Gülcan Nitsch
Gülcan Nitsch
Tohum
Tohum
41 Damla
Ben, yüregi her an ve her yerde doga sevgisiyle ca
2013 yılında türetici oldu.
Gülcan Nitsch
Arkadaşlar
İyilikler
Tüm iyilik dostlarina Berlin'den kucak dolusu sevgiler, selamlar... Sizinle iyilik paylasmayali nerdeyse 1 uzun yil gecmis.... Bu zaman icerisindeneler oldu: yüzlerce iyilikler, bir sürü güzel insan, ilham ve ümit veren onlarca an, dogayi korumak icin canla basla devam ettigimiz yol ve bize katilan doga dostlarinin günden günden artmasi... Bugün önemli ve beni heyecandiran bir an daha yasadim: 130 kurulusun üye oldugu Almanya Iklim Birligi (Klima Allianz Deutschland) catisi altinda "Kültürler arasi iklimi korumak" calisma grubunun kurulmasina ön ayak oldum :-) Böylece (aslinda coktan gerekli olan) bir köprü olusturup,, iklimi korumanin tüm kültürler arasinda ORTAK bir hedef ve BIRLESTIREN bir konu oldugunu gösterecegiz (FYI: Almanya'da her 5. kisi göcmen kökenli). Yani yaratabilecegimiz etki bu calisma grubu sayesinde katlanma potansiyeline sahip...
Sarıl
Yorum yap
Gamze Nokay ve 6 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Gülcan Nitsch
Gülcan Nitsch : "Teşekkürler Uygar Özesmi"
18-11-2018 16:22
Umudumuzu yeserttigin icin, bize ilham verdigin icin ve binlerce insanin hayatinda güzel farklar yarattigin icin sana candan tesekkürler, iyiki varsin!!!
Sarıl
Yorum yap
Uygar Özesmi bu iyiliğe sarıldı.
Uygar Özesmi
18-11-2018 16:25
Teşekkürler- ne güzel sürpriz :) Canım Barselona’daydım Burcu ile bol bol kulaklarını çınlattık. İyi görünüyor... işi biraz stresli. Türkiye’ye ne zaman geliyorsun?
Öncelikte tüm iyilik dostlarina Berlin'den kucak dolusu sevgiler, iyiki varsiniz :-) Iyilik yapmak Yesil Cember'in bir parcasi oldu ve artik o kadar normal ve dogal olarak görüyoruz ki, ne yazikki sizlerle paylasmayi ihmal ediyoruz... Son iyiliklerden birkac tanesi: degisik ülkelerden gelen mülteci kadinlara cevre egitimi verdik ve inanilmaz mutlu oldular / Berlin'de cöpsüz cuma aksiyonuna katildik ve bir Türk Süpermarketinin cöplükten gecilmeyen sokagini temizledik / meyve-sebze alirken plastik kullanmasinlar diye kese kagidi büyüklügünde bez torbalar dagittik / yillarca Berlin'de yasadiklari halde hic Berlin disina cikmamis kadinlar icin doga gezileri düzenledik ve inanilmaz mutlu oldular / bir mahallede tamir kafesi (Repaircafe) acmak icin kollari sivadik / kadinlara kendi sabun ve temizlik malzemelerini yapma seminerleri verdik / Foodsharing aksiyonu yapip bir sürü meyveyi cöpe atilmaktan kurtardik ve leziz receller yaptik...
Sarıl
Yorum yap
Melike Şahin ve 11 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Herkese Berlin'den kucak dolusu sevgiler. Geçenlerde Almanya'nın Güney'inde çevre konusunda eğitim verirken katılımcılar bir yıl önce ikinci el kıyafet alacağım, daha az et yiyeceğim, bisiklet alacağım, gereksiz ışıkları söndüreceğim gibi birçok hedef koymuştu ve kartlara yazmıştı. Bir baktık %90'ı gerçekleştirmiş. Siz de hedefinizi aşağıya yazmaya ne dersiniz?
Sarıl
Yorum yap
Mustafa Özesmi ve 7 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Boynu kanayan bir kusun yarasini tedavi ettim
Sarıl
Yorum yap
Yasemin Aydemir ve 11 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Son haftalarda üzgün ve zor durumda olan bircok arkadasimi dinleyerek, yüzlerinde gülücükler ve yüreklerinde umut olusmasina katkida bulundum ben de cok mutlu oldum :-)
Sarıl
Yorum yap
Doğukan Doğan ve 6 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Yesil Girisimci olmak isteyen bayanlara bugün Teamcoaching verdim ve motivasyonlarini oldukca yükselltim :-))
Sarıl
Yorum yap
Gizem Şengün ve 9 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Tatile giden komsularimin 3 (birbirinden güzel)kedisine baktim ve ciceklerini suladim
Sarıl
Yorum yap
Attila Erbilir ve 11 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Bana cok zor bir konuda gönüllü olarak yardim eden bir uzmana bugün organik ve fair cikolata, kahve ve cay paketleyip postayla gönderdim
Sarıl
Yorum yap
Günet Eroglu ve 5 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
7 yili askin bir zamandir yaptigim iyilikler icin Almanya Cumhurbaskani'ndan dün Liyakat Nisani'ni aldim (Yesil Cember hareketi ile Almanya'da yasayan Türkiye kökenli toplumda doga dostu yasamin yayginlasmasini sagladigim icin) Her yil icin 1 damla veriyorum, umarim fazla degildir :-)
Sarıl
Yorum yap
Gülcan Özkan ve 19 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Uygar Özesmi
07-10-2014 17:32
Tebrikler Gülcan, bu büyük bir onurlandırma. Keşke bizim ülkemizde de veriyor olsalar değerli insanlara... Daha nice başarılara :)
Kenan Kahya
07-10-2014 18:32
Yeşil çemberin, herkesi içine alacak şekilde büyümesi umuduyla kocaman tebrikler, sıkıca sarılmalar :)
Doğukan Doğan
08-10-2014 06:15
Çok gururlandım, tebrikler :)
Tüm yorumları göster
daha fazla
Gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmak için desteğini bekliyoruz.