Roka
İSTANBUL / Türkiye
Adil Üretici
Adil Üretici
kategoriler
Tüm Ürünler (0)
Tüm Ürünler (0 ürün)
Hakkında

HAKKIMIZDA

ROKA, dünya kaynaklarının verimli kullanımının gerekliliğine, atığın kaynak ile eşit olduğuna inanır. Temelleri 2009 yılında Greenbin geri dönüşüm ünitesi ürün grubu ile atılan ROKA, çevre için; kullanıcı odaklı tasarımlara sahip geri dönüşüm üniteleri ve atık kutusu ürünlerini pazara sunan ve atık alanında farkındalık artırmayı hedefleyen projeler hayata geçiren bir marka olarak 2016 yılında kurulmuştur. Yenilikçi, sorumlu ve duyarlı yaklaşımı ile ROKA, Türkiye ve Dünya standartlarında çevre dostu ürünler ortaya çıkartmaktadır. Kaynak tüketimi ve atık değerlendirme konusunda bilinç seviyesini artırmak ise diğer hedefleri arasındadır. Dünya kaynaklarını korumanın herkesin görevi olduğu inancından yola çıkan ROKA ekibi, iş ortakları ile bu doğrultuda hizmet vermekte ve kullanıcıları doğru yönlendiren, pazarın ihtiyaç duyduğu yenilikçi ürünler ve hizmetler geliştirmek ve müşterilerine sunmak için çalışmaktadır.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

ROKA, sürdürülebilir bir çevre için hem bugünün hem de geleceğin ihtiyaçlarına saygılı davranarak insan ve doğa uyumunun sürekliliğine katkıda bulunmayı önemser. Çevreye ve sosyal hayata saygılı ve sorumlu yaklaşımı ile gelecek nesillere daha sağlıklı ve çevre dostu ürünler sunar. Tüm ürünlerini uzun ömürlü olacak şekilde geri kazanıma uygun olarak tasarlayarak, üretiminde minimal atık ve fire oluşacak şekilde politika güden ROKA, ürettiği ve sunduğu her ürün ve hizmette en üst kalite düzeyini hedefler.

TASARIM KORUMA

Teklif edilen ürünlerin tasarımları resmi olarak TÜRKPATENT Türk Patent ve Marka Kurumu altında tescillidir. 6769 Sayılı Sınai Mülkiyet Kanununda belirtilen esaslara göre kanunen korumaya alınmıştır. Tüm hakları ROKA firmasına aittir. Kopyalanamaz, ürettirilemez. Aksi durumdaki uygulamalarda cezai ve hukuki sorumluluk doğuracaktır.

ROKA ÇEVRECİ ÜRÜN VE PROJE GELİŞTİRME TİC. LTD. ŞTİ.

Yasemin Köse
Roka
Değerlendirme
Doğa Dostu
İnsan Dostu
Hizmet Kalitesi
Ürün Kalitesi
Hesaplılık
Güvenilirlik
Genel Değerlendirme
iletişim
Kurum Ünvanı
Roka çevreci ürün ve proje geliştirme tic ltd şti
Yetkili Kişi
Yasemin Köse
Beyan
Ürün ve/veya hizmetleriniz nelerdir?
Roka, atık alanında tasarım odaklı ürün ve projeler gerçekleştirir. Geri dönüşüm kutuları ve atık üniteleri tasarlayarak fason çalıştığı üreticilere ürettirir ve pazara sunar. Kurumlar ile çalışır. Projeleri ile çalıştığı kurumlarda atık konusunda farkındalığı artırmayı sağlar.
Üretim veya hizmet yeriniz hakkında bilgi verir misiniz?
Ofis ve ürünlerimizin bulunduğu showroomumuz Kadıköy'dedir. Üretim için çalıştığımız fabrikalar Istanbul ve İstanbul dışında bulunmaktadır. Üreticilerimiz ile aramızda fason üretici sözleşmemiz bulunur.
İşletmenizin ortak ve çalışanları hakkında bilgi verir misiniz? Kaç kişilik bir işletmesiniz?
İşletmemizde bir tasarım personeli, bir satış personeli, bir de firma sahibi ve tasarımcı olmak üzere üç tam zamanlı çalışan bulunur.
Ürün veya hizmetimizin kendisi çevresel açıdan bir fark yaratmayı hedefliyor.
Atığın kaynak olduğu inancı ile ürünler tasarlayan Roka, tasarladığı geri dönüşüm kutusu ürünleri ile kullanıcıların atıkları doğru ayrıştırmasını sağlamayı ana hedef olarak belirler.
Kullandığımız hammadde, malzemeler (dolayısı ile tedarikçilerimiz de) kısmen veya tamamen doğa dostu
Geri dönüşüm oranı çok yüksek olan metal, paslanmaz çelik gibi malzemeler kullanıyoruz.
Üretim / hizmet sürecimiz doğa dostu ögeler barındırıyor
Ürünlerimizde en az fire olacak şekilde tasarlıyoruz. Metal kaynak işleminin kullanımını sıfıra indirmeye çalışıyoruz. Boya, aksesuar, ambalaj seçimlerinde çevre dostu ürünler seçmeye dikkat ediyoruz.
Ürün veya hizmetimizin kendisi sosyal olarak bir fark yaratmayı hedefliyor
Ürünlerimizi, atıkların ayrıştırılırken yapılan hataları minimize etmeye çalışarak tasarlıyoruz. Bu konuda 10 yılı aşkın deneyimimiz bulunuyor. Projelerimiz ile kurum içinde atık konusunda farkındalık ve bilgiyi tasarımı kullanarak keyifli bir şekilde artırmayı sağlıyoruz.
Çalışma ortamımız / koşullarımız nispeten iyi ve adil.
Dikey değil yatay bir organizasyon şemasına sahip, katılımcı ve şeffaf bir çalışma ortamına sahibiz.
Kategoriler
Sırala
Varsayılan
Çok satanlar
Fiyata göre azalan
Fiyata göre artan
Gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmak için desteğini bekliyoruz.