![Niyetli Üretici](https://good4trust.org/images/icons/producer-level/1/badge.png)
![Kadın Üretici](https://good4trust.org/images/icons/badges/femaleproducer.png)
Soğuk kış günlerinde evlerimizi saran sıcaklık ve mutluluk, el emeğiyle yapılan özel objelerle daha da artabilir. Bu sevimli örgü zencefilli pasta evi, sadece evinizi süslemekle kalmayacak, aynı zamanda içinde barındırdığı tatlı detaylarla sizi sıcacık bir atmosfere davet edecek.
Örgü sanatı, renkli iplerin tığ veya şiş yardımıyla kullanılarak yaratılan güzel objeleri içeren geniş bir yelpazeye sahiptir. Bu sanat formu, ev dekorasyonundan hediyeliklere kadar pek çok alanda kullanılabilir. Zencefilli pasta evi, kış mevsiminin sıcaklığını ve yılbaşı atmosferini evinize getirmek için mükemmel bir seçenektir.
Bu örgü zencefilli pasta evi, sadece el emeği ve yaratıcılıkla değil, aynı zamanda evinize kışın sıcak bir dokunuşunu getirecek bir dekoratif obje olarak da öne çıkıyor. Yaratıcı süreç sırasında sıcak zencefil kokularının size eşlik etmesi, evinizde keyifli anlar yaşamanıza katkı sağlayacak. Bu kış mevsiminde, evinizi saran sıcaklığı ve sevgiyi örgü zencefilli pasta evinizle taçlandırın.
Ürünümüz tamamen el işçiliğidir. Yapımında kaliteli malzemeler kullanılmıştır.
Etrofil, Gazzal, Yarnart, Alize Coton Gold, Kartopu marka iplerle çalışılmıştır.
Ürün dekorasyon amaçlı üretilmiş olup 5 yaş+ bireylerin kullanımı için uygundur.
Yaklaşık 20 cm boyutundadır.
Ürünü çamaşır makinesinde yıkamanız önerilmemektedir. Sadece ılık su ve nemli bir bez yardımıyla silinerek temizlenmesi tavsiye edilmektedir.
Sitemizde sunulan özellikler ve işleyiş amaçlı olarak çerezler kullanıyoruz. Çerez politikamızı görüntülemek için buraya tıklayabilirsiniz.