Doğaya ve insana dost üretim ve türetim pratiklerini geliştirmek için yola çıkan herkesi kucaklamak ve birlikte hareket etmek zorundayız. Artık ekolojik ve sosyal açıdan adil üretim yapmaya niyet eden ve bu niyetini beyan eden tüm üreticilere kapılarımızı açıyoruz, tecrübelerimizi paylaşıyor ve onlarla topluluk olarak dayanışıyoruz. Niyetli olarak girdikleri Good4Trust’ta önce azimli sonra adil olmalarına destek oluyoruz.
Tül Sebze - Meyve Torbası Seti (3 Adet) - File Torba Set
75,00 TL
Bu üründen 3.75 Trust kazanacaksın.
Kargo ücreti 100,00 TL
1.000,00 TL üzeri kargo ücretsiz.
75,00 TL
Stokta Yok
Trust Nedir?
Trust Good4Trust’a özgü bir yerel değişim aracıdır. Sistemde alışveriş yapıldıkça üretilir, türeticiden üreticiye, üreticiden türeticiye geçtikçe tekrar tekrar kullanılabilir. Trust kullandıkça ekonomi içerde döner, doğaya ve insana dost üretimi destekler, Good4Trust topluluğunun refahına katkı verir. Böylece Türetim Ekonomisi ortaya çıkmaya başlar.
Toptan sipariş miktarına göre üretim süresi verilir.
Markette veya pazarda sebze ve meyve alışverişinde plastik poşet yerine kullanılabilecek; hafifliğinden dolayı alınan sebzenin / meyvenin tartılmasına ve ardından buzdolabında da saklanması için uygun tül torbalar. Ağzı kolaylıkla açılır ve kapanır. Birkaç adet tül torba sayesinde sürekli plastik poşet kullanmaktan kurtulabilirsiniz. Sarıyer'li kadınlar tarafından dikilmiştir. Aynı zamanda çamaşır makinesinde çorap, iç çamaşırı yıkamak vb farklı amaçlarda kullanılabilir. Elde veya otomatik makinede 30-40 derecede yıkanabilir.
Tül Sebze - Meyve Torbası Seti (3 Adet) - File Torba Set
Tül Sebze - Meyve Torbası Seti (3 Adet) - File Torba Set