Atila Uras
Atila Uras
Tohum
Tohum
4 Damla
2013 yılında türetici oldu.
Atila Uras
Arkadaşlar
İyilikler
Atila Uras
20-04-2022 12:22
Özgür Kazova, Lavandenur, Maji Botanicals, THE ELITE HOME üreticilerinden alışveriş yaparak doğaya ve topluma duyarlı üreticileri destekledim.
Sarıl
Yorum yap
Uygar Özesmi ve 7 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Atila Uras
01-10-2014 13:26
Bir yıl geçmiş üstünden ama anlatasım geldi... Gecen sene Kasım ayi basi. Gece onbucukta ciktim ofisten, zor bir gun, uzucu haberler falan, taksi cevirdim, ellilerinde bir kadin, Elena. Anneannesi Turk, Makedonya tarafindaymis koyleri. Ekonomik krizdi suydu buydu derken laf lafi acti, dedi ki bizim dugunlerde Asmalarim diye bir ciftetelli var onda oynariz. Buldum youtube'da, calmaya basladi, Elena'nin yuzunde guzel bir gulumseme, parmak siklata siklata geldik Kifisia'ya. En son ayrilirken Entarisi Ala Benziyor'u soyluyorduk beraber. Geldim eve bir raki koydum, yanina da zeytin.
Sarıl
Yorum yap
Zeynep Bilgi Buluş ve 3 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
mine ozgentas
01-10-2014 11:14
Zarif bir jest.....
Atila Uras
23-09-2014 12:22
Ogle yemeginde kendime hizla bir sandvic alirken orta yasli bir kadin geldi, cok nazik ve kisik bir sesle ve utangac bir bicimde karninin ac oldugunu soyledi. Tam o sirada Cafe'nin sahibi Niko kadina peynirli bir borek hazirlamisti bile, ama kadinin gozleri hala vitrindeydi. Niko'yla gozgoze geldik ve hemen kocaman bir Basri sandvici hazirladi, Kadin nazik bir gulumsemeyle elini kalbinin ustune koyup tesekkur etti. Niko benden parasini almak istemedi, bir "Allahaskina" seansinin ardindan 50-50 paylastik ve mutlu olduk...
Sarıl
Yorum yap
Beste Eris ve 7 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
daha fazla
Gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmak için desteğini bekliyoruz.