Didem D.
Didem D.
Tohum
Tohum
18 Damla
2015 yılında türetici oldu.
Didem D.
Arkadaşlar
İyilikler
Gözayn, Kokopelli Şehirde üreticilerinden alışveriş yaparak doğaya ve topluma duyarlı üreticileri destekledim.
Sarıl
Yorum yap
Çiğdem Özesmi ve 4 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Didem D.
11-03-2020 13:07
Evden ve işyerimden giysi, ayakkabı, polar, atkı, çorap, vs. toplayarak evsizlere ulaştırılmak üzere Çorbadatuzunolsun Derneği ‘ne bıraktım.
Evsizlerin sürekli desteğe ihtiyaçları var. Evinizdeki kullanmadığınız giysileri kendilerine ulaştırmanızı tavsiye ederim.
Sarıl
Yorum yap
Gamze Nokay ve 5 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Uygar Özesmi
13-03-2020 11:03
Harika - bu çok iyi bir yönlendirme, teşekkürler
Didem D.
13-03-2020 21:25
Ben teşekkür ederim. En çok ihtiyaç duyulan eşyalar/malzemeler için kendileriyle irtibata geçebilirsiniz (mevsime göre değişkenlik gösterebilir). Veya destek kampanyası düzenleyebilirsiniz.
Didem D.
11-03-2020 13:01
SUNRİNO KOZMETİK- HUMBLE BRUSH, İva Natura üreticilerinden alışveriş yaparak çevreye duyarlı ve adil bir üreticiyi daha destekledim.
Sarıl
Yorum yap
Büşra Yar ve 3 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Didem D.
22-12-2019 12:34
Yırca Hanımeli El ve Ev Ürünleri, Asudan Doğal Gıdalar üreticilerinden alışveriş yaparak çevreye duyarlı ve adil bir üreticiyi daha destekledim.
Sarıl
Yorum yap
Büşra Yar ve 2 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Didem D.
27-10-2019 10:19
Asudan Doğal Gıdalar, GekoO, SUNRİNO KOZMETİK- HUMBLE BRUSH üreticilerinden alışveriş yaparak çevreye duyarlı ve adil bir üreticiyi daha destekledim.
Sarıl
Yorum yap
Merve Kayaokay ve 3 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Didem D.
24-02-2019 13:20
GekoO üreticisinden alışveriş yaparak çevreye duyarlı ve adil bir üreticiyi daha destekledim.
Sarıl
Yorum yap
Mustafa Özesmi ve 5 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Didem D.
19-10-2016 19:47
Çorbadatuzunolsun ekibine ufak bir katkı olarak çorbalık erzak alıp derneğe bıraktım. Çorba dağıtımına da katılmak istiyorum ama ona henüz fırsatım olmadı.
Ayrıca evsizler için kışlık giysi, bot ve battaniye topluyorlar. Bağışlarla bir mağaza açtılar; evsizler gidip oradan hiçbir bedel ödemeden giysi temin edebiliyor.
Kullanmadığınız giysileri bağışlamak isterseniz aklınızda bulunsun...
Sarıl
Yorum yap
Cemile Özcan ve 10 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Didem D.
19-10-2016 19:42
Diyarbakır - Eğil 'de bir okulun öğretmenlerin bireysel çabalarıyla kurulmakta olan kütüphanesine roman ve öyküler göndererek katkıda bulundum.
Ayrıca bir arkadaşımın da bağışlamak üzere ayırdığı 7-12 yaş grubu için okuma kitaplarını yine Diyarbakır 'da başka bir okula göndermesini sağladım.
Sarıl
Yorum yap
Merve Koçak ve 9 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Didem D.
03-06-2016 04:31
Mayıs ayında da yine 4 arkadaşımla birlikte ve yine İhtiyaç Haritası aracılığıyla bir ilkokula daha kırtasiye yardımı gönderdik.
Bu defa Van-Erciş'te bir ilkokula gönderdiğimiz koliye kırtasiye malzemelerine ek olarak okuma kitapları ve çocukların gelişimine faydası olabilecek oyunlar (dama, scrablle vb.) ile birkaç müzik aleti de ekledik. Bu sefer fotoğraflar bize ulaşmadı ancak dağıtımı yapan öğretmenden aldığımız teşekkür bizi çok sevindirdi.

Not: Eğer aranızda katkıda bulunabilecekler veya sponsorluk sağlayabilecekler varsa, İH portalında pek çok okulun projeksiyon cihazı ve bilgisayar eksiği de var. Biz okullar açıldıktan sonra (eylül-ekim) bir tur daha yardım yapmayı planlıyoruz ancak bu gibi teknik donanımı karşılamamız şimdilik mümkün görünmüyor.
Sarıl
Yorum yap
Tuğçe Kıran ve 7 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
Didem D.
20-05-2016 06:56
4 arkadaşımla birlikte, Nisan ayında, İhtiyaç Haritası'ndan tespit ettiğimiz Şırnak'ta bir ilkokula kırtasiye yardımı gönderdik. 36 kişilik bir sınıfın -öğretmenin verdiği bilgiler doğrultusunda- temel kırtasiye ihtiyaçlarını karşılamış olduk. Öğretmen pakedi alıp öğrencilere dağıttıktan sonra bize fotoğrafları iletti; o sevinç dolu gülümsemeleri unutamayacağım. Bir çocuğu mutlu etme güzelliğini herkesin tatmasını tavsiye ederim.
Sarıl
Yorum yap
Çiğdem Güvercin Dağdelen ve 7 kişi daha bu iyiliğe sarıldı.
daha fazla
Gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmak için desteğini bekliyoruz.