Çarşı / Üreticiler / Hisleri Harika
Hisleri Harika
ANKARA / Türkiye
Adil Üretici
Adil Üretici
Tüm Ürünler (5 ürün)
Hakkında

Hisleri Harika olarak çocukların, sanatçıların yaşam hikâyelerinden ilham alarak, sanatın terapötik gücü ve anlatının büyüsü ile kendi “hisleri harika” deneyimlerini yaratmalarını sağlamak için atölyeler düzenliyor, sanat aktivite setleri hazırlıyoruz.

Atölyelerimizde edindiğimiz deneyimlerden yola çıkarak, her yaşın kendi gelişimsel özelliklerine hitap eden Hisleri Harika Sanat Aktivite Setlerimiz ile sizleri kendi deneyimlerinizi üretmeye davet ediyoruz. Setlerimizin tasarım ve üretim sürecinde, adil üretim misyonu taşıyan sosyal girişim platformu Joon ile işbirliği yapmaktan mutluyuz. Tasarım aşamasında çocuklarla test ettiğimiz, onların geri bildirimleriyle hazırladığımız setlerimiz böylelikle eğlence garantilidir. Hisleri Harika Sanat Aktivite Setlerimiz Psikolog Banu Bülbül tarafından tavsiye edilmektedir.

Özge Çavuşoğlu
Hisleri Harika
Değerlendirme
Doğa Dostu
İnsan Dostu
Hizmet Kalitesi
Ürün Kalitesi
Hesaplılık
Güvenilirlik
Genel Değerlendirme
iletişim
Kurum Ünvanı
Lamia Öner
Yetkili Kişi
Özge Çavuşoğlu
Beyan
Hangisi Sizi Daha İyi Tanımlar?
Sosyal Girişim
İşletmenizi/Sizi daha iyi tanıyabilir miyiz?
Hisleri Harika bir şahıs şirketi olmasının yanında sosyal girişim misyonuda taşıyan dezavantajlı çocuklara sanatı erken yaşta tanımaları ve duygu farkındalığı sağlamayı hedefleyen çocuk sanat atölyeleri ve aktivite setleri tasarlayan bir oluşum. Çocukların oyunla öğrenme hakkını gözetiyor, farklı öğrenme yöntemlerini önemsiyoruz. Innovatif eğitim yaklaşımlarının peşinden, açık uçlu sorularla çocuğun eleştirel düşünme yetisini geliştirip sanat eserini yorumlamasını ve kendi sanat çalışmalarını yaratmasını sağlıyoruz.
Yarattığınız değişimi, ekolojik ve/veya sosyal faydayı bizimle paylaşabilir misiniz?
Hisleri Harika olarak çocukların, sanatçıların yaşam hikâyelerinden ilham alarak, sanatın terapötik gücü ve anlatının büyüsü ile kendi “hisleri harika” deneyimlerini yaratmalarını sağlamak için atölyeler düzenliyor, sanat aktivite setleri hazırlıyoruz.
Hangi alanda faaliyet yürütüyorsunuz?
Çocuk aktivite setleri ve çocuk modern sanat atölyeleri
Ürün ve/veya hizmetleriniz nelerdir?
Picasso Aktivite Seti Kübist Portreler Kolaj Çalışması Zarfı
Good4Trust dükkanda kendi üretimleriniz haricinde ürün veya hizmet satmayı planlıyorsanız, bunları nereden temin edeceksiniz? Bu ürünler neler olacak?
-
Birlikte çalıştığınız üreticiler varsa onlarla kurduğunuz ilişkiyi detaylandırabilir misiniz?
Setlerimizin tasarım ve üretim sürecinde, adil üretim misyonu taşıyan sosyal girişim platformu Joon ile işbirliği yapmış bulunmaktayız.
Kullandığınız hammaddeleri nerelerden tedarik ediyorsunuz? Bu hammaddeler ekolojik ve sosyal açıdan adil, duyarlı bir biçimde üretiliyor mu?
Hisleri Harika Sanat Kitleri, tasarım ve üretim süreçlerinde geri ve ileri dönüşüm olanaklarını gözeterek ekolojik bir yaklaşımla üretildi. Adil üretim misyonuyla, geçim kaynakları sınırlı olan üretici grupların topluma sosyal ve ekonomik katılımlarına imkan sağlayan sosyal girişim Joon ürün tasarımını ve üretimini yaptı.
Üretim veya hizmet yeriniz hakkında bilgi verir misiniz?
Çocuk Sanat Atölyelerimizi kendi ofisimiz yanı sıra Ankara, İstanbul ve Bodrumda gerçekleştirirken setlerimizi web ve online mağazalarımızda satışa sunmaktayız.
Ürettiğiniz ürünlere ilişikin herhangi bir sertifikanız varsa belirtir misiniz?
-
Ürün kategorileriniz nelerdir?
Sanat Ve Yayınlar
Ekolojik açıdan bir fark yaratmıyor olabiliriz. Güçlü yanımızın sosyal yanımız.
-
Kırılgan veya dezavantajlı grupları güçlendiren bir yapımız var
-
Üretim veya hizmetlerinizde ekolojik ve sosyal açılardan daha duyarlı olmaya yönelik planlarınız varsa anlatır mısınız?
Sanatın daha ulaşılabilir olması adına üretilmesini istediğimiz setlerimizi dezavantajlı bölgelerdeki çocuklara ulaştırmayı hedefliyoruz.
Kaç kişilik bir işletmesiniz? Ortaklar, çalışanlar?
4 kişilik bir ekibimiz var. Kurucumuz, iki eğitmenimiz ve bir de idari işlerle ilgilen bir arkadaşımız var.
Sırala
Varsayılan
Çok satanlar
Fiyata göre azalan
Fiyata göre artan
Gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmak için desteğini bekliyoruz.