![Adil Üretici](https://good4trust.org/images/icons/producer-level/3/badge.png)
![Kadın Üretici](https://good4trust.org/images/icons/badges/femaleproducer.png)
Puduhepa bez bebeklerimiz Bursa, Safranbolu, Bartın ve ağırlıklı olarak İstanbul’da yaşayan ve evlerinden çalışmak isteyen kadınlarımızın el emeği göz nuru ile hazırlanmaktadır.
Ürün Hakkında
Gülriz Suriri, hayatı boyunca sanat ve kız çocuklarının eğitimi için çalışmış değerli tiyatro sanatçımız, ilham olmak için yeniden aramızda... Kitabımızı TOÇEV gelişim uzmanları ile birlikte, çocuklarımızın ihtiyacı olan “yaşam becerilerini” güçlendirme hedefi ile hazırladık. Kitabımız 6 yaş ve üzeri çocuklarımız içindir.
Bebek tamamen el yapımıdır, ham bez ve sertifikalı elyaf kullanılmaktadır. Kıyafet tasarımı Özlem Süer’e aittir. Hikaye kitabı, yazar - çizer sahibi Demet Kılıç’a aittir. Bebeğin boyutu 41 cm’dir.
Kutu içeriği; İlham dolu hikaye kitabı, etiket ve 2 adet kitap ayracı, ham bezden büzgülü çantası, mektup ve 2 adet kartpostaldan oluşmaktadır.
Yıkama ve Temizleme;Ürünlerimizin hepsi el emeği olduğu için gerektiği durumlarda 30 derece hassas programda yıkanmalı, ağartıcı kullanılmamalı, sıkma yapılmamalıdır. Veya nemli pamuklu bir bez yardımıyla hassas şekilde elde temizlenmesini tavsiye ederiz.
Sitemizde sunulan özellikler ve işleyiş amaçlı olarak çerezler kullanıyoruz. Çerez politikamızı görüntülemek için buraya tıklayabilirsiniz.