Çarşı / Üreticiler / Happy Bee
Happy Bee
ANTALYA / Türkiye
Adil Üretici
Adil Üretici
Tüm Ürünler (2 ürün)
Probee41 250ml
40,00 TL
Probee41 1lt
135,00 TL
Hakkında

Happy Bee, Antalya merkezli üretim yapan Andelip Grup bünyesindeki ''Probee41'' isimli ürünün Türkiye Distribitörü olarak kurulmuştur.

Uzun yıllar çok uluslu şirketlerde eğtim ve satış departmanlarında yönetici olarak çalıştıktan sonra kendi işimizi yapmaya karar veridik.

Misyonumuz, ticaret yaparken ülke ekonomisi, çevre ve insanlar için orjinal ve yenilikçi ürünlerle katma değer yaratmak.

Şu anda satışını yaptığımız Probee41, bal arıları için bir yem katkı maddesidir. Bal üretimini düzenli kullanımla 2,5 kata kadar arttırabilir. Aynı zamanda arının bağışıklık sistemini ve yavru üretim performansını arttırırken içeriğindeki bitkisel yağlar ve ekstrktlarla arıların parazitlerle mücedelesine destek olur. Kimyasal ilaç kullanım ihtiyacını azaltarak arıcının bütçesine, bal, çevre ve insan sağlığına katma değer sağlar.

Probee41 tamamen bitkiseldir. İçerisinde 20 adet bitkinin yağ ve ekstraktı bulunur. Bal, arı, çevre ve insan için zararlı bir kimyasal yada toksik kalıntıya neden olmaz.

Kısa süre içerisinde, yine çevre ve insan için katma değer yaratan bir ürünü daha portföyümüze eklemek istiyoruz. Ambalaj sektörüne yenilik getirecek ürünümüz; sıkıştırılmış kağıt ile geri dönüşümlü olarak üretilen, ahşap kadar sağlam ve kağıt kadar hafif koli çeşitleri olacak.

Şimdilik sadece Bal Üreticilerine hitab ediyor ürün portföyümüz. Probee41 hobi arıcılığı yapanlar için de, profesyonel arı yetiştiricileri için de, Bambus Arısı üretenler için de uygundur. Kek içerisinde, şurup içerisinde yada püskürtme ile kullanılabilir. Ayrıntılı kullanım talimatı görsellerde mevcuttur. 

Aykut Kazancı
Happy Bee
Değerlendirme
Doğa Dostu
İnsan Dostu
Hizmet Kalitesi
Ürün Kalitesi
Hesaplılık
Güvenilirlik
Genel Değerlendirme
iletişim
Kurum Ünvanı
Başak Nurhayat Kazancı
Yetkili Kişi
Aykut Kazancı
Beyan
Ürün ve/veya hizmetleriniz nelerdir?
Bal Arıları için yem katkı maddesi üreten bir firmanın Distribütörüyüz. İşimizi yeni kuruyoruz şimdilik sadece bu ürün var portföyümüzde ancak; para kazanırken doğaya ve insanlara fayda sağlayan, ülkemizin ekonomisinede de katkı sağlayan yeni ürünlerin sorumluluğunu üstlenmek istiyoruz. Bu ilk ürünün adı Probee41. 2013 yılından bu yana arıcıların hizmetinde. İlgili tüm ruhsat ve izinlere sahip, üretici firmanın internet sitesinden inceleyebilirsiniz (probee41.com). Probee41; bal arıları için kullanılan bir yem katkı maddesi. Tamamen doğal 20 adet bitkinin ektresinden oluşuyor, bal ve arı üzerinde kimyasal yada toksik hiç bir kalıntıya neden olmadan bal arılarını güçlendirir. Bal üretimini arttırırken arıların hastalık ve parazitlere karşı direncinide arttırır.
Üretim veya hizmet yeriniz hakkında bilgi verir misiniz?
Probee41 bir ilaç değil yem katkı maddesidir. Tamamen bitkisel içeriğe sahiptir, 20 çeşit bitki hidrat ve yağlarının özel bir işlem süreciyle karıştırılmasıyla hazırlanmaktadır. Üretim tesisi Antalya Organize Sanayi içerisinde gerekli uretim mevzuatına uygun sertifikasyon ve üretim süreçlerine sahip bir işletmedir. Bal üretimini 2 kattan fazla arttırdığını klinik çalışmayla da göstermiştir. Bal arılarını hastalık ve parazitlere karşı güçlendirirken yavru oerformansını ve bal üretimini arttırır. Bunu yaparken insan ve hayvan sağlığı yada çevre için zararlı bir komyasal/toksik kalıntıya neden olmaz. Yukardaki beyanlara yönelik evrak ve dökümanları dilerseniz incelemenize sunabiliriz.
İşletmenizin ortak ve çalışanları hakkında bilgi verir misiniz? Kaç kişilik bir işletmesiniz?
Yeni kurulan ve henüz sadece 1 ürünün satışı yapılacağından basit bir şahıs şirketidir. Veteriner Hekim olarak ben ve bir Ziraat Mühendisi danışmanlık veriyoruz şimdilik. Üretici firma olmadığımız için şu aşamada ekstra bir çalışan ihtiyacı yok. 1-2 ay içerisinde sıkıştırılmış ve geridönüşümlü kağıt ile hafif ama çok sağlam bir ambalaj gurubunun bayiliğini almayı planlıyoruz. Her türlü koli, sandık, kutu, palet üretiminde plastik ve ahşabın yerini alacak bir ürün gurubu. O zaman Ltd.Şti olmak ve istihdamı artırmak gerekecektir...
Ürün veya hizmetimizin kendisi çevresel açıdan bir fark yaratmayı hedefliyor.
Bal arıları olmasa tozlaşma neredeyse durur ve kısa sürede insan ırkı dahil yok olur. Çevre kirliliği, doğal yaşam alanlarının azalması, tek tip tarı sal üretimin devasa alanlarda yapılması, kimyasal zirai ve ilaçlar vs arı populasyonunu olumsuz etkilemeye devam ediyor. Ayrıca bal arılarında kullanılan kimyasal ilaçlar bal ile anında komtamine olmakta, insan sağlığı açısından tehlike oluşturmakta. Bilinçsiz ilaç kullanımıda bir risk. Probee41 bir ilaç degil, tamamen bitkisel olduğu için insan ve arı dahil diğer canlılar için tehlikeli bir madde içermiyor. Uygulaması kolay, birkaç saat içerisinde etkisi başlıyor, bal üretimini artırıyor ve hastalıklara karşı arıyı güçlendiriyor. Hem doğal ürün kullanılmış oluyor, hemde olası bir hastalığı engelleyerek kimyasal bir ilaç kullanma ihtiyacını dolaylı olarak azaltıyor.
Üretim / hizmet mekanımız kısmen veya tamamen doğa dostu
Üretim tesisi organize sanayide lisanslı izinli, çevreye olası bir zararı maksimum ölçüde engellenen ve denetlenen bir işletmedir. Üründe doğal 20 bitkinin ektresiyle üretilmiştir. Bal, arı, insan ve diğer canlılar için tehlike arzetmez.
Kullandığımız hammadde, malzemeler (dolayısı ile tedarikçilerimiz de) kısmen veya tamamen doğa dostu
Defne yağı, kekik yağı gibi 20 çeşit Anadoluda yetişen bitkiden oluşiyor hammadesi.
Atık yönetimimiz kısmen veya tamamen doğa dostu
Sadece elektrik ile çalışan sıvı karma ve dolum makinaları var. Üretim esnasında bir sanayi atığı oluşmuyor. Evsel atık da geridönüşüme sokuluyor organize sanayi çöp toplama sistemi ile. Hammadeler zaten doğal
Yukarıdakilerden farklı bir konuda çevresel olarak fark yaratıyoruz
Olası kimyasal ilaç gereksinimini azaltmak. Bal üretimini doğa ile dost bir uygulama mtroduyla artirarak hem arıcilarimiza hem çevreye hemde ülke ekonomimize katkı sağlıyoruz.
Ürün veya hizmetimizin kendisi sosyal olarak bir fark yaratmayı hedefliyor
Kovan sönmesi(hastalık düşük performans vs nedenle kovandakinarıların tamamının ölmesi) ve yüksek maliyetli kimyasal ilaç kullanımını azaltırken bal üretimini 2 kattan fazla arttirarak, arıcılğın daha kazançlı bir iş kolu olmasına hiz.et ediyoruz. Bu çiftçilik kolunun gelişmesi kırsal nıfus için onemli bir fak yarayacaktır. Türkiye bal üretiminde dünya ikincisi. Onbinlerce çiftçi ve ailesini ilgilendiriyor.
Kırılgan veya dezavantajlı grupları güçlendiren bir yapımız var
Ülkemizde arıcılik ıslahı malesef sadece kovan sayısını arttirilmasinı teşvik edecek bir düz mantıkla çalışıyor. Bal üretiminin hijyen ve kalitesi, polen zenginlğiinin artirilmasi, tozlaşma etkisinin tarımsal üretimin faydasına kullanilmasi, ülkemize özel bal çeşitlerinin tanıtım ve markalaşmasının sağlanması ve belkide en önemlisi kovan başına üretimin artırılarak maliyetleri artirmadan uretimi arttirmak sttatejisi uygulanmadığı için, arılık istikrarlı gelir sağlayan riski düşük kazanç sağlayan bir çiftçilik faliyeti olamıyor malesef. Termik santral nedeniyle bütün arılarını kaybeden kadının sesini duyur.ak için ÇED toplantısında kendini yaktığı haberini okumuşsunuzdur. Ürünümüzü ne kadar çok arıcıha kullandırabilirsek o kadar çok insana destek olmuş olacağız.
Sırala
Varsayılan
Çok satanlar
Fiyata göre azalan
Fiyata göre artan
Gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmak için desteğini bekliyoruz.