yükleniyor
Üretici Hakkında

Happy Bee, Antalya merkezli üretim yapan Andelip Grup bünyesindeki ''Probee41'' isimli ürünün Türkiye Distribitörü olarak kurulmuştur.

Uzun yıllar çok uluslu şirketlerde eğtim ve satış departmanlarında yönetici olarak çalıştıktan sonra kendi işimizi yapmaya karar veridik.

Misyonumuz, ticaret yaparken ülke ekonomisi, çevre ve insanlar için orjinal ve yenilikçi ürünlerle katma değer yaratmak.

Şu anda satışını yaptığımız Probee41, bal arıları için bir yem katkı maddesidir. Bal üretimini düzenli kullanımla 2,5 kata kadar arttırabilir. Aynı zamanda arının bağışıklık sistemini ve yavru üretim performansını arttırırken içeriğindeki bitkisel yağlar ve ekstrktlarla arıların parazitlerle mücedelesine destek olur. Kimyasal ilaç kullanım ihtiyacını azaltarak arıcının bütçesine, bal, çevre ve insan sağlığına katma değer sağlar.

Probee41 tamamen bitkiseldir. İçerisinde 20 adet bitkinin yağ ve ekstraktı bulunur. Bal, arı, çevre ve insan için zararlı bir kimyasal yada toksik kalıntıya neden olmaz.

Kısa süre içerisinde, yine çevre ve insan için katma değer yaratan bir ürünü daha portföyümüze eklemek istiyoruz. Ambalaj sektörüne yenilik getirecek ürünümüz; sıkıştırılmış kağıt ile geri dönüşümlü olarak üretilen, ahşap kadar sağlam ve kağıt kadar hafif koli çeşitleri olacak.

Şimdilik sadece Bal Üreticilerine hitab ediyor ürün portföyümüz. Probee41 hobi arıcılığı yapanlar için de, profesyonel arı yetiştiricileri için de, Bambus Arısı üretenler için de uygundur. Kek içerisinde, şurup içerisinde yada püskürtme ile kullanılabilir. Ayrıntılı kullanım talimatı görsellerde mevcuttur. 


Doğa Dostu
İnsan Dostu
Hizmet Kalitesi
Ürün Kalitesi
Hesaplılık
Güvenilirlik
Genel Değerlendirme