kalitesi ile toplumun yaşam kalitesini yükselmesine katkıda bulunmak ve uzun dönemde sektörün gelişmesine destek olmaktır. Sunrino Kozmetik ürünlerini eczane, parfümeri, kuaför ve sağlık & güzellik konseptli satış kanalları aracılığıyla, hedef kitleleriyle buluşturmaktadır. Tüketicilerini ürünleriyle buluştururken dikkat ettiği en önemli nokta; tüketicilerinin kendileri için en doğru ürünü kullanmaları, en etkili sonuçları elde etmeleri ve mutlu olmalarıdır. Firma olarak her sabah işimizin başına geçerken duyduğumuz heyecanın temel kaynaklarından biri, ürün ve hizmetlerimizin kalitesini bir önceki günden daha üst bir noktaya taşıma amacı, bir diğeri de; toplumun imkânsızlıklar nedeni ile yoksunluğundan mağduriyet yaşadığı eksiklikleri tespit ederek bu alanlarda Sosyal Sorumluluk inisiyatifi almak ve insanlığa hizmet zincirinde bir halka olmaktır.
İşletmenizin değerleri nelerdir?
Sosyal sorumluluk-insana ve doğaya saygı-tüketici mutluluğu-etik ticari kurallar ile kazandırmak ve kazanmak
İşletmenizin etik değerlerini nasıl tarif edersiniz?
geliştiren-paylaşımcı-adil-sosyal
Ürün ve hizmet üretiminizde ortaya çıkan atıklar var mı?
bambu atıkları
Bu atıkların geri kazanımı ve değerlendirilmesi ne şekilde yapılıyor?
yakıt
Bu konuda planlarınız varsa nelerdir?
-
Ürettiğim ürün ve hizmetler türeticiler tarafından kullanıldıktan sonra ne gibi atıklar ve etkiler ortaya çıkıyor?
diş fırçamızın sapı 3 yılda, kılları 15 yılda doğaya karışır. plastik diş fırçalarında bu süre ort. 600 yıldır.
Bu atık ve etkileri ne şekilde yönetiyorsunuz?
....
Bu konuda planlarınız varsa nelerdir?
....
İşletmenizin ve ürünlerinizin tanıtımını hangi kanallarla yapıyorsunuz?
Raf ve vitrin görselleri, sosyal medya
Tanıtırken ön plana çıkardığınız ögeler nelerdir?
sosyal sorumluluk, ekolojik değeri fotoğraflar için: https://www.dropbox.com/sh/5ml06atxn1k3boj/AABz5DW_q0KMz9m36Ims06T3a?dl=0
Sırala
Varsayılan
Çok satanlar
Fiyata göre azalan
Fiyata göre artan
Gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmak için desteğini bekliyoruz.