Çarşı / Üreticiler / Eyo Green Bat Power Organik Yarasa Gübresi
Eyo Green Bat Power Organik Yarasa Gübresi
İSTANBUL / Türkiye
Adil Üretici
Adil Üretici
Tüm Ürünler (1 ürün)
Hakkında

Değerli doğa sever dostumuz,    

Yurdumuzda ve dünyada hızla yayılarak vahim sonuçlar ortaya koyan sağlıksız tarım uygulamalarına karşı mücadeleye bir nebze de olsa katkıda bulunabilmek amacıyla çıktığımız yolda rotamız sizlerle kesişiyor.  

EYO GREEN BAT POWER® organik yarasa gübre markası olarak sıvı ve toz formlarımızla sadece bütünsel bir bitki besini sunmak değil, aynı zamanda bitkinin anası olan toprağı besleyip destekleyerek gelecek hasatlar için de sağlıklı bir ortam yaratma çabasındayız.  

Yurt içinde ve ağır seçici şartlara sahip Avrupa Birliği dahil yurt dışında pek çok ülkede yararını ispatlamış ürünümüzü sizlere de tanıtmak isteriz.  

%100 doğal ve organik sertifika sahibi ürünümüz fazla lafa hacet bırakmadan rüştünü ispatlamış bir doğa armağanıdır. Bizler doğanın bu hazinesini toplayıp sadece kullanıma uygun hale getirmek ve hijyenik şartlarını sağlamak adına bakanlık tamimleri doğrultusunda fabrikamızda gerekli  işlemlerden geçirerek kapınıza kadar teslim ediyoruz.    

Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki ürünümüzün doğal ortamlarda oluşmasında, toplanmasında, geliştirilmesi ve nihai üretim aşamalarının hiç birinde bu faydalı ve doğaları gereği vahşi hayvancıklara asla zarar verilmemektedir. Teknik olarak da yarasaları herhangi bir amaç için çiftlik benzeri ortamlarda tutsak etmek zaten mümkün değildir.  

Esasen bu durum tam da gübrenin organik ve bütünsel olması için elzem olan şartların doğal olarak temin edilmesini sağlamaktadır.  

Yarasalar meyveden böceğe, tahıldan canlı hayvana kadar olan geniş beslenme yelpazesiyle oldukça kompozit yapıda gübre sağlarlar. Üstüne üstlük bir de bu gübrelerin tamamen doğal ve el değmemiş mağara ortamlarında yüzyıllarca sabit ısı ve nem şartlarında kendiliğinden fermente olduğunu düşünecek olursak ürünle ilgili merakımızın yarısını gidermiş oluruz.  

Buna ilaveten hassas tahliller sonucu üretime uygun görülen doğal ham gübrelerin fabrikamızda işlenmesi sonucunda tüm zararlı mikroorganizmalardan arınmış, bitki için gerekli tüm hayati besinlerin optimum oranlarda bir arada olduğu, bunun yanı sıra toprak ve bitki sağlığını sürdürülür kılarken bitki immünitesini artıran faydalı "mikro organizmalarca" da zengin EYO GREEN BAT POWER® ortaya koyduğu sonuçlarla merakımızın kalan kısmını da ziyadesi ile tatmin edecektir.

ORHAN ORHANSOY
Eyo Green Bat Power Organik Yarasa Gübresi
Değerlendirme
Doğa Dostu
İnsan Dostu
Hizmet Kalitesi
Ürün Kalitesi
Hesaplılık
Güvenilirlik
Genel Değerlendirme
iletişim
Kurum Ünvanı
EYO DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Yetkili Kişi
ORHAN ORHANSOY
Beyan
Ürün ve/veya hizmetleriniz nelerdir?
EYO GREEN Organik Sıvı ve Toz Yarasa Gübresi
Üretim veya hizmet yeriniz hakkında bilgi verir misiniz?
Doğal yaşam ortamlarından Bakanlığın izin ve tamimleri doğrultusunda ve kendilerinin ekolojik konforu için onlardan müsade isteyerek topladığımız yarasa gübrelerini Eskişehir'deki tesisimizde patojenlerden arındırıyor, işliyor ve paketliyoruz. Hizmetimiz doğrudan çiftçilerin mekanında veya internet üzerinden adrese teslim olarak gerçekleşmektedir.
İşletmenizin ortak ve çalışanları hakkında bilgi verir misiniz? Kaç kişilik bir işletmesiniz?
Fason olarak üretim yaptırdığımız için fabrikamız çalışanları teknik olarak bizim çalışanımız görünmemekle birlikte yaklaşık 10 kişilik bir ekip tarafından üretim ve sevk yapılmaktadır. Biz EYO GREEN markası sahibi firma EYO Dış Tic. Ltd. olarak tek ortaklı ve 2 çalışanlı bir firmayız.
Ürün veya hizmetimizin kendisi çevresel açıdan bir fark yaratmayı hedefliyor.
Kimyasal ve zehirli tarımsal ürünlerden olabildiğince kaçınarak kişisel, çevresel ve küresel sağlığı yeniden tesis etme yolunda bir hizmet sunmaya çalışıyoruz.
Kullandığımız hammadde, malzemeler (dolayısı ile tedarikçilerimiz de) kısmen veya tamamen doğa dostu
Hammaddemiz doğa dostu değil, doğanın ta kendisi olan ve kontrollü çiftlikler yerine tamamen doğal yaşam ortamlarından kolonileri rahatsız etmeden toplanan saf ve doğal yarasa gübresidir.
Ek Bilgi 1
Yalnızca kimyasal tarıma alternatif bir ürün olmak beklentisi ile yetinmiyoruz. Doğal döngü algısı ve beklentisi olan kişi ve kurumları buluşturmayı amaçlıyoruz.
Ürün veya hizmetimizin kendisi sosyal olarak bir fark yaratmayı hedefliyor
Kuşaklar boyu ezber üzere giden geleneksel - kimyasal tarıma bir nokta koyamasak da virgülle ayırıp doğal olanı tercih edenleri yönlendiriyoruz.
Çalışma ortamımız / koşullarımız nispeten iyi ve adil.
Nispeten değil, oldukça iyi olduğunu çalışanlarımız ve iş ortaklarımız ifade etmektedir.
Ek Bilgi 6
Esas itibariyle yukarıda maddeler halinde doldurmamız gereken kutucukların tamamı amaç ve çalışma açısından firmamızın prensibi kapsamındadır.
Sertifikalar
Sırala
Varsayılan
Çok satanlar
Fiyata göre azalan
Fiyata göre artan
Gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmak için desteğini bekliyoruz.