Gülcan Özkan
Gülcan Özkan
Tohum
Tohum
7 Damla
Emekli olduktan sonra, AÇEV gönüllüsü olarak çalış
2014 yılında türetici oldu.
Gülcan Özkan
Arkadaşlar
İyilikler
Ankara'nın Oyları gönüllü gözetmeni olarak bu seçimde Altındağ ilçesinde görev almak beni mutlu edecek. Sonrasındaki 3 gün analiz grubu çalışmalarında da gönüllü olarak her türlü yardıma hazırım . Demokratik bir seçim olmasını ve sonrasında da oyların takipçisi olacağımızı bilmek güzel.
Sarıl
Yorum yap
Beste Eris ve 6 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
İşlesel OkumaYazma Sınıfımı 9 da 8 diplomayla bitirdik. Mezuniyet törenimizin projesi BEN ANKARA'DA MİLLETVEKİLİ OLSAM neler yapardım? Sonuç tek kelimeyle HARİKA
Sarıl
Yorum yap
Mustafa Özesmi ve 5 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Çayyolu Semt Meclisinin Ankara Sosyal Bilimler Lisesi için kitap bağışı çağrısını facebook sayfamda paylaşarak çevreme duyurdum. Evdeki kitapların yanı sıra eşimin dedesinden kalan 3 koli Osmanlıca kitapları da yüklenerek meclis binasına götürdüm. Oradaki gençler hemen yardıma koşarak kitapları içeri taşıdılar. Yaptığım bu küçük yardımın en keyif veren anı ise dededen kalan kitapların oradaki ODTÜ Tarih Bölümünde okuyan bir öğrencinin Osmanlıca dersi aldığını ve bu kitapların çok işlerine yarayacağını söylemesi oldu.
Sarıl
Yorum yap
Guniz Unsal ve 7 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Genel durumu iyi bir semtte oturuyorum ve uzun uğraşlardan sonra burada YOKTUR denilen okuma yazma bilmeyen semt sakinlerinden 9 tanesine ulaşıp gönüllü olarak İşlevsel Yetişkin Okuma Yazma Kursu açtım.
Sarıl
Yorum yap
Cenk AKCAN ve 16 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Uygar Özesmi
17-12-2014 23:15
Müthiş - harikasın! Ve teşekkürler AÇEV
Çiğdem Şeftalioğlu
18-12-2014 11:23
waoww, süper!
Dün karşı dairede oturan 4 öğrenci gence, Tarhana Çorbası yapıp yollayarak akşam yemeklerine katkıda bulundum.
Sarıl
Yorum yap
Nuran Ergün ve 14 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
4 Kasım'da başladığım Kolay Bilgisayar Kursunu bugün bitirdik. Zor şartlarda çalıştık, teknik yetersizliklere rağmen sadece bilgisayarla sınırlı kalmayıp işlevsel dijital hayat konusunu yaşanan örneklerle tek tek işledik. ATM 'den para işlemleri yaptık, her kursiyerin kendi telefonunu tüm işlemleriyle bire bir inceledik. Artık onlar dijital farkındalıkları olan birer birey. Ankara Ulus Kaleiçindeki Soroptimistler Kulübünün yer ve bilgisayar desteği vermesiyle, burada yaşayan 10 kişilik bir gruba 8 hafta sürecek ücretsiz Kolay Bilgisayar Kursuna Başladım. Çok keyifli bir başlangıç oldu. Haftaya Salı gününü heyecanla bekliyorum.
Sarıl
Yorum yap
Mert ÇAKA ve 10 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Günet Eroglu
13-11-2014 02:32
Sizi tebrik ederim. Bir zamanlar Ankara'da ben de AÇEV kursları veriyordum. Ben Beykoz'da oturuyorum. Boyle bir kursu burada açabilir miyim?
Gülcan Özkan
13-11-2014 08:18
Ahh evet, İstanbul AÇEV'in merkezi olduğu için Ankara'ya göre daha da geniş bir ağa sahipler. Size telefonlarını yazıyorum. 0212 2134220 e-mail adresi acev@acev.org ve diğer detayları da www.acev.org sitesinden ulaşabilirsiniz.
daha fazla
Gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmak için desteğini bekliyoruz.