Doğaya ve insana dost üretim ve türetim pratiklerini geliştirmek için yola çıkan herkesi kucaklamak ve birlikte hareket etmek zorundayız. Artık ekolojik ve sosyal açıdan adil üretim yapmaya niyet eden ve bu niyetini beyan eden tüm üreticilere kapılarımızı açıyoruz, tecrübelerimizi paylaşıyor ve onlarla topluluk olarak dayanışıyoruz. Niyetli olarak girdikleri Good4Trust’ta önce azimli sonra adil olmalarına destek oluyoruz.
Trust Good4Trust’a özgü bir yerel değişim aracıdır. Sistemde alışveriş yapıldıkça üretilir, türeticiden üreticiye, üreticiden türeticiye geçtikçe tekrar tekrar kullanılabilir. Trust kullandıkça ekonomi içerde döner, doğaya ve insana dost üretimi destekler, Good4Trust topluluğunun refahına katkı verir. Böylece Türetim Ekonomisi ortaya çıkmaya başlar.
Yılbaşı atmosferini evlerimize taşımak için kullanabileceğimiz en sevimli ve özel el yapımı objelerden biri, örgü geyik Rudolf amigurumi bebeklerdir. Bu sevimli yaratıklar, sıcak bir atmosfer yaratmanın ve sevdiklerimizle paylaşmanın mükemmel bir yolu olarak öne çıkıyor.
Yılbaşı, umut dolu bir dönemin başlangıcını simgelerken, sevdiklerimizle bir araya gelip paylaşımın ve sevginin önemini vurgular. Bu özel dönemi evimizi sıcak ve neşeli bir atmosferle doldurarak karşılamak istiyorsak, amigurumi el emeği yılbaşı geyik Rudolf harika bir seçenek sunuyor.
Bu örgü geyik Rudolf amigurumi bebekleri, evinizi sıcak bir yılbaşı atmosferi ile doldurmanın mükemmel bir yoludur. Yaratıcılığınızı konuşturarak ortaya çıkardığınız bu sevimli geyik, hem dekoratif bir obje olarak kullanılabilir hem de sevdiklerinize özel bir hediye olarak sunulabilir. Siz de bu yılbaşı mevsimini sevgi ve yaratıcılıkla karşılayın!
Ürün %100 el emeğidir.
Ürünün yapımında Etrofil marka kaliteli malzeme kullanılmıştır.
İçi elyaf dolgudur.
Güvenli kilitli gözler ve sentetik takma kirpikler kullanılmıştır.
Ürünün makineye atılarak ya da elde olarak yıkanması tavsiye edilmemektedir. Temizliği için ılık sabunlu su ve temiz bir bez yardımıyla nazikçe silmeniz tavsiyemizdir.