yükleniyor
Üretici Beyanı
Ürün ve/veya hizmetleriniz nelerdir?
EYO GREEN Organik Sıvı ve Toz Yarasa Gübresi
Üretim veya hizmet yeriniz hakkında bilgi verir misiniz?
Doğal yaşam ortamlarından Bakanlığın izin ve tamimleri doğrultusunda ve kendilerinin ekolojik konforu için onlardan müsade isteyerek topladığımız yarasa gübrelerini Eskişehir'deki tesisimizde patojenlerden arındırıyor, işliyor ve paketliyoruz. Hizmetimiz doğrudan çiftçilerin mekanında veya internet üzerinden adrese teslim olarak gerçekleşmektedir.
İşletmenizin ortak ve çalışanları hakkında bilgi verir misiniz? Kaç kişilik bir işletmesiniz?
Fason olarak üretim yaptırdığımız için fabrikamız çalışanları teknik olarak bizim çalışanımız görünmemekle birlikte yaklaşık 10 kişilik bir ekip tarafından üretim ve sevk yapılmaktadır. Biz EYO GREEN markası sahibi firma EYO Dış Tic. Ltd. olarak tek ortaklı ve 2 çalışanlı bir firmayız.
Ürün veya hizmetimizin kendisi çevresel açıdan bir fark yaratmayı hedefliyor.
Kimyasal ve zehirli tarımsal ürünlerden olabildiğince kaçınarak kişisel, çevresel ve küresel sağlığı yeniden tesis etme yolunda bir hizmet sunmaya çalışıyoruz.
Kullandığımız hammadde, malzemeler (dolayısı ile tedarikçilerimiz de) kısmen veya tamamen doğa dostu
Hammaddemiz doğa dostu değil, doğanın ta kendisi olan ve kontrollü çiftlikler yerine tamamen doğal yaşam ortamlarından kolonileri rahatsız etmeden toplanan saf ve doğal yarasa gübresidir.
Ek Bilgi 1
Yalnızca kimyasal tarıma alternatif bir ürün olmak beklentisi ile yetinmiyoruz. Doğal döngü algısı ve beklentisi olan kişi ve kurumları buluşturmayı amaçlıyoruz.
Ürün veya hizmetimizin kendisi sosyal olarak bir fark yaratmayı hedefliyor
Kuşaklar boyu ezber üzere giden geleneksel - kimyasal tarıma bir nokta koyamasak da virgülle ayırıp doğal olanı tercih edenleri yönlendiriyoruz.
Çalışma ortamımız / koşullarımız nispeten iyi ve adil.
Nispeten değil, oldukça iyi olduğunu çalışanlarımız ve iş ortaklarımız ifade etmektedir.
Ek Bilgi 6
Esas itibariyle yukarıda maddeler halinde doldurmamız gereken kutucukların tamamı amaç ve çalışma açısından firmamızın prensibi kapsamındadır.