![Adil Üretici](https://good4trust.org/images/icons/producer-level/3/badge.png)
Alternatif Eğitim Dergisi’nin dosya konusu 2. Uluslararası Alternatif Eğitim Sempozyumu.
Bu sayıda 2. Uluslararası Alternatif Eğitim Sempozyumu’nda öne çıkan tartışmaları sizinle paylaşmaya çalıştık.
Bu sayıda 2. Uluslararası Alternatif Eğitim Sempozyumu’nda öne çıkan tartışmaları sizinle paylaşmaya çalıştık. Türkiye’deki iklim aktivistlerinden Rüya Aygüneş bizimle okul deneyimini paylaştı. Pat Farrenga, sempozyuma katılamasa da bizler için eğitimin sadece dört duvar arasında olmadığını ortaya koyan bir yazı paylaştı. Lena Merkle Yeşildağ hem Waldorf okullarında eğitim almış bir öğrenci olarak hem de Waldorf üzerine çalışan bir akademisyen olarak Waldorf Pedagojisinin ilk yıllarını tartışmaya açıyor. Alexander Khost da Türkiye alternatif eğitim gündemine yeni giren özyönelimli eğitim tartışmasını yaparak alternatif eğitime yeni bakış açıları kazandırıyor. Rao Yerravallı ise kırsalda eğitim tartışmalarını Hindistan’daki deneyim pratiğiyle bize sunuyor.
Sitemizde sunulan özellikler ve işleyiş amaçlı olarak çerezler kullanıyoruz. Çerez politikamızı görüntülemek için buraya tıklayabilirsiniz.