Tülin Başaran
Tülin Başaran
Tohum
Tohum
19 Damla
Sivil Toplum Uzmanı / Kültürel Miras ve Turizm Öğr
2016 yılında türetici oldu.
Tülin Başaran
Arkadaşlar
İyilikler
Ekşi mayalı ekmek yapmak bende bir hobi haline geldi. Yaptığım ekmeklerden komşularıma vermek onları sevindirdirmek beni çok mutlu ediyor. Bazen hiç samimi olmadığımız ama onlar İçin var olduğumuzu hatırlatmak ve komşularımıza küçük sevinçler yaşatmak gerçekten muhteşem bir duygu..
Sarıl
Yorum yap
Büşra Yar ve 3 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Gamze Nokay
06-12-2020 17:35
Topluluk duygusu ne kadar ihtiyaç duyduğumuz ve bize iyi gelen bir hal. Keşke komşum olsaymışsınız:)
Bizler bir derneğe bağlı olarak bir grup üniversite öğrencisine öğrenim desteği veriyoruz. Benim ilgilendiğim bir kız öğrencimize eski laptopumu sıfırladım ve ona faydalanması İçin hediye ettim. Gencimizin bu laptopu sadece kendisinin değil onun kardeşleri olan 5 öğrencininde faydalanacağını öğrendiğimde ne kadar iyi yaptığımı düşündüm ve çok sevindim. Güzel işlere vesile olmak çok güzel bir duygu..
Sarıl
Yorum yap
Büşra Yar ve 2 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Uygar Özesmi
09-12-2020 19:55
Yaşa Tülin :)
Nuh'un Ambarı üreticisinden alışveriş yaparak çevreye duyarlı ve adil bir üreticiyi daha destekledim.
Sarıl
Yorum yap
Merve Kayaokay ve 4 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Asudan Doğal Gıdalar, Nuh'un Ambarıs üreticilerinden alışveriş yaparak çevreye duyarlı ve adil bir üreticiyi daha destekledim.
Sarıl
Yorum yap
Merve Kayaokay ve 6 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Tülin Başaran
27-12-2016 22:20
Merhaba Sevgili Türkan
Sarıl
Yorum yap
Evrim Karacetin bu iyiliğe sarıldı.
Bir arkadaşımın elinde bulunan ev eşyalarını, yeni evlenen bir çifte hediye etmesine vesile oldum.. televizyon, yemek masası 6 adet sandalye, konsol, kütüphane, 1 koltuk .. birilerini mutlu etmek ne kadar güzel ve keyifli bir duygu..
Sarıl
Yorum yap
Berk Butan ve 10 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
HUMBLE BRUSH üreticisinden alışveriş yaparak çevreye duyarlı ve adil bir üreticiyi daha destekledim.
Sarıl
Yorum yap
Seynan YETER ve 9 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Bir arkadaşımın 86 yaşındaki annesini evinde ziyaret ettim. Benim için hazırladığı o güzel çay sofrası ve yiyecekler ile sohbet ederek hoş vakit geçirdik. Ayrılırken onun ile geçirdiğim, tüm gün ziyaretimin onu çok memnun ettiğini söylediğinde, büyüklerimizi sevindirmenin ne kadar güzel olduğunu bir kez daha anladım.
Sarıl
Yorum yap
BB Biledeğil ve 11 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
BB Biledeğil
03-10-2016 17:17
86 yaşındaki | bitişik ki'yi de yerinde kılsak...
Tülin Başaran
05-10-2016 01:12
teşekkür ederim B Biledeğil -
Bu sene Şeker Bayram'ında Atlas derneğinin 2500 çocuğuna, bayram kıyafeti alma etkinliğine, destek olmak üzere, çevremdeki arkadaşlarımı organize ederek, 16 çocuğun giydirilmesine destek verdim. Katılımcı arkadaşlarım olmasaydı ben tek başıma sadece 2 çocuk giydirebilirdim. Bir elin nesi var, iki elin sesi var demişler. Birlik olmak üzere bireysel İyilikler yetmiyor toplu olarak yapacağımız etkinliklerin daha çok ses vereceğine inanıyorum. Sevgiyle kalınız ..
Sarıl
Yorum yap
Güneş Yıldırım ve 9 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Gençtur'un işletmesini üstlendiği Afacan Gençlik evinde her yaz olduğu gibi bu yaz da, Düşlerim gerçekleşiyor projesine destek vermek üzere, dezavantajlı ve sosyo ekonomik durumu iyi olmayan çocuklara, tatil olanakları sağlamak üzere onlara açılan fona destek olmak üzere gönüllü projesi olan tarhana ve salça yapımında öncülüğünü yaptığım projede bulunmaktayım. Bu çalışmamda beni en çok etkileyen bir anım, kampa gelen durumu iyi olmayan bir çocuğun arkadaşına yaptığımız tarhanaların, onların tatil yapabilmek için bu tarhanalarını yapıldığını söylemesiydi. İşte o an ne kadar önemli bir iş yaptığımız bir kez daha anladım. Yaptığımız tarhanaları ve salçaları satarak onlara yaptığımız yardımlar bir kez daha yerini bulmuştu.
Sarıl
Yorum yap
Çiğdem Şeftalioğlu ve 7 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
daha fazla
Gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmak için desteğini bekliyoruz.