![Niyetli Üretici](https://good4trust.org/images/icons/producer-level/1/badge.png)
![Kadın Üretici](https://good4trust.org/images/icons/badges/femaleproducer.png)
Merhaba, ben Nur. 2018 yılında bankacılık görevimden istifa ettikten sonra evde bir şeyler üretebilmek için tığ ve şiş ile örgü örmeye başladım. Amigurumiyle tanıştıktan sonra farklı kurslara katıldım. Bu kurslarda hem birçok yeni şey öğrendim hem de yeni arkadaşlıklar edindim. Bu arkadaşıl sayesinde takı yapmaya da başladım. Bir süre sonra hem doğal içerikli ürünlerin yaygınlaşması hem de ev ekonomisine katkı sağlamak adına satış yapmaya karar verdiö. Yaptığım ürünler çocukların sağlığına zarar vermeyen organik koton ipliklerden örülmüş olup oyuncakların gözleri çocukların çıkarmasını engellemek amacıyla kilitli gözlerden yapılmıştır. Çocukların her zaman yanından ayırmak istemeyeceği hem uyku hem oyun arkadaşlarıdır. Her geçen gün kendimi geliştirmeyi hedeflediğim için yeni ürün ve modeller ile karşınızda olmaya devam edeceğim.
Sitemizde sunulan özellikler ve işleyiş amaçlı olarak çerezler kullanıyoruz. Çerez politikamızı görüntülemek için buraya tıklayabilirsiniz.