Düzgün Esina
Düzgün Esina
Tohum
Tohum
11 Damla
Okur,yazar,gezer,düşünür,bağırır,çağırır,Yer bilim
2014 yılında türetici oldu.
Düzgün Esina
Arkadaşlar
İyilikler
Uzun bir zaman sonra tüm dostlara kucak dolusu merhaba :) Bu sabah Ankara Batıkentte aracımla ofise doğru seyir halindeyken, bir araç tarafından ezilmiş kedi yavrusunu gördüm. Maalesef yaşamıyordu. Civardaki inşaatlardan bir kürek aldım vbe orta refüjdeki peyzaj alanına gömdüm. Bir canı toprakla buluşturdum. Hayvanları yol ortasında bu şekilde gördüğüm zamanlar içim yanıyor. Keşke daha duyarlı olabilsek...
Sarıl
Yorum yap
Rasit Karaaytac ve 3 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Sadece bağış yapmakla yetinmeyip bir de gönüllüsü olduğum Lösev'in gönüllüler tanışma toplantısına kız kardeşimle katıldım,hafta sonu yararlı işler yapmaktan büyük keyif aldım. Gelin paydaş olalım. Bir tuğla da siz koyun!
Sarıl
Yorum yap
Nesrin Koyuncu ve 7 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Sokakta yaşayan dostlarımız için yaptığım 2.kulübeyi de yeni sahibi için bıraktım. Kutunun üstüne strafor malzeme ve su geçirmez şekilde yalıtımla sıcacık bir ortam.
Sarıl
Yorum yap
Neşet Kutluğ ve 14 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Hayvan dostlarımız üşümesin diye Ilkem ve Yiğit ile birlikte el yapımı kulübe yaptık ve yeni sahibine bu kulübeyi teslim ettik, çok mutlu hissettik.
Sarıl
Yorum yap
Doğukan Doğan ve 14 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Mert ÇAKA
05-01-2015 07:48
çocuklara çok güzel örnek teşkil etmiş bu çalışma :) tebrikler :)
Düzgün Esina
05-01-2015 08:14
Teşekkürler,onlar için de güzel bir aktivite oldu.
Nesin vakfı'nın bu yıl 90 ton kömüre ihtiyacı varmış. Bağışlarımızı bekliyorlar.Ben naçizane katkımı sundum. En azından sayfalarımızda paylaşalım ve yardım etmek isteyenlere farkındalık yaratabilelim.
Sarıl
Yorum yap
Aysun Sökmen ve 5 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
mine ozgentas
30-09-2014 07:43
Sımdı e-postalarını gördüm . Hemen hemen hemen.......
mine ozgentas
30-09-2014 09:10
Sunu düşünüyorum. Profillerden bazılarından anladığım yenilenebilir enerji konusunda birikimi olanlar var.Bu yıldan sonra devreye gırecek Nesin Vakfının ihtiyacını karsilayacak bir GUNES veya rüzgar. Santrali kurulması için bir proje başlatan olur mu acaba? Ali Nesin in buna hayır diyeceğini hiç sanmam......Bİzlerde kaynak bulunmasına katkı sağlarız?
Düzgün Esina
30-09-2014 09:30
Mine Hanım,ben jeotermal sondaj arama ve üretim faaliyetlerinde bulunuyorum. Ancak rüzgar ve güneş için de belli bir bilgi birikimim var.Maalesef bu yatırımlar oldukça pahalı olmasının yanı sıra, hem rüzgar hem de güneş enerjisi için öncelikle ön etüt çalışmaları yapılması ve yeterliliğin ortaya konulması gerekmektedir.Bu hususta yıllık ihtiyaç olan tüketimin miktarının da belirlenmesi ile bu yatırımların pek de yapılabilir olmadığı düşüncesindeyim. Yine de bilgi eksikliğim olabilir şüphesiz.Katkı sunabilecek arkadaşlarla çalışabilirim.
Taksim Divan Oteli önünde karşılaştığım ve fotoğraflaştırdığım bir an. Her zaman görmeyi arzuladığımız yardımsever polis profili. Toplum için polis...Teşekkürler 'Adını bilmediğim polise'
Sarıl
Yorum yap
Nur Ayman ve 12 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Mert ÇAKA
28-09-2014 07:41
harika bir görüntü.
Uygar Özesmi
28-09-2014 12:16
Tanımadığımız iyiliksever insanlar için "anonymous good" kişisine teşekkür edebiliyoruz sistemde haberiniz olsun :)
Düzgün Esina
Düzgün Esina : "Teşekkürler Uygar Özesmi"
25-09-2014 18:23
Teşekkürler Uygar Özesmi, iyi ki 67. Türkiye Jeoloji Kurultayı'na katılmışsınız ve yaptıklarınızı, change.org'yi , good4trust'ı tanıtmışsınız.
Sarıl
Yorum yap
Hayri Dagli ve 2 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Ankara'dan Istanbul'a uzanan yolda bindiğin ilk otobüste paylaşmayanlara inat Akbilini paylaşmak.Mutsuzum paylaşımdan uzak insanlardan dolayı :(
Sarıl
Yorum yap
Zeynep Bilgi Buluş ve 3 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Evde kendi gömleklerimin yanında, ablamın ve annemin giysilerini de ütüledim,bana kalırsa büyük bir iyilik yaptım :)) Toplum için küçük ancak evdekiler için hayli büyük iyilik :))
Sarıl
Yorum yap
Good 4 Trust ve 5 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Bu sabah trafikte acemice seyreden kadın bir sürücünün kullandığı aracın arkasına geçtim, taciz edilmesine ve sıkıştırılmasına naçizane engel oldum.
Sarıl
Yorum yap
mine ozgentas ve 1 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
daha fazla
Gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmak için desteğini bekliyoruz.