Uygar Özesmi
Uygar Özesmi
Fidan
Fidan
613 Damla
Good4Trust.org Kurucusu
2014 yılında türetici oldu.
Uygar Özesmi
Arkadaşlar
İyilikler
Çok güzel bir etkinlik
Sarıl
Yorum yap
H. Hanne Uysal ve 4 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
TarlaBurada, GekoO, OTAMA, Nuh'un Ambarı, Humble Brush, Farge Organik, THE ELITE HOME üreticilerinden alışveriş yaparak doğaya ve topluma duyarlı üreticileri destekledim.
Sarıl
Yorum yap
Çiğdem Özesmi ve 3 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
https://good4trust.org/balveseker ‘den şekersiz ve üstelik vegan kurabiyeler ve browniler... eyvahlar olsun - İzmit Çarşısı bizi mahvedecek... 😋🥰😩🤗
Sarıl
Yorum yap
Evrim Karacetin ve 7 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Canan Barlin
10-02-2021 12:19
Teşekkürler Uygar bey. Izmit çarşısı çok güzel şeyler hak ediyor ☺🤗 tüm iyilik ve güzellikler kutlanmalı.
Null Coffee Roasters, Satsumania, Maji Botanicals, KAMER VAKFI, KUDRA, Yeni İnsan Yayınevi, Tospaa Kodlama Girişimi üreticilerinden alışveriş yaparak çevreye duyarlı ve adil bir üreticiyi daha destekledim.
Sarıl
Yorum yap
Merve Kayaokay ve 4 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Okra Pigment ve Doğal Boya, HaMur (Handan ve Murat) üreticilerinden alışveriş yaparak çevreye duyarlı ve adil bir üreticiyi daha destekledim.
Sarıl
Yorum yap
Merve Kayaokay ve 3 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Uygar Özesmi
Uygar Özesmi : "Teşekkürler Gül Çetin"
18-11-2020 19:42
Aktif bir türetici olarak hem alışveriş yaparak hem de iyilik dolu haberler paylaşarak topluluğumuza verdiği destek için :) Yaşa Gül :)
Sarıl
Yorum yap
Şeyda Karaman ve 11 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Uygar Özesmi
16-11-2020 01:32
Düzenli olarak Farge / Good4Trust'tan alışveriş yaparak hem ailesinin sağlığını, hem de gezegenin ve gelecek nesillerin sağlığını kolladığı için...
Sarıl
Yorum yap
Mustafa Özesmi ve 2 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Harmanyeri Organik, TarlaBurada, El Bademi Çiftliği, KUDRA, OTAMA, Humble Brush üreticilerinden alışveriş yaparak çevreye duyarlı ve adil bir üreticiyi daha destekledim.
Sarıl
Yorum yap
Zeynep Bilgi Buluş ve 1 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Sizi bilmiyorum ama ben bu tek kullanımlık maskeleri atamıyordum, fazlasıyla ve hijyenik olmadan kullanıyordum sanırım.... Şimdi Önemsiyoruz ve Gözde Öncüer'in maskelerinden bolca aldım, kullan çamaşır sepetine at yapacağım : ) ayrıca sağlıklı gıdalar COVID-19 ile mücadelede bir zorunluluk, onun için de Nuh'un Ambarı, gren, Kaptan‘ın Ceviz Çiftliği, eppek, GÖZDE ÖNCÜER, Önemsiyoruz Sosyal Girişimi üreticilerinden alışveriş yaparak çevreye duyarlı ve adil bir üreticiyi daha destekledim.
Sarıl
Yorum yap
Çiğdem Özesmi bu iyiliğe sarıldı.
British economist E.F. Schumacher called for prioritizing people over products and creativity over consumption in what he called “Buddhist economics, she writes:

Cynics might point to a system of governments, corporations, and technologies so broken that attempts to change it from the edges are futile. But cynics don’t build the future. Instead, they often use their jaundiced views to justify inaction. And never before have we more desperately needed their opposite — thoughtful, empathetic, resilient believers and optimists on a path of moral leadership.

[…]

Those I’ve known who’ve most changed the world exhibit a voracious curiosity about the world and other people, and a willingness to listen and empathize with those unlike them. These people stand apart not because of school degrees or the size of their bank accounts, but because of their character, their willingness to build reservoirs of courage and stand for their beliefs, even if they stand alone.

https://www.brainpickings.org/2020/07/27/jacqueline-novogratz-manifesto-for-a-moral-revolution/
Sarıl
Yorum yap
Büşra Yar ve 1 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
daha fazla
Gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmak için desteğini bekliyoruz.