Doğaya ve insana dost üretim ve türetim pratiklerini geliştirmek için yola çıkan herkesi kucaklamak ve birlikte hareket etmek zorundayız. Artık ekolojik ve sosyal açıdan adil üretim yapmaya niyet eden ve bu niyetini beyan eden tüm üreticilere kapılarımızı açıyoruz, tecrübelerimizi paylaşıyor ve onlarla topluluk olarak dayanışıyoruz. Niyetli olarak girdikleri Good4Trust’ta önce azimli sonra adil olmalarına destek oluyoruz.
Trust Good4Trust’a özgü bir yerel değişim aracıdır. Sistemde alışveriş yapıldıkça üretilir, türeticiden üreticiye, üreticiden türeticiye geçtikçe tekrar tekrar kullanılabilir. Trust kullandıkça ekonomi içerde döner, doğaya ve insana dost üretimi destekler, Good4Trust topluluğunun refahına katkı verir. Böylece Türetim Ekonomisi ortaya çıkmaya başlar.
Toptan satın almalarda, firmamız ile doğrudan iletişime geçebilirsiniz.
DENİZ BÖRÜLCESİ Net: 380 Gr. / Süzme: 190 Gr. İçindekiler: Deniz Börülcesi, Su, Tuz, Limon Tuzu Ege Denizi kıyılarında suyun gel-git yaptığı yerlerde, sular çekildikten sonra yetişen deniz börülcesi; tuzlu, ekşi ama çok lezzetlidir. İyot açısından çok zengindir. Muğla civarında "geren", Çeşme taraflarında "kırdama", bazı yerlerde "kurşun otu" veya "tuzlu ot" olarak da bilinir. Zeytinyağlı, yoğurt soslu, tarator soslu, domates soslu birçok tarifte kullanılabilir. DENİZ BÖRÜLCESİ SALATASI MALZEMELER Yarım Kavanoz (150-200 gr.) Deniz Börülcesi Yarım Çay Bardağı Zeytinyağı 3 Diş Sarımsak 1 Limonun Suyu YAPILIŞI Deniz börülcelerini kavanozdan çıkarıp sudan geçirin. Zeytinyağı, limon suyu ve ezilmiş sarımsağı bir kapta karıştırın. Sudan geçirip süzdüğünüz deniz börülcelerini servis tabağına alın. Üzerine, hazırladığınız salata sosunu dökün. Pratik, sağlıklı ve lezzetli deniz börülcesi salatanız hazır. Afiyet olsun :) Not: Geri kalan deniz börülcelerini kendi suyunda buzdolabında muhafaza ediniz.