Eda Bayraktar
Eda Bayraktar
Tohum
Tohum
30 Damla
2014 yılında türetici oldu.
Eda Bayraktar
Arkadaşlar
İyilikler
Good4Trust'a maddi destekçi olarak iyiliklerin çoğaldığı, doğaya dost, insana dost bir dünyaya katkıda bulunuyorum. Haydi sen de destek ol! https://good4trust.org/destek
Sarıl
Yorum yap
Duru Uslu ve 6 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Eşya Kütüphanesinin Ortak Yaratım kitle fonlamasına destek oldum. Neyi beslersek o büyür, umudu ve yaratımı çoğaltmak için sen de destek ol.
http://www.fongogo.com/p/esya-kutuphanesi-ortak-yaratima-katil#proje
Sarıl
Yorum yap
Berk Butan ve 5 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Dün eve doğru yürürken sahilde yoluma yerde bir şeyler yemekte olan bir martı çıktı. Bir süre onu izledim. Selam vererek geçtim. Biraz yürüdükten sonra bir kaldırım kenarında sevimli bir köpeğe rast geldim. O da bir şeyler yemekle meşguldü.  Selam verip geçtim. Eve varmak üzereydim ki bu sefer minik bembeyaz bir kedi, pamuk gibi, kapının önünde durmuş bekliyor. Tek farkı önünde yiyecek bir şeyi yok. Masumca gözlerini açtı, bana baktı. Selam verdiğim tüm canlılar gözümün önüne geldi. Gel, dedim Pamuk. İşimiz var seninle. Kapı girişinde önüne koyduğum ikramların tadını çıkardıktan sonra yüzüme baktı, gözleriyle teşekkür etti. Selam vererek çıktı gitti. 
Sarıl
Yorum yap
Berk Butan ve 5 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Geçen hafta uzun zaman sonra sevgili Uygar hocam ve Kenan ile biraraya gelip eski günleri yadettik. Buraya uzun zamandır girmediğimi farkederek tekrar dönüş yaptım. Yeni iyilikler keşfederek ilham aldım. :)
Sarıl
Yorum yap
Orkun Aşa ve 1 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Optimist dergi toplantısından çıktıktan sonra çay içmeye oturmuştuk ki, Kendimizi bir anda good4trust konuşurken bulduk. Zaman damla damla akmış gitmiş. Geribildirimler, fikirler birikmiş. Yerüstü Sarılmalarının minik bir temsili olsun bu da. :)
Sarıl
Yorum yap
Mehpare Babaoğlan ve 6 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Turan Almammadov
29-09-2014 21:43
hayatbank'ı yazmayı unutmayın :)
Things'te Good4trust'ın anlatılacağı ilk etkinliğe giderken yolda bir çocuğun sırt çantasının açık olduğunu gördüm. Heh, süper, dedim. "İyilik için bir fırsat daha ayağıma geldi." Yetişebilmek için peşinden bir süre ajan gibi yürüdüm. :) Umarım bir şeyi çalınmadan erken uyarıcı sistemi olmuştur. 
Sarıl
Yorum yap
ERHAN EKER ve 4 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Uygar Hocayı good4trust'ı anlatacağı ilk etkinlikte yalnız bırakmadık. :)
Sarıl
Yorum yap
Mehpare Babaoğlan ve 6 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Uygar Özesmi
25-09-2014 21:09
Beni çok mutlu ettiniz :) teşekkürler
Fatih ÖZTÜRK
26-09-2014 01:00
Orada olmak vardı :(
Sabah yolda yürüyordum. Acelem vardı. Orta yaşlarında İki teyze önümü kesti, Telefonunu uzattı: "Kızım bizim birini aramamız gerekiyor, ödemeli nasıl aranacağını unuttuk. Nasıl yapıyorduk?" Yol ortasında ödemeli aramaya çalışan 3 kafa düşünün. :) İşlem başarıyla tamamlandıktan sonra Teyzeler bana sözlü damla ikram ederek,şöyle dediler:"Çok sağol evladım, Allah işini rast getirsin!" Amin teyzecim, amin.:)
Sarıl
Yorum yap
Zeynep Bilgi Buluş ve 13 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Erhan Bozkurt
24-09-2014 14:53
teknoloji ve teyzeler :)
Eda Bayraktar
Eda Bayraktar : "Teşekkürler Uygar Özesmi"
24-09-2014 01:14
23 Eylül 2014 Ekinoks! Sonbahar başlangıcıyla gelen Good4Trust. Bu tarih artık çok daha anlamlı. Uzun zamandır heyecanla kullanmayı beklediğimiz Good4Trust'a yeni iyilikperver canlar davet ettim. Yeni damlalar yolda, su halkalarına dönüşmeyi bekliyorlar:) Uygar Hocam, bu harika alanı yarattığın için sana sonsuz teşekkür ve minnet!
Sarıl
Yorum yap
Suat Özçağdaş ve 6 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
23 Eylül 2014 Ekinoksu! Sonbahar başlangıcıyla gelen Good4Trust. Bu tarih artık çok daha anlamlı. Uzun zamandır heyecanla kullanmayı beklediğimiz Good4Trust'a yeni iyilikperver canlar davet ettim. Yeni damlalar yolda, su halkalarına dönüşmeyi bekliyorlar:) Uygar Hocam, bu harika alanı yarattığın için sana sonsuz teşekkür ve minnet!
Sarıl
Yorum yap
Beste Eris ve 6 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Uygar Özesmi
23-09-2014 22:15
Bu harika alanı hep beraber yarattık, sizlerden aldığım ilham yanında http://good4trust.org/index.php?module=team adresine girerseniz, veya en altta hakkımızda kısmına. Bütün bu ortam Neşet, Liana, Attila, Uğur, Çiğdem, Bulut ve İbrahim sayesinde yaratıldı, ama en önemlisi burayı var edecek olan türeticiler :) ve pek yakında üreticiler...
daha fazla
Gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmak için desteğini bekliyoruz.