Çarşı / Üreticiler / Başaran Mobilya Tasarım
Başaran Mobilya Tasarım
KOCAELİ / Türkiye
Niyetli Üretici
Niyetli Üretici
kategoriler
Tüm Ürünler (0)
Tüm Ürünler (0 ürün)
Hakkında

1991'den beri uzman kadromuzla ürettiğimiz mobilyalarımızı sizlerin huzuruna sunuyoruz. Satış sitemize kendi üretimimiz olan ürünleri koymaktayız. İstediğiniz eski mobilyalarınıza (koltuk,sandalye,masa,vb. ev mobilyaları) boya, döşeme ve diğer işlemleri uygulayarak yeniliyoruz. Mobilya geri dönüşümü konusunda kendimizi güveniyoruz. Mobilyalarımızın diğer piyasa ürünlerinden farkları tüm mobilyalarımızda 1. sınıf malzeme kullanılması ve uzman kadromuzun işçiliğidir. Satılan ürünümüz elinize kusurlu ulaşırsa firmamız tarafından birebir değişim garantisi verilmektedir. Siz de kaliteli mobilya bakıyorsanız doğru adrestesiniz :)

Ömer Faruk Tosun
Başaran Mobilya Tasarım
Değerlendirme
Doğa Dostu
İnsan Dostu
Hizmet Kalitesi
Ürün Kalitesi
Hesaplılık
Güvenilirlik
Genel Değerlendirme
iletişim
Kurum Ünvanı
Yahya Tosun
Yetkili Kişi
Ömer Faruk Tosun
Beyan
Hangisi Sizi Daha İyi Tanımlar?
Küçük Üretici
İşletmenizi/Sizi daha iyi tanıyabilir miyiz?
1991’den beri İzmit/Kocaelide faaliyet vermekteyiz. Ev mobilya tasarımı ve üretimi alanında çalışmalarımızı yürütüyoruz. Amacımız; halkın hem daha uygun fiyata hem de kaliteli ürünlere ulaşmasını sağlamaktır.İzmit Bekirdere mahallesinde sürdürdüğümüz bu çalışmaların bu platform aracılığıyla hem İzmite hem de Tüm Türkiyeye güzel bir alışveriş imkanı sunabileceğini düşünüyoruz.
Yarattığınız değişimi, ekolojik ve/veya sosyal faydayı bizimle paylaşabilir misiniz?
Yarattığımız sosyal fayda insanların sadece belirli bir modelle sınırlı kalmayıp tamamıyla müşterimizin istekleri üzerine çalışmalar yapmaktayız. Ürünlerimiz çoğu markalara oranla daha kaliteli olduğu için halkımız bir ürünümüzü uzun yıllar kullanabilmekte ve bu da ekonomi alanında aileye katlı sağlamaktadır.
Hangi alanda faaliyet yürütüyorsunuz?
Mobilya
Ürün ve/veya hizmetleriniz nelerdir?
Koltuk,sandalye,masa,puf,çerçeve,yatak,baza,başlık,komodin,gardolap,ders masası, ofis mobilyaları ve aklınıza gelebilecek her türlü mobilyaları üretmekteyiz.
Good4Trust dükkanda kendi üretimleriniz haricinde ürün veya hizmet satmayı planlıyorsanız, bunları nereden temin edeceksiniz? Bu ürünler neler olacak?
Puf Masa Sandalye Çocuk koltuğu Raf Kitaplık Komodin Yatak Baza Vb. ev mobilyaları... Bu ürünleri yıllardır çalıştığımız gerek Kocaelide gerek Diğer illerde bulunan ithalatçı firmalarımızdan( öncelik olarak yerli firmalarımızı tercih etmekteyiz.) ithal etmeyi düşünmekteyiz. Fakat bu ürünler hazır olarak değil el işçiliğiyle atölyemizde üretilip platform aracılığıyla satışa sunulacaktır.
Birlikte çalıştığınız üreticiler varsa onlarla kurduğunuz ilişkiyi detaylandırabilir misiniz?
Beraber çalıştığımız üreticiler işlerde yoğunluk olduğunda beraberce yürüttüğümüz çalışmalar doğrultusunda hareket etmekteyiz. Yani sürekli olarak dayanışma içinde çalıştığımız üreticilerimiz mevcuttur. Ürün alımı gerekirse ilk önce bu üretici firmalardan ürün alıp hem ülke ekonomisine hem de ithal ürünlere göre fiyatları daha uygun olacağı için halk ekonomisine katkı sağlamaktadır.
Kullandığınız hammaddeleri nerelerden tedarik ediyorsunuz? Bu hammaddeler ekolojik ve sosyal açıdan adil, duyarlı bir biçimde üretiliyor mu?
Kullandığımız malzemeler tamamıyla halk sağlığına uygun malzemelerdir. Uzun yıllar kullanılabilir. Ekonomik açıdan uygun fiyatlıdır. Malzeme kalitesi olarak 1. Sınıf mal kullanmaktayız. Sosyal açıdan bakacak olursak sağlığa zarar vermez ve fiyatı ortalama bir fiyat olduğu için halk ekonomisine zarar vermez
Üretim veya hizmet yeriniz hakkında bilgi verir misiniz?
İzmitte Bekirdere mahallesinde atölyemizde üretim yapmaktayız. Bu platform aracılığıyla talep olursa alanımızı genişletmeyi düşünüyoruz.
Ürettiğiniz ürünlere ilişikin herhangi bir sertifikanız varsa belirtir misiniz?
Ürünlerle ilgili almış olduğumuz patent ya da sertifika bulunmamaktadır.
Ürün kategorileriniz nelerdir?
Ev Ve Yaşam
Ürünün kullanım sonrası bertarafı (değerlendirilmesi) doğa dostu
Ürün tamiri yapıldığı için kullanılan ürünlerin (ahşap koltuk vb) yeniden döşenip eskisi gibi kullanılabilecek hale getirilerek gereksiz malzeme kulanımının önüne geçmiş oluyoruz.
Ekolojik açıdan bir fark yaratmıyor olabiliriz. Güçlü yanımızın sosyal yanımız.
Ekolojik açıdan ülkemiz geri dönüşüm konusunda yetersiz seviyede. Biz ne kadar duyarlı olmaya çalışsak da bu görev bizlerden çok devletimize düşüyor. Ürünlerimizden kalan sünger kumaş ve diğer parçaları geri dönüşüme katmaktayız.
Üretim veya hizmetlerinizde ekolojik ve sosyal açılardan daha duyarlı olmaya yönelik planlarınız varsa anlatır mısınız?
Biz halkımız için bir şey yapıp uygun fiyata üretim yapıyoruz. Bu platformla da bu palanımızı büyütmek i
Kaç kişilik bir işletmesiniz? Ortaklar, çalışanlar?
Çalışanlarımız işletmemizde sürekli çalışmamakta, yoğunluğa göre çalışmaktadır. Sürekli olarak atölyemizde iki kişi çalışmaktadır.
Kategoriler
Sırala
Varsayılan
Çok satanlar
Fiyata göre azalan
Fiyata göre artan
Gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmak için desteğini bekliyoruz.